Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 157 / 4 / 0

[quote="schiza"]
z tego co zauwazylam panie ivanie to ty wogole masz bogate doswiadczenie w tej kwestji]

Tego akurat nie próbowałem i nie mam pojęcia z czym to mieszać. Może bym połączył z jakąś benzodiazepiną ale nie wiem...

• 16 / / 0

a pernazynka? <_<

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Dwa raporty: Narkotyki poważnym problemem w całej UE

Pełnomocniczka rządu RFN ds. narkotyków przedstawiła najnowszy raport nt. uzależnień w Niemczech. Własny raport przedłożyło także Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii.

• 1645 / 197 / 0

Pernazyna sama w sobie nie ma żadnych właściwości rekreacyjnych. Kumpel miał tego z 5 paczek, więc próbowaliśmy, ale zapewne jakoś tam zwiększa działanie depresantów, ale IMHO nie warto się tym truć.

• 16 / / 0

hmmm to qpa bo nic oprocz seronilu nie mam na skladziku :P bede musiala cos wyzydzic od lekarza jakies propozycje ? <_<

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / 6 / 0

schiza pisze:
bede musiala cos wyzydzic od lekarza jakies propozycje ? <_<
Morfina...
albo przynajmniej tramadol.

Chyba że lubisz jakieś ostre schizy, to acodin kup, ale on bez recepty jest.
Ja tam lubię spokój, lubię skręcać się z euforii... :rolleyes:

• 157 / 4 / 0

[quote="PanMuchomor"]

Chyba że lubisz jakieś ostre schizy, to acodin kup, ale on bez recepty jest.
Ja tam lubię spokój, lubię skręcać się z euforii... ]

To polecam trochę DXM plus jakieś benzodiazepiny :)

• 16 / / 0

od psychiatry dostane to bez problemu ? :huh: co sciemniac tzn symulowac jakies objawy niezbedne?:>

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / 6 / 0

[quote="schiza"]
od psychiatry dostane to bez problemu ? ]

Benzodiazepiny dostaniesz bez problemu od lekarza rodzinnego, powiedz tylko że cierpisz na bezsenność z nadmiaru nerwów, stresu.

• 16 / / 0

thx ;)

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 15 / 0

Stawiam że zaleci jakieś preparaty ziołowe. Ewentualnie hydroksyzyne. Trudność w zdobywaniu benzodiazepin via lekarz jest odwrotnie proporcjonalna do wieku pacjenta. Tramadol też trudno zdobyć. O mocniejszych opioidach za wyłączeniem kodeiny nie wspomnę.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata