Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 235 / 6 / 0

Moi sasiedzi biora to na zejscie po bialym mowia ze pomoga :)

• 321 / 1 / 0

Moj kumpel dzis zjadl 4 tabletki chlorprothixenu. Pytałam jak sie czuje, mowil ze fizycznie troche jak po zjaraniu. W ogole cos mowil i zapominał w trakcie albo zmieniał temat i trudno bylo zrozumiec o co mu chodzi ;) Chcial mi dac, ale nie wiedzialam co sie po tym dzieje wiec nie brałam, ale widze, ze to tylko typowy zamulacz?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Ulubione narkotyki ludzkości. Aby je zbadać, naukowcy sprawdzili ścieki z całego świata

Kilka lat zajęło naukowcom z Uniwersytetu w Salamance w Hiszpanii zbadanie, jakimi narkotykami najchętniej odurza się ludzkość. W celu odkrycia najpopularniejszej używki, zbadali ścieki pochodzące od ponad 60 milionów ludzi z 37 krajów. Polska okazała się mieć dość ciekawe miejsce w rankingu.

• 678 / 6 / 0

Tak, to taki zamulacz, moim zdaniem bez szczególnego potencjału rekreacyjnego. Podawali mi to na detoksie, ale powiedziałam żeby mi odstawili bo źle go znoszę. Po nim jeszcze bardziej czuję ten okropny przymus ciągłego poruszania się, a to gówno tylko to potęgowało. Kiedyś najadłam się tego z fluoksytyną i dipherganem i już po kwadransie gorzko tego żałowałam. Serce napierdalało mi jak nigdy, robiło mi się biało przed oczami, ledwo mogłam utrzymać równowagę. Było mi słabo, myślałam że zemdleję. Wystraszyłam się i całe szczęście udało mi się sprowokować wymioty. Od tamtego incydentu mam na opakowaniu napis "NIE BIERZ TEGO GÓWNA!". I nie biorę. Komuś oddać? Troche mi zostało.

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Koliber pisze:
Moi sasiedzi biora to na zejscie po bialym mowia ze pomoga :)
Bardzo dobrze działa. To jest jakby taki "pstryczek-elektryczek". Wystarczy wziąć i nie ma śladu po fazie amfetaminowej, tudzież po zejściu.

Co do reszty, powtórzę cytat jeszcze ze starego forum: "neuroleptyki nie są do ćpania!".

• 157 / 4 / 0

Ja biorę to na lęki, żebym lepiej spał itp. w dawkach 3x15mg. Ale i tak wolę benzodiazepinki sobie skołować bo lepiej działają i do tego fajnie :) Niczego nie odczuwam ale trochę może pomaga. Kiedyś brałem 3x50mg i też nic mnie nie zamulało ani nic negatywnego...

Aha ale jak to bierzesz i weźmiesz fetę to słaaaabo klepie... No na zejście akurat.

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 3 / 0

Mam 2 opakowania każde po 50 tabsów. Czyli łącznie 100 tabsów. Jak ktoś chce to na PM bo ja tego nie chcę brać

• 6 / / 0

Jestem w tej chwili na białym, musze się jeszcze chwile pouczyć i planuje wstać rano ok. 9. Mam do dyspozycji opakowanie chlorprothixenu i jedną jedyną tabletke estazolam 2 mg. Jak to rozegrać żeby teraz zasnąć lajtowo a jutro żeby być w dobrej formie. estazolam chciałbym sobie wrzucić tuż przed szkołą żeby nie czuć stresu (plus białe).

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

timeless kiedyś napisal
-zajebiście sie po tym patrzy w ścianę

Użytkownik nieaktywny
  • 14 / 1 / 0

Właśnie jutro będę miała ten cały chlorprothixen, widzę nie warto tego zarzucać, ale podejrzewam, że może być dobre do mixów z kodą :) dlatego trzeba będzie spróbować

• 63 / 1 / 0

Ja biore go i mieszanie z koda nie jest niczym rewelacyjnym. Ogolnie jest to swietny lek i naprawde pomaga, ale tylko tym, co go potrzebuja. Nie ma zadnego dzialania rekreacyjnego.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata