Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 443 / 112 / 0

24 maja 2019Retrowirus pisze:
Słuchajcie większość z was deprecjonuje chlorprotiksen ponieważ próbowała go jednokrotnie tymczasem uważam że bardziej obiektywną ocenę można wydać dopiero po tygodniu może dwóch stosowania wiadomo że na każdego świeżaka to od razu z zadziała jak obuchem w głowę w końcu to neurol
Nie, ja miałem do czynienia kilkakrotnie w psychiatryku i na odwyku. Ale on na mnie nie działał właściwie zupełnie. Dostawałem 2 x 15 mg rano i w południe oraz 50 mg na noc. Te 50 mg na noc zamieniono mi na 25 mg lewomepromazyny, po którym wreszcie spałem, ale na drugi dzień dramat. To wypranie z emocji, uczucie jakby "mózg obito kijem baseballowym" - okropność. To samo było po Haloperidolu, choć to cudo dostałem na szczęście tylko raz. Co do działania uspokajającego, to neurole uspokajają właśnie w taki otępiająco-przymulający sposób, podobnie działają hydroksyzyna i trochę opipramol. Po benzo jest miłe zrelaksowanie, a po pregabalinie wyciszenie z poczuciem zdystansowania przy zachowaniu czystego umysłu. Neuroleptyki to najgorsze ścierwo z jakim miałem do czynienia. Rzeczy dla ludzi naprawdę chorych i potrzebującyxh, a nie na detox. Na detox to czasowo benzo, a na dłuższy okres antydepresanty lub/i pregabalina. To wszystko.
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Mnie zwala z nóg w dawce 100mg
Nareszcie coś dla mnie
Żaden inny neuroleptyk nie działał na mnie nasennie tak dobrze i rano nie ma uczucia otępienia, pod warunkiem że dobrze się wyśpię.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Medyczna Marihuana lepsza niż Bitcoin? Trader James Helliwell zarobił na niej 250 mln USD

Czy medyczna marihuana to rynkowa rewolucja, która okaże się większą niż Bitcoin? Michael McCarthy główny analityk rynkowy CMC Markets w ramach podcastu Artyści Rynków rozmawia z Jamesem Helliwellem ze szczegółami wyjaśnia jak osiągnął zyski wcześnie inwestując w sprzęt związany z medyczną marihuaną.
  • 1606 / 658 / 0

To Ty jesteś jakiś Robocop, mnie pierwsze 50mg faktycznie ostro zgięło do snu. Ale rano czułem się jak niedojebany ułom i musiałem jebnąć w kimę do 14 by jako, tako ogarniać. 25mg to idealna dawka nasenna dla mnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 25 / 0

Powiem szczerze, że to jest pierwszy lek stosowany w psychiatrii, który na mnie całkowicie nie zadziałał. Serio. Null. Zero. Trzy razy dziennie po 15mg nie dawało żadnego, zauważalnego efektu.
Lekarz mi przepisał po tym jak zaczęłam skarżyć się na olanzapinę i poprosiłam o lżejszy neuroleptyk. Po trzech tygodniach sama z siebie wróciłam do łykania olanzapiny, bo czułam się źle i miałam problemy ze snem.

Jak kiedyś zachce mi się przetestować na dłuższe spanie, to łyknę 100mg, ale nawet jeżeli zadziała, to olanzapina jest zwyczajnie ekonomiczniejsza, bo zwala z nóg już w słabej dawce, dodatkowo jeszcze wyjątkowo skutecznie kasuje natrętne myśli.
  • 179 / 20 / 2

Chlorprotiksen nie jest taki zły, jestem strasznie znerwicowanym człowiekiem (nerwica lękowa + stany depresyjne) i takie 15mg z rana powoduje, że jestem bardziej spokojny.
Na lęki też spoko działa, zamulanie przeszło po 2-3 dniach, innych uboków na razie nie doświadczyłem. Jedyne co mi przeszkadza to, że chwilę się ładuje jeśli wezmę dodatkową porcję w ciągu dnia.

----------------

15mg 3x dziennie i dzień wygląda całkiem inaczej.
Właśnie tak dawkują chor na oddziałach nerwicowych, doraźnie nie na każdego zadziała (np. na mnie)

Scalono. taurinnn
  • 29 / / 0

Czy mogę z dnia na dzień zmienić dawkę chlora (30mg) na trazodon 50mg ? Czy brać 15mg jeszcze przez kilka dni?
Chlora brałem tylko na spanie.
  • 16 / / 0

Witam biorę chlorprotiksen 100 mg przed snem moje pytanie czy uda mi się schudnąć przy tym leku czy to jest niemożliwe może zmniejszyć dawkę do 50 mg ?

Przeniesiono z osobnego wątku. misspill
  • 1859 / 198 / 1

Zależy B od tego czasu się ruszasz. W warunkach neutralnych raczej byś tył. Sam chlor nie zwiększał mi tak apetytu jak np mianseryna.
  • 565 / 32 / 0

Dostalem chlorprotiksen od mojej pani psychiatry na spanie narazie mam zaczac od 1tab ( 50mg ) jesli nic nie bedzie pomagalo to zwiekszyc do 100mg .
  • 1859 / 198 / 1

To dość dużo na start. Miałeś kiedyś inne neuroleptyki?
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata