Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 400 • Strona 40 z 40
  • 5 / / 0
Super,
Czyli zamiast olejku wezme Syrian rue np... Harmala Freebase 99%
tylko skad to 1,25g wziales?? innych ziolek nie dodajesz ?

1:1 czyli mam wziac 1,25g DMT : 1,25g harmali + ziele ?
1,25dmt , a ile ziol a ile harmali

No bo ja te ekstrakty nadal musze rozpuscic w alkoholu i namoczyc ziolami i podgrzewac az zacznie parowac, az wszystko wyparuje i zostanie sam susz ?

Czy moze nie muszę niczego rozpuszczac tylko łączę wysuszony extrakt z DMT, z ziolami i suchą harmala i cyk pyk do bonia?
  • 2908 / 782 / 5
1g DMT + 250mg harmali na tyle samo podkładu, czyli 1,25g.
Najlepiej w acetonie rozpuscić, szbciej paruje. Tylko musi być bezwodny, bo inaczej proces się przedłuży. Ale tak, alkohol też da radę.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 4 / / 0
W jakiej formie najlepiej użyć harmaliny do changi, freebase czy może być sól? Gdzieś czytałem, że freebase się lepiej pali, ale czy różnica jest duża?
  • 2 / / 0
Najlepiej w formie freebase. Łatwiej rozpuszcza się z harmalina w acetonie. Jakiego używasz podkładu? Pozdrawiam

Scalono.— CATCHaFALL
17 października 2011l s pisze:
Orginalna changa to liście caapi wymieszane z liśćmi psychotrii. Możesz sobie zrobić swoją change nasaczajac susz ekstraktem DMT i harmaliny. Palisz z czego tylko chcesz.. joint, bongo czy tuba. Później przekleje cos z nexusa :)
Istnieje więcej "oryginalnych" mieszanek roślinnych nazywanych changą. Ja osobiście wolę "maczankę" DMT. DMT najlepiej z ekstrakcji w wysokiej temperaturze, tak aby otrzymać pełne spektrum alkaloidów :D

Pozdrawiam
  • 1 / / 0
27 stycznia 2023Annihilator pisze:
Vapowanie (z wapo do zioła) wcale nie było wiele lepsze od palenia z dużego bonga z potrójną filtracją, jebie mnie to po płucach niemiłosiernie, nie chcę.
changa swoją inwazyjnoscią płucną wyleczyła mnie z palenia czegokolwiek, w tym samej siebie.

Zjem i 0,5g - warto kosztem dłuższego działania. Spalałem i tak ponad 0,2 na raz.
tylko 0,2 paliłeś???którą?
  • 5 / / 0
Siema,
Trochę mi to czasu zajęło, ale mam już prawie wszystkie składniki do changi (mimoza, harmala freebase), no może jeszcze na ten blue lotos się skuszę, ale do rzeczy.
Mam mimozę i bede robił ekstracje, kupiłem ocet, NaOH, mam benzynę z zapalniczki... ogólnie chcę wykorzystać ten 10 min przepis z youtuba (HOW TO MAKE DMT USING Mimosa hostilis ROOT BARK)
Nada się, czy macie jakieś lepsze rozwiązania ??
  • 4 / / 0
@kondi, ten przepis jest ok, ale można usprawnić proces i nie robić początkowej ekstrakcji wodnej, tylko od razu materiał rozpuścić w NaOH. Benzynę z zapalniczki można z powodzeniem zastąpić benzyną ekstrakcyjną.

@MGszamankaMJ z podkładem eksperymenty, dziewanna jest całkiem przyjemna do palenia.
  • 5 / / 0
Udało mi się :) muszę przyznać że ekstrakcja DMT z mimozy była długim wyzwaniem, po oczyszczeniu w n-heptanie wyszedl mi 1g biało beżowego proszku.
Wcześniej zdobyłem Harmala Freebase Isolate 99% 1g.
Z ziół posiadam pasiflore, dziewanne, rózowy lotos.
Tak więc jestem gotowy do maczanki w acetonie :D iiiii

Wyczytałem że DMT lepiej działa przy niższych temperaturach i teraz nie wiem czy powiniennem te ziolka mocno podrzewac czy
dawać ogień na maxa, innymi słowy palić w mini boniu czy crack pipe?
dawka 100mg chyba będzie optymalna ?
  • 14 / 1 / 0
Trzeba trzymac jakas specjalna diete przed changa, tak jak w przypadku ayahuasci?
  • 28 / 3 / 0
Siemano mam pytanie, czy ketrel i depakine mogą wpłynąć jakoś na trip po chandze? Bo biore te dwa leki, a bardzo mi zależy na tym żeby w końcu odbyć tą podróż bo to coś co mi długi czas po głowie chodzi, a leki mam przypisane na jeszcze długo. Ew mogę odstawić je na jakiś czas aczkolwiek wolałbym tego nie robić

Co do pytania wyżej, do changi nie trzeba jakoś specjalnie trzymać się diety bo te inhibitory nie są tak mocne jak w przypadku ayahuasci i conajwyżej efektami ubocznymi moze być bełt i bóle głowy, ale nic poważnego nie powinno się stać. Pozdrawiam
czytam ksiazki od tylu aby byc krok przed wszystkimi
ODPOWIEDZ
Posty: 400 • Strona 40 z 40
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.