Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 368 / 42 / 0

Nie, nie zastąpi. Chociaż może pomóc ale to lepiej chyba większą dawkę samego chlorprotiksenu niż mixować z alko.
  • 1120 / 90 / 0

23 stycznia 2019przodownik pisze:
mnie neuroleptyki jakoś tam usypiają, ale jest to gra niewarta świeczki. masa skutków ubocznych, których jest tyle, że za długo by mówić. pomijam też to, że niekiedy jak wstaję po nich z łóżka to mi słabo. trochę ich brałem i mogę powiedzieć, że to jeden wielki syf. oczywiście zależy to też od osoby, ale chyba nie znajdzie się tu nikt to będzie je zachwalał. dlatego zawsze trzeba mieć jakieś benzodiazepiny w zanadrzu. one nie mają skutków ubocznych, a mówi się, że są niebezpieczne. brane z rozwagą są zdrowsze od tych antypsychotyków, których bym się psu bał podać szczerze mówiąc. bardzo słabe leki z reguły, ale jak mówiłem uśpić uśpią. przynajmniej mnie.
Dokładnie, mam takie same odczucia. Kurwa, bo te leki NIE WYCISZAJĄ, one forsują sen. Ale jeżeli jesteś nerwicowcem jak ja i masz dodatkowo problemy ze spaniem, to nawet niewielkie zachwianie równowagi może spierdolić ci całą noc, i zapomnij o spaniu. BO Z NERWÓW I GONITWY MYŚLI NIE ZAŚNIESZ. I takie gówna już nie pomogą

Beke mam z tych świrologów kurwa. Dzisiaj wizyta kontrolna, na poprzedniej otrzymałem SSRI (Dobre) + Kwetiapina na problemy ze snem na które się skarżę od pół roku. Wcześniej próbowano:

-Opipramol
-hydroksyzyna
-Trazodon
-zolpidem

Oczywiście Kweta chuja dała, ja mu mówię co i jak. Zapomniał, że już Trazodon próbowałem i mi proponuje, ja mówię że nie, bo nie działa i dodatkowo strasznie wysusza mi śluzówkę nosa, a ja mam problemy z oddychaniem i bez tego przez krzywą przegrodę nosową. Co mi przepisuje?

Chlorprotiksen

No kurwa.

Skoro całą wiarę kładą w SSRI i leki na sen są doraźne, to i tak wolą przepisywać neurośmiecie. Jeden hamuje wodę w organizmie, drugi nos wysusza, jeszcze inny z rana daje zamułe i zjebke

Ale benzyny nie przepisze, bo nie i chuj XD

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Skargi do KE na opakowania tytoniu. Albańczyk znalazł na nich zdjęcie swojej nogi

Mieszkający na stałe we Francji 60-letni Albańczyk odnalazł na opakowaniu tytoniu do skręcania papierosów swoje zdjęcie, a dokładnie zdjęcie swojej amputowanej 18 lat temu nogi. Na początku miesiąca obywatel Włoch znalazł na paczce papierosów zdjęcie swojej zmarłej żony.
  • 617 / 30 / 0

Chlorka nic nie zastąpi to raz a dwa jak chcesz się leczyć to proponuje preparaty lecznicze z każdej grupy a i trzeba stosować co najmniej tydzień żeby poczuć właściwe efekty.
  • 1868 / 625 / 0

Chlor każdego powinien uśpić, mnie spokojnie 25mg kładzie, po 50mg usypiam na stojąco. Fakt że przy 50mg zatyka nos i rano jakby dostał w łeb łopatą, ale coś za coś, wolę to niż ryzyko wjebania w benzo, a i efekty z odbicia są prawie żadne, w przeciwieństwie do benzo. Właśnie wrzuciłem 25mg pod buteleczlę kropli walerianowych i but positivum, czilluje przed jutrzejszą rozmową kwalifikacyjną %-D
  • 1120 / 90 / 0

Może i coś w tym jest

Ale uboki są duże w porównaniu do benzo. Dodatkowo kulawa logika, skoro neuro są przepisywane doraźnie, równie dobrze można to samo zrobić z benzodiazepinami. Większość ludzi poradzi sobie, jedna albo dwie noce gorszej jakości

Za to są ludzie, na których neuro nie działają (Jak ja). Tak jak powiedziałem, one tylko wymuszają sen, ale mogą nie poradzić sobie z szalejącymi myślami. Dla takich ludzi niszczące jest leżenie trzeci albo czwarty raz z rzędu przez kilka godzin nie mogąc zasnąć, nawet po wpierdoleniu tych głupich neuroleptyków. A efekty uboczne, w odróżnieniu od snu, się pojawiają :)

I dla takich osób przy rozwiązaniu doraźnym liczą się efekty, bo chcą przespać pierwszy raz od dawna te zjebane osiem godzin. To, że nie prześpią nocy na odstawce, to naprawdę najmniejszy kłopot. Bo przynajmniej te kilka-kilkanaście nocy prześpią jak normalni ludzie, ale psychiatrzy tego nie rozumieją

Wierze w ich dobre intencje, no ale kurwa.
  • 12 / / 0

Biorę 25mg chlorprotiksenu na sen. Jakie mogą byc efekty wzięcia 100-200mg w dzien?
  • 368 / 42 / 0

Akatyzje, sennośc, suchość w ustach itd.
  • 1382 / 225 / 0

ja po 200 mg byłbym dosłownie nieprzytomny, zemdlałbym. nawet 15 mg przy szybkim wstaniu z wyra powodowało u mnie mroczki przed oczami. o innych skutkach ubocznych już kolega wyżej napisał - tragedia. tyle od siebie mogę dodać.
  • 2 / / 0

Ja biorę chlora jakoś od 8 miesięcy dzień w dzień, jeden 15 mg rano do paroksetyny i propranololu i 30 mg wieczorem, przez pierwsze 3 miechy działał na mnie jak diazepam z tym że na wszystko miałem wyjebane i ogromną pustkę w głowie, rano mroczki przed oczami przy szybkim wstawaniu i sucha śluzówka, dzisiaj już brak negatywnych efektów. Brałem też kilkukrotnie dawki do 100mg, po czym sedacja była tak potężna że kładłem się i wtapiając się w wyro odlatywałem jakoś w 5 min. Podsumowując, po dłuższym czasie brania, dobry ale jedynie na sen, przeciw lękowo działa na mnie jedynie benzo niestety ;/
  • 507 / 257 / 2

Mam taki problem, że leczę się na stany depresyjne + zaburzenia snu. Psychiatra zapisał mi trazodon, i mam taki kłopot że dawka trazodonu powoduje poprawę w zasypianiu na 2 tygodnie, ale potem znowu się pojawiają problemy i psychiatra podnosi trazodon. Obecnie jestem na dawce 100 mg, sądzę że podniesie do 150 mg, ale co się stanie jeśli problemy powrócą? Czy zasugerować mu chlorprotiksen? Czy to w ogóle jest lek dla mnie? Dodam, że dodatkowo ćpam rano fluoksetynę 20 mg.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata