Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 435 Strona 44 z 44
Rejestracja: 2016
  • 439 / 66 / 0


24 maja 2019Retrowirus pisze:
Słuchajcie większość z was deprecjonuje chlorprotiksen ponieważ próbowała go jednokrotnie tymczasem uważam że bardziej obiektywną ocenę można wydać dopiero po tygodniu może dwóch stosowania wiadomo że na każdego świeżaka to od razu z zadziała jak obuchem w głowę w końcu to neurol
Nie, ja miałem do czynienia kilkakrotnie w psychiatryku i na odwyku. Ale on na mnie nie działał właściwie zupełnie. Dostawałem 2 x 15 mg rano i w południe oraz 50 mg na noc. Te 50 mg na noc zamieniono mi na 25 mg lewomepromazyny, po którym wreszcie spałem, ale na drugi dzień dramat. To wypranie z emocji, uczucie jakby "mózg obito kijem baseballowym" - okropność. To samo było po Haloperidolu, choć to cudo dostałem na szczęście tylko raz. Co do działania uspokajającego, to neurole uspokajają właśnie w taki otępiająco-przymulający sposób, podobnie działają hydroksyzyna i trochę opipramol. Po benzo jest miłe zrelaksowanie, a po pregabalinie wyciszenie z poczuciem zdystansowania przy zachowaniu czystego umysłu. Neuroleptyki to najgorsze ścierwo z jakim miałem do czynienia. Rzeczy dla ludzi naprawdę chorych i potrzebującyxh, a nie na detox. Na detox to czasowo benzo, a na dłuższy okres antydepresanty lub/i pregabalina. To wszystko.
Rejestracja: 2016
Użytkownik zbanowany
  • 309 / 20 / 0


Mnie zwala z nóg w dawce 100mg
Nareszcie coś dla mnie
Żaden inny neuroleptyk nie działał na mnie nasennie tak dobrze i rano nie ma uczucia otępienia, pod warunkiem że dobrze się wyśpię.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
Rejestracja: 2011
  • 1862 / 621 / 0


To Ty jesteś jakiś Robocop, mnie pierwsze 50mg faktycznie ostro zgięło do snu. Ale rano czułem się jak niedojebany ułom i musiałem jebnąć w kimę do 14 by jako, tako ogarniać. 25mg to idealna dawka nasenna dla mnie.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0


Powiem szczerze, że to jest pierwszy lek stosowany w psychiatrii, który na mnie całkowicie nie zadziałał. Serio. Null. Zero. Trzy razy dziennie po 15mg nie dawało żadnego, zauważalnego efektu.
Lekarz mi przepisał po tym jak zaczęłam skarżyć się na olanzapinę i poprosiłam o lżejszy neuroleptyk. Po trzech tygodniach sama z siebie wróciłam do łykania olanzapiny, bo czułam się źle i miałam problemy ze snem.

Jak kiedyś zachce mi się przetestować na dłuższe spanie, to łyknę 100mg, ale nawet jeżeli zadziała, to olanzapina jest zwyczajnie ekonomiczniejsza, bo zwala z nóg już w słabej dawce, dodatkowo jeszcze wyjątkowo skutecznie kasuje natrętne myśli.
Rejestracja: 2013
  • 103 / 9 / 2


Chlorprotiksen nie jest taki zły, jestem strasznie znerwicowanym człowiekiem (nerwica lękowa + stany depresyjne) i takie 15mg z rana powoduje, że jestem bardziej spokojny.
Na lęki też spoko działa, zamulanie przeszło po 2-3 dniach, innych uboków na razie nie doświadczyłem. Jedyne co mi przeszkadza to, że chwilę się ładuje jeśli wezmę dodatkową porcję w ciągu dnia.
Posty: 435 Strona 44 z 44
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość