Charakterystyka i zestawienie farmakologiczne stymulantów, powinowactwa do receptorów NA, DA, 5-HT

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 70 Strona 2 z 7
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0


Opis pirolidyk masz gotowy
nie wiem czy nie lepij bedzie jak to bedziesz wrzucac w takie tabelki jak naukowcy.
I pytanie do adinistracji - czy da rade stworzyc tematyw poszczegolnych dziaach ?
Przy czym 1 bylby roboczy.
Poprostu narazie nie wdac tego.
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Keton z przyszłości - 3-TFMC; 3-trifluoromethatynon:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Dane zaczerpnięte są z publikacji:
Spoiler:
Co jest takiego ciekawego w tym związku? A no oczywiście proporcje uwolnienia monoamin, które w przypadku 3-TFMC są wręcz unikalne. Przechodząc od razu do rzeczy:

Uwolnienie neurotransmiterów o dziwo pomija w dużym stopniu noradrenalnię, tak że za wszystkie efekty odpowiada uwolnienie dopaminy i serotoniny. Wartości w nM prezentują się tak:

Noradrenalina-Dopamina-Serotonina

2700 - 610 - 380
9,5 : 1,6 : 1
14% - 31% - 55%

Synteza nie jest jakaś arcytrudna i ktoś mógłby się zainteresować stworzeniem tej struktury, gdyż ciekawym musi być stan okrojony z noradrenaliny gdzie leżymy sobie na kanapie zalani serotoniną i dopaminą. Ciekawe jeszcze jak z czasem działania, ale podejrzewam, że ciut dłużej w porównaniu do starych ketonów(3-MMC) itd.

Prewidywane dawkowanie mnie tylko martwi gdyż możliwym jest, że będzie zaczynać się od 250mg wzwyż.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
Rejestracja: 2015
  • 1027 / 177 / 6


Profil farmakologiczny bardzo ciekawy, ale 3 floury na cząsteczkę i dawkowanie 250mg... to nie brzmi dobrze. Są jakieś dane/przypuszczenia na temat metabolizmu, czy te fluory są stabilne przy pierścieniu i wydalają się w całości zanim zdążą się oddzielić i zaszkodzić?
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Raz jeszcze - wiązanie węgiel-fluor jest nie do rozerwania w warunkach normalnych.

Więc nie, te fluory nie odpadają.
Rejestracja: 2016
  • 16 / 6 / 0


Czy da sie jakos przynajmnij teoretyzowac jak te zwiazki sie metabolizuja? bo mam np wrazenie ze 3cmc o wiele latwiej przechodzi prze organizm niz 4cmc. masz moze jakis pomysl jak to sprawdzic?

Dah

Rejestracja: 2012
  • 160 / 25 / 0


Chlor nietykalny więc metabolizm przebiega tak samo jak czwórki, który jest w temacie o klefie. Nie tyle łatwiej co metabolity z 3 są znacznie mniej aktywne
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Przepraszam bardzo za opóźnienia czy nawet całkowity brak edycji tematu z mojej strony, ale borykam się teraz z problemami natury rodzinno-społeczno-prawnej, a więc nie mam czasu na pisanie na hajpie. Zapewne nie długo wrócę, ale nie mogę powiedzieć kiedy, bo zwyczajnie nie wiem. Podstawę macie wypisaną. %-D
Rejestracja: 2010
  • 3314 / 312 / 0


wole 4cmc niz 3mmc ktora swoja pojebana dluga zstymulacja źle dziala na mnie. To ze 4cmc krotko dziala widze nawet jako plus, wazne ze wejscie mocarne,
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Tylko 4-CMC jest groźne z tego względu, że dla przykładu takie 4-MMC miało ceiling point na uwolnienie maksymalnie 500-600% dopaminy i 950% serotoniny. 4-CMC z kolei tego nie ma, można walić więcej i będzie coraz lepiej aż dopamina sięgnie 800% bazowego poziomu i 1700% czy nawet 1900% bazowego poziomu a to już oznacza taki rozpierdol na bani, że można w trakcie rozmowy nagle przestać rozpoznawać ludzi i do najlepszego przyjaciela w 5 sekund można powiedzieć "ziomek, a kto ty kurwa jesteś, a ty to w ogóle kto? A ten drugi skąd tu się wziął? O kurwa a tego typa tu w ogóle nie było, a Marek gdzie jest?"

Oczywiście Marka nigdy nie było na imprezie, obok nikt nie stał, a osobników było dwóch i walili we dwoje na fotelach. To już znak, że w mózgu się tak ostro pierdoli, że poza dawki 200-250mg nawet dla wyjadaczy nie powinno się wychodzić, bo to samobójstwo jak się w tym stanie poprawi drugie tyle. Dodatkowo 4-CMC bardzo długo i sukcesywnie uwalnia dopamine do poziomów 500-700% nawet do 4h po aplikacji. Zwała po tym to chyba psychiatryk. :rolleyes:
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0


I dlatego ja preferuje sniff.
Raz jeden próbowałem oral.
Zupelnie inne działanie. Psychodela straszna.
Ból brzucha i o wiele dłuższe działanie. działanie grubo przytłaczające a nadmienie, że na 4cmc mam mega tolerke.

I pytanie - pisałeś kiedyś, że wg badan chlor szybko pomaga wydalic substancje. Wspominales, ze gdyby sugerowac sie tym co tam pisze to 4cmc wylatuje z nas nim zacznie działac.
Posty: 70 Strona 2 z 7
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości