Charakterystyka i zestawienie farmakologiczne stymulantów, powinowactwa do receptorów NA, DA, 5-HT

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

Opis pirolidyk masz gotowy
nie wiem czy nie lepij bedzie jak to bedziesz wrzucac w takie tabelki jak naukowcy.
I pytanie do adinistracji - czy da rade stworzyc tematyw poszczegolnych dziaach ?
Przy czym 1 bylby roboczy.
Poprostu narazie nie wdac tego.
  • 1587 / 144 / 0

Keton z przyszłości - 3-TFMC; 3-trifluoromethatynon:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Dane zaczerpnięte są z publikacji:
Spoiler:
Co jest takiego ciekawego w tym związku? A no oczywiście proporcje uwolnienia monoamin, które w przypadku 3-TFMC są wręcz unikalne. Przechodząc od razu do rzeczy:

Uwolnienie neurotransmiterów o dziwo pomija w dużym stopniu noradrenalnię, tak że za wszystkie efekty odpowiada uwolnienie dopaminy i serotoniny. Wartości w nM prezentują się tak:

Noradrenalina-Dopamina-Serotonina

2700 - 610 - 380
9,5 : 1,6 : 1
14% - 31% - 55%

Synteza nie jest jakaś arcytrudna i ktoś mógłby się zainteresować stworzeniem tej struktury, gdyż ciekawym musi być stan okrojony z noradrenaliny gdzie leżymy sobie na kanapie zalani serotoniną i dopaminą. Ciekawe jeszcze jak z czasem działania, ale podejrzewam, że ciut dłużej w porównaniu do starych ketonów(3-MMC) itd.

Prewidywane dawkowanie mnie tylko martwi gdyż możliwym jest, że będzie zaczynać się od 250mg wzwyż.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Kobieta próbowała wnieść narkotyki na teren zakładu karnego. Okazało się, że była poszukiwana

W czwartek, 11 kwietnia na terenie Zakładu Karnego w Garbalinie realizowane były widzenia osadzonych z najbliższymi. W tym to dniu, dzięki czujności funkcjonariusza, nie doszło do wniesienia na teren ścisły jednostki penitencjarnej substancji narkotycznej. ...
  • 979 / 143 / 6

Profil farmakologiczny bardzo ciekawy, ale 3 floury na cząsteczkę i dawkowanie 250mg... to nie brzmi dobrze. Są jakieś dane/przypuszczenia na temat metabolizmu, czy te fluory są stabilne przy pierścieniu i wydalają się w całości zanim zdążą się oddzielić i zaszkodzić?
  • 1587 / 144 / 0

Raz jeszcze - wiązanie węgiel-fluor jest nie do rozerwania w warunkach normalnych.

Więc nie, te fluory nie odpadają.
  • 16 / 5 / 0

Czy da sie jakos przynajmnij teoretyzowac jak te zwiazki sie metabolizuja? bo mam np wrazenie ze 3cmc o wiele latwiej przechodzi prze organizm niz 4cmc. masz moze jakis pomysl jak to sprawdzic?

Dah

• 160 / 24 / 0

Chlor nietykalny więc metabolizm przebiega tak samo jak czwórki, który jest w temacie o klefie. Nie tyle łatwiej co metabolity z 3 są znacznie mniej aktywne
  • 1587 / 144 / 0

Przepraszam bardzo za opóźnienia czy nawet całkowity brak edycji tematu z mojej strony, ale borykam się teraz z problemami natury rodzinno-społeczno-prawnej, a więc nie mam czasu na pisanie na hajpie. Zapewne nie długo wrócę, ale nie mogę powiedzieć kiedy, bo zwyczajnie nie wiem. Podstawę macie wypisaną. %-D
  • 3163 / 261 / 0

wole 4cmc niz 3mmc ktora swoja pojebana dluga zstymulacja źle dziala na mnie. To ze 4cmc krotko dziala widze nawet jako plus, wazne ze wejscie mocarne,
  • 1587 / 144 / 0

Tylko 4-CMC jest groźne z tego względu, że dla przykładu takie 4-MMC miało ceiling point na uwolnienie maksymalnie 500-600% dopaminy i 950% serotoniny. 4-CMC z kolei tego nie ma, można walić więcej i będzie coraz lepiej aż dopamina sięgnie 800% bazowego poziomu i 1700% czy nawet 1900% bazowego poziomu a to już oznacza taki rozpierdol na bani, że można w trakcie rozmowy nagle przestać rozpoznawać ludzi i do najlepszego przyjaciela w 5 sekund można powiedzieć "ziomek, a kto ty kurwa jesteś, a ty to w ogóle kto? A ten drugi skąd tu się wziął? O kurwa a tego typa tu w ogóle nie było, a Marek gdzie jest?"

Oczywiście Marka nigdy nie było na imprezie, obok nikt nie stał, a osobników było dwóch i walili we dwoje na fotelach. To już znak, że w mózgu się tak ostro pierdoli, że poza dawki 200-250mg nawet dla wyjadaczy nie powinno się wychodzić, bo to samobójstwo jak się w tym stanie poprawi drugie tyle. Dodatkowo 4-CMC bardzo długo i sukcesywnie uwalnia dopamine do poziomów 500-700% nawet do 4h po aplikacji. Zwała po tym to chyba psychiatryk. :rolleyes:
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

I dlatego ja preferuje sniff.
Raz jeden próbowałem oral.
Zupelnie inne działanie. Psychodela straszna.
Ból brzucha i o wiele dłuższe działanie. działanie grubo przytłaczające a nadmienie, że na 4cmc mam mega tolerke.

I pytanie - pisałeś kiedyś, że wg badan chlor szybko pomaga wydalic substancje. Wspominales, ze gdyby sugerowac sie tym co tam pisze to 4cmc wylatuje z nas nim zacznie działac.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 36 uczestników Wejdź na czata