Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 7 z 7
 • 1904 / 172 / 0
Czas chyba rozkminić Efylon?
Od strony teoretycznej %-D
 • 1760 / 97 / 0
Dersu Uzala pisze:
Czas chyba rozkminić Efylon?
Mowisz i masz:
http://jpet.aspetjournals.org/content/e ... 36349.long
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 757 / 31 / 0
Z innego tematu wrzucam swój cytat.. Dla wyjadaczy takich jak wy - tutaj to może mój styl się wydać wręcz śmieszny ale starałem się to opisać w sposób jak najbardziej dokładny i zrozumiały dla każdego..
16 maja 2017blueberry pisze:
Ketony:
1)Ketony
Zanim ktoś zacznie to negować to moja siostra jest doktorem chemii i te informacje znalazła po tym jak jej powiedziałem o swoim uzależnieniu metkatowym. Pomijając już większość wywoływanych przez nie efektów (jak na przykład te dotyczące wyrzutu dopaminy czy noradrenaliny, zwiększanie ciśnienia krwi) nad którymi da się w miarę możliwości zapanować to istotne jest ich działanie jako SSRI (Selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny). W dużym uproszczeniu możemy sobie to wyobrazić w postaci takiego układu, gdzie na górze mamy blok, który wysrywa serotoninę (w postaci dajmy na to kuleczek) no i one sobie spadają na ziemię w której są dołeczki i jak ta piłeczka trafi w dołek to z niego jest wysyłany sygnał dający nam przyjemność [P]. Normalnie jest tak, że ten sygnał trafia także do naszego bloku srającego tymi kuleczkami i wtedy z niego wychodzi do danej dziurki rura odkurzacza i zasysa nam te kuleczki spowrotem. SSRI działa właśnie tak, że (w czasie działania substancji) nie dociera właśnie ten sygnał do odkurzacza i ta kulka pozostaje nam w tej dziurce a co za tym idzie - sygnał [P] jest emitowany cyklicznie a co za tym idzie dłużej odczuwamy przyjemność. Wiążą się z tym dwa ale:
a) Jeśli odkurzacz nie działa a serotonina dalej jest wysrywana (zwłaszcza pod wpływem miksów czy walenia gruchy) to na logikę - tych kulek jest z czasem za dużo. Teraz nie ważne jak to sobie wyobrazimy - albo wpada więcej niż jedna kulka do jednego dołka co powoduje zwarcie w obwodach powodujące, że dany dołek już nie będzie nam działał albo po prostu zapełnia się zbyt wiele dziurek i jeśli ze zbyt wielu dziurek na raz cyklicznie idą nam sygnały to przeciążają i przepalają się nam obwody, które te sygnały przewodzą (Tak jak przepala się przewód metalowy, gdy damy na niego za duży prąd). Tak czy siak efekt tego jest jeden, różniący się tylko skalą w zależności od tego jak bardzo i jak często przesadzamy. Dla nas znaczy to tyle, że z czasem ketony wydają nam się coraz gorzej działać. Zauważyłem, że na tym forum panuje powszechne przekonanie, że to co na początku klepało przestaje klepać ze względu na tzw wzrost tolerancji na daną substancję a nowe ketony nazywacie bieda ketonami. To w wielu przypadkach wcale nie są żadne bieda ketony - to wy macie bieda mózgi zryte przez całkowity brak umiaru z czym to problem ma większość użytkowników ketonów. Oficjalna nauka uznaje te zniszczenia za nieodwracalne generalnie ale ja na podstawie swoich źródeł uważam, że na wasze pieprzone szczęście jest inaczej. Wszystkim, których nic nie klepie zalecam minimum miesięczny post połączony z bardzo obfitą właśnie w czarne jagody (Stąd moja ksywka - wierzcie lub nie) dietą. Dlatego w czarne jagody, ponieważ mają one zdolności naprawcze naszych mózgów a dodatkowo są zbierane w lasach a co za tym idzie ich zanieczyszczenie jest minimalne..

PSPS
Generalnie warto suplementować się wszystkim co ma dobry wpływ na nasz mózg - Lecytyną sojową (z organicznych upraw), orzechami, rzeń szeniem itp itd
Więcej i zobrazowane znajdziecie np w tym filmie:
 1. "Środki Stymulujace" - film dokumentalny. Lektor PL
Inne z tej serii:
 1. "Od przyjemności do uzależnienia" - film dokumentalny. Lektor PL
 2. "Alchemia Świadomosci" - film dokumentalny. Lektor PLA tak apropo tematiko:
n-ethyl-hexedrone (Hexen)
2-(ethylamino)-1-phenylhexan-1-one, N-Ethyl-Hexedrone; Ethyl-Hex; NEH
Hexen.png
.....
 • DA release : >1000 nM
 • EC50/DA reuptake inh : >1000 nM
 • Ki/NE release : 99.3 nM
 • EC50/NE reuptake : 360 nM
 • Ki/5HT release : 2118 nM
 • EC50/5HT reuptake Ki : 3840 nM
[/align]..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik blueberry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 1904 / 172 / 0
Ponawiam moją prośbę dotyczącą 5-DBFPV. Z początku byłem zaintrygowany tą substancją, myślałem że będzie to całkiem udany mutant, jednak po przerobieniu grama (wszystkie roa prócz i. v.) uznałem że albo mam słaby sort, albo przyatakowałem zbyt małymi dawkami. Serotoninowego ujebania nie odczułem, stymulacja nieznaczna, pirolidynowa sygnatura słabiutka. Z czego może to wynikać, zakładając że sort był dobry?
@thepass z kolei pisał że i. v. działa nieźle, może więc tędy droga?
Spróbuje ktoś powróżyć, ewentualnie dostarczyć jakieś ecki? :)
 • 8138 / 1487 / 2
27 maja 2016artur019 pisze:
Tylko 4-CMC jest groźne z tego względu, że dla przykładu takie 4-MMC miało ceiling point na uwolnienie maksymalnie 500-600% dopaminy i 950% serotoniny. 4-CMC z kolei tego nie ma, można walić więcej i będzie coraz lepiej aż dopamina sięgnie 800% bazowego poziomu i 1700% czy nawet 1900% bazowego poziomu a to już oznacza taki rozpierdol na bani, że można w trakcie rozmowy nagle przestać rozpoznawać ludzi i do najlepszego przyjaciela w 5 sekund można powiedzieć "ziomek, a kto ty kurwa jesteś, a ty to w ogóle kto? A ten drugi skąd tu się wziął? O kurwa a tego typa tu w ogóle nie było, a Marek gdzie jest?"

Oczywiście Marka nigdy nie było na imprezie, obok nikt nie stał, a osobników było dwóch i walili we dwoje na fotelach. To już znak, że w mózgu się tak ostro pierdoli, że poza dawki 200-250mg nawet dla wyjadaczy nie powinno się wychodzić, bo to samobójstwo jak się w tym stanie poprawi drugie tyle. Dodatkowo 4-CMC bardzo długo i sukcesywnie uwalnia dopamine do poziomów 500-700% nawet do 4h po aplikacji. Zwała po tym to chyba psychiatryk. :rolleyes:
Podbije ten post.
Jest on bardzo wazny z wielu wzgledow.
Co jest najciekawsze- 4cmc wbrew opinii Artura nie jest az tak niebezpieczne jak 3cmc i 4cmc w kupie.
A juz stala suplementacja cmc plus ew up regulacja receptorow to prosta droga nie tyle do serotoninowych problemow co do zajechania dopaminy i rozwalenia ukladow piramidowego i pozapiramidowego.

Do tego trzeba wliczyc rozwalenie glownie gaba.
I od razu zaznaczam- benzo nie bedzie tu wyjsciem!!
Problem powroci po zejsciu benzo.

To pisalem ja.
Po takiej imprezie jak opisana zostala wyzej.
- ziomek a Ty kto
- a juz wiem.

Tylko tego ziomka nie bylo.
Samo 4cmc nie dalo tego, nawet dzien po dniu 3 i 4 cmc.
Tylko 3 potem 4, 2 dni przerwy, alko i znow 3.
4 dziala jakos inaczej. Tak jakby dzialanie bylo bogatsze od 3. Jakby pobudzala receptory/struktury ktore w jakis sposob blokuja pewne uboki.
3cmc w wiekszych ilosciach to dopaminowy rzeznik.

Post bluberry to kolejny gwozdz do trumny.
Upregulacja ukladow katechilaminowych bez upgrejdu gaba czy acetycholiny to PSYCHIATRYK.
Wsparcie zen szeniem czy tyrozyna czy inozytolem moze regulowac tez glutaminian.
Bez regulacji opozycji glu lub zbicia aktywnosci kolejne testy to coraz gorszy zjazd.
A jesli dojdziemy do levelu w ktorym wiatr wiejacy po nodze bedziemy odczuwac jako dotyk reki to...
Czas pakowac walizki i szukac szpitala.
 • 4467 / 664 / 0
Aj przejechalem sie na 4cmc, mialem [mention]Stteetart[/mention] naprawde dobre źródło , Powiem Wam, ze jak doprawilem krotkodzialajacym gabaerikiem na peaku 4cmc gdy juz grala sama dopaminna w celu uspienia ( GBL)to gdy sie obudzilem po tym gieblowym snie a bylo to moze pol godziny zaczelo mi palic mozg :D To byl naprawede dobry sort 4rki i zrobiłem sniffem jakieś pol grama w 2 h. Wyjebało konretnie aż włączył mi się typowo dopaminowy automatyzm działania. W pewnym momencie zaczalem kompulsywnie dorzucać stad te 500 mg. Dawno takiej siekiery nie miałem. Co tu pisac - europejski producent.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.