Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 4 z 7
  • 1659 / 187 / 0
JanBreivik2 pisze:
Tak jak kolega wyżej, w chuj ciekawi mnie rozkład tej substancji na d/n/s względem tych wszystkich ketonów. Chętnie też zobaczyłbym MDMA. Może Arturo rozszerzyłbyś zakres tematu o kilka wybranych substancji z grupy amfetamin?
Emce pisze:
Może to nie keton ale jak wyglada zestawienie 5-MAPB procentowo na serotonine,dopamine i noradrenaline ?
To nie temat o tym(beta-ketonach), ale mogę powiedzieć, że ceiling point przy 5-MAPB wynosi:

5-HT: 2194% ± 415%
DA: 824% ± 168%
NE: 1147% ± 148%

Podczas gdy w przypadku MDMA ceiling point to:

5-HT: 1207% ± 135%
DA: 302% ± 37%
NE: 804% ± 97%

Wygląda to niebezpiecznie, ale tutaj nie ma takich obaw jak w przypadku beta-ketonów, gdzie problemem są często powtarzane dawki i co za tym idzie neurotransmitterowy rollercoaster. Przy 5-MAPB i MDMA tego nie ma bo substancja trzyma długo i solidnie i jakoś zdążyła się wytworzyć "kultura ćpania" tych substancji w stylu "jedna wrzuta i koniec, maksymalnie dwie", gdzie beta-ketonom towarzyszy kokainowo-amfetaminowy klimacik, gdzie ludzie walą przez noc ponad 10 nosów. :old:

Jakimi substancjami chcielibyście żebym teraz się zajął? Bo wątpie czy jest sens dalej bawić się w analizy zwizków typu 4-BMC czy 4-MEC jak one już odeszły dawno w niepamięć + nigdy nie zdobyły dużej popularności jak opisane przeze mnie poprzedniki(no może 4-MEC, ale on już też odchodzi w zapomnienie, jak już nie odszedł... :rolleyes: )
  • 988 / 48 / 0
artur019 pisze:
(...) kokainowo-amfetaminowy (...)
Skoro już o nich wspomniałeś, to może właśnie nimi?

scalono

Najzwyklejsze białko i koks.

scalono

A rozpiszesz tramal? Nie jest to typowy opiat, bo oprócz tego jest SR i na noradrenaline, tez cos tam wjeżdża chyba. Ciekawi mnie ile dokładnie tej serotoniny uwalnia, że ludzie tak srają go zarzucić nawet tydzień po pigule.

scalono

Mógłbyś też ogarnąć te nowe fluorofety (2-fa i 3-fa).
  • 448 / 13 / 0
Profil a-pihp już kiedyś opisywałeś. Czy jest szansa na coś sensownego z kolejnych pochodnych? Pamiętam, że rozmawialiśmy i trochę tych związków w badaniach było, a niektóre zapowiadają się mocarnie. Pihp teoretycznie też miał taki być i dopaminowo fajnie mizia, ale jednak trochę się zawiodłem - brakuje "tego czegoś". Z którego parametru wynika wspomniane "to coś", które ma a-pvp i a-php, a nowi kuzyni nie mają?
  • 652 / 113 / 0
Obiecywałeś 3-FPH, bo podobno bardzo ciekawy związek.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1761 / 97 / 0
Wrzucałem link wszystkich pochodnych penmetrazyny.
3-fph jest interesujace ale kilka znich bardziej.
ŁapDorian Gray
Lapcie patent fenylmorfoliny i jej pochodnych
http://www.duckduckgo.com/patents/US20130203752
Na dole masz w tabelkach dopamine, ser itd
Tak 3-fpm jak i reszty pochodnych.
Te substancje sa znane od dawna...
1994r
https://archives.drugabuse.gov/pdf/monographs/94.pdf

w patencie o morfolinie masz od groma pochodnych.

scalono

Pochodne pirowaleronu jak i morfoliny macie na 2 i 3 stronie.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1659 / 187 / 0
JanBreivik2 pisze:
[...]
To trzeba zmienić nazwę tematu. Kokainą się nie zajmę bo to SNDRI. Mogę rozpisać jak blokuje transportery, ale nie uwalnia neurotransmitterów. Tak samo tramadol - SNRI.

Amfetamina, 3-FA, spoko, ale z 2-FA mogę mieć problem ze względu na małą dostępność publikacji na temat tego związku,
Uriel1 pisze:
[...]
Tak samo jak w przypadku Kokainy - jest to reuptake inhibitor dopaminy i noradrenaliny - mogę przełożyć to z naukowej paplaniny na coś bardziej dostępnego, ale nie ma za bardzo nad czym się rozpisywać - nie mniej, spróbuję.
DorianGray pisze:
[...]
Na ten związek już mam papierki - zajmę się tym w wolnej chwili. Prawdopodobnie w tym tygodniu do weekendu. Jak z powyższymi. W tym wypadku następuje uwolnienie katecholamin i w malutkim procencie serotoniny. Mechanizm jednak jest o wiele bardziej skomplikowany co wynika z papierków jak i z osobistych badań organoleptycznych. :rolleyes:

Do moderatorów - jak mam zająć się wszystkim do zmieńcie nazwę tematu, albo dajcie moda. %-D
  • 988 / 48 / 0
Co do wymienionych przeze mnie związków to właśnie na amfetaminie i 2/3fa zależało mi najbardziej. Wiem, że w trójce siedzi więcej serotoniny, jednak w przeciwieństwie do 2fa, nie zażywam jej. Będąc w ciągu na 2fa zacząłem zauważać objawy ZS i zastanawiałem się czemu (podczas ciągu brane były też inne rzeczy) - czy przez to (<), czy 2fa samo w sobie powoduje na tyle duży wyrzut serotoniny, że może doprowadzić aż do zespołu. Rozumiem, że masz utrudnione zadanie, ale byłbym mega wdzięczny gdybyś przedstawił porównanie amfetaminy i 2fa, nawet mając niekompletne dane, zdając się na instynkt, wiedzę, jakoś na podstawie innych substancji - nie wiem. Byłbym wdzięczny gdybyś przedstawił ten związek chociaż "na oko" i w przybliżeniu.
  • 448 / 13 / 0
@artur019, może nie jestem takim ogarem jak Ty, ale dostatecznie naczytałem się badań ;) chodzi mi o konkretny parametr, który może udało Ci się wyróżnić, odgrywający najważniejszą rolę dla różnicy. Parametry pihpu są zajebistsze w teorii niż działanie w praktyce, więc pytanie, czy znacznie mają tu wszystkie bindowania i siła uwolnienia neurotransmiterów, czy jest jakiś konkretny czynnik zajebistości?

Ewentualnie może to nasze przealfione mózgi %-D
  • 361 / 11 / 0
artur019 pisze:
To trzeba zmienić nazwę tematu. Kokainą się nie zajmę bo to SNDRI. Mogę rozpisać jak blokuje transportery, ale nie uwalnia neurotransmitterów. Tak samo tramadol - SNRI.
Cocaine Increases Dopamine Release by Mobilization of a Synapsin-Dependent Reserve Pool ?
Amfetamina, 3-FA, spoko, ale z 2-FA mogę mieć problem ze względu na małą dostępność publikacji na temat tego związku,
Również poproszę jak najwięcej inf./ciekawostek na temat ww. substancji.
Uwaga! Użytkownik 666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 652 / 113 / 0
No właśnie mnie też zaskoczyło kilka rzeczy podczas brania 3-FPH.

1. Niby działanie bardzo subtelne, ale tylko po tym nie mogłem spać po 3 dni.
2. Fazy nie zbijały żadne ilości alkoholu.
3. Wydaje mi się, że była to substancja dużo silniej uzależniająca niż ketony.
4. Ktoś kiedyś wspomniał, że 3-FPH zmienia metabolizm i organizm energię zaczyna czerpać z palenia tkanki mięśniowej. W sumie chudłem na tym w oczach.
5. Wydalanie z organizmu, o czym wiadomo, trwa kilka dobrych dni - why?
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 4 z 7
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.