Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 400 • Strona 5 z 40
  • 1587 / 8 / 0
Ja nie miałam żadnego bodyload'u.

Chyba, że weźmiemy pod uwagę krztuszenie się podczas palenia
rchiro the best
  • 338 / 1 / 0
czy ktoś się spotkał, z czymś takim, żeby changa na kogoś nie działała, jeżeli wcześniej nie zażył imao, pomimo tego w chandze? (bez względu na dawkę, itp.)
co może być przyczyną takiego zjawiska, jakaś nadaktywność mao?
  • 3869 / 204 / 13
1. Hujowa czanga
2. Hujowa waporyzacja
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 338 / 1 / 0
spalenie trochę caapi 15min przed, powoduje, że po 50mg changi występuje trip, w szerokim zakresie efektów.
w przypadku waporyzowania na "czysto" dawek dochodzących do 120mg, działanie ogranicza się do wjazdu / bodyloadu, rozkręcenia się wizuala na pare sekund, po czym wszystko zaraz zanika.
  • 1472 / 24 / 0
Może jest jakaś legalna alternatywa dla changi ,nie wszystkie rosliny przecież zdelegalizowano :-)

może changa z legalnej Chapolingi dała by radę , pewnie nie to samo co z Capi ale taka alternatywa ,mała podróba changi ,jak to widziecie :-)
  • 827 / 3 / 0
Czemu nie, chaliponga jest dobrym surowcem do pozyskania DMT, ale co z imao? Bo z tym jest znacznie większy problem póki co... Nie zdziwe jak się znajdzie niedługo jakaś roślinka z odpowiednią ilością harmaliny/harminy. Świat roślin jest przeogromny, ale póki co pozostaje nielegalna caapi i tym podobne. ;) btw. co za bzdura 'nielegalne rośliny'... :cheesy: :cheesy:
Miej dystans
  • 1472 / 24 / 0
Passiflora ma niewiele IMAO ale ma

dlatego to by była podróba changi ale zawsze coś pzrecież sama palona Chapolinga też dała by radę ,wole palić niż pić wywar ,może działąć mocno ,chamsko ale krótko i wole zapalić

więc jak można było by przygotować Chapolinge ,niepełnowartościową changę aby zapalić :-)
  • 3129 / 19 / 0
Emce pisze:
Może jest jakaś legalna alternatywa dla Changi ,nie wszystkie rosliny przecież zdelegalizowano :-)

może changa z legalnej Chapolingi dała by radę , pewnie nie to samo co z Capi ale taka alternatywa ,mała podróba Changi ,jak to widziecie :-)
Tak czy inaczej musiałbyś przeprowadzić ekstrakcję z chalipongi. Jest to bez sensu z dwóch powodów - po pierwsze w liściach jest sporo chlorofilu, co jest upierdliwe przy ekstrakcji, po drugie chaliponga zawiera również 5-meo-dmt, które waporyzowane z inhibitorem mao jest bardzo nieprzyjemne fizycznie.

Poza tym zeby coś się nazywało changą, musi zawierać inhibitor mao w aktywnej dawce. Dlatego bez caapi / ruty się nie obejdzie.
High, how are you?
  • 1472 / 24 / 0
HMM dlatego mówie o podróbie changi bez MAO ,chyba MAO nie jest koniecznie ,efekt może będize gorszy ale chyba i tak wystarczający ,fakt ,że nie będzie mozna tego nazwać pełnowartościwoą changą ale lepsze to niż nic

może inne rośliny poza Chapolingą choc po delegalizacji ciężko będzie znalesć takie ,bo Chapolinga i tak była by lepsza od Mozgi Trzcinowej chyba
  • 827 / 3 / 0
No ale to nie będzię już changa. Tak jak palone DMT nie jest ayahuaską. Musisz zrozumieć, że ten jeden składnik istotnie wpływa na trip. To nie jest tylko spowolnienie dynamiki samego doświadczenia, caapi coś 'dziwnego' od siebie daje. Zasadniczo to ma istotny wpływ z psychofarmakologicznego punktu widzenia. A z tym posiadaniem przez chaliponge 5-meo to chusajnie są jakieś dowody? Bo jakiś dłuższy czas temu pamiętam dyskusje na ten temat na dmtnexus ale rozwiązania nie kojarze. ;-)
Miej dystans
ODPOWIEDZ
Posty: 400 • Strona 5 z 40
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.