Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1528 / 246 / 154

Mam właśnie podobnie co [mention]przodownik[/mention], chlor zwala mnie z nóg tak, że zasypiam gdzie jestem :-D Ale właśnie ta senność jest jakby, hmm, ,,ciężka'', tkwię sporo czasu w dziwacznym stanie półsnu, zanim zasnę, a wstaje się bardzo ciężko, czemu u mnie towarzyszy spadek ciśnienia i silne zawroty głowy. Na początku stosowania tak jest, później przestaje tak masakrować i rzeczywiście ułatwia zasypianie, mimo braku tych uboków.
  • 828 / 54 / 3

Co tu brać żeby się tak po tym nie spało mam dawkę 100-150 mg a jak wezmę i mam 24 h wolnego to następny dzień się prawie nie obudzę do pracę. A kto mi da kase?

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Rząd USA poszukuje osób, które będą skręcać jointy do badań naukowych

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych prosi o pomoc w produkcji jointów do celów naukowych.
  • 6373 / 551 / 0

@Wincent
Zejdź do niższej dawki.50 mg - 75 mg nie powinno już ciebie tak zamulać.
  • 735 / 101 / 0

Ujebany widzę, że na każdy temat masz coś do powiedzenia. Czy Twoje rady poparte są jakimkolwiek doświadczeniem z daną substancją czy pierdolisz tak żeby pierdolić?
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0

na mnie ten lek wcale nie działał.
brałem na sen, praktycznie zero efektow- w moim przypadku gównosubstancja, z którą miałem z 2 może 3 razy do czynienia.
  • 6373 / 551 / 0

[mention]jabolman[/mention]
Choruje na schizofrenie paranoidalna i testowałem wiele neuroleptyków zanim utrafiłem w te właściwe.Stąd moja wiedza na temat leków.
  • 555 / 26 / 0

To my lekomani uzbrojeni :gun:. Ale co do chlorka to 50mg mnie nie usypia ale zamula na następny dzień jak i większość osób ale po 100mg już łatwiej zasnąć i wstaje bez zamuły jak i większość co go zje to potwierdzi. Bo raczej o tolerancji na dany neuroleptyk nie ma co rozmawiać.
  • 1 / / 0

Biorę ten lek nasennie, trzy tabletki po 15mg, po 3h zasypiam na drugi dzień wstaje normalnie bez żadnej zamułki. Dobry usypiacz ale ma kilka minusów, zatyka śluzówkę, suchość w gardle
  • 6373 / 551 / 0

[mention]grinchu[/mention]
Miej zawsze przygotowana butelkę z woda i wpuszczaj sobie sól fizjologiczna do nosa.
  • 394 / 25 / 0

Zastanawiam się nad kolejnym podejściem do tego leku. Mam tym razem kolejne pytanie: czy lek mocno obciąża wątrobe? Dalej odczuwam skutki zatrucia Senzopem. Obolałe wnętrzności, bóle w pachwinie, kościach, nie chcę pogorszyć i waham się czy wrócić do chlora
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata