Cennik Dropsów

Moderator: Stymulanty

• 1530 / 1 / 0

Prawdopodobnie za to co jest nie dał bym teraz więcej niż 2 zł, przynajmniej tyle jest to dla mnie warte. Kilka lat temu przy 10 płaciło się 5zł, a w klubie 7zł. I to było to czym miało być.
Nie ma już chętnych do bojkotu obecnych piguł, aby zrozumieli, że nie tego chcemy?
  • 189 / 2 / 0

nie bojkotują ludzie bo mają to w dupie a kinder ćpuny i tak kupią byle się ujebać i spróbować nawet koziego gówna :kotz:

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

"Narkotykowy tata" z Torunia walczy o uniewinnienie. Kasacja od wyroku w Sądzie Najwyższym

Damian N. z Torunia siedzi w więzieniu. Za podawanie swojemu 2-letniemu dziecku narkotyków skazany został prawomocnie na 6 lat pozbawienia wolności. Jego obrońca dalej walczy o uniewinnienie: kasacja trafiła do Sądu Najwyższego.
  • 1615 / 17 / 0

Ja bojkotuję piguły od kilu ładnych lat. W składzie obecnych tablet zazwyczaj brak MDMA, za to feta chujowej jakości i rozmaite RC.

Wolę kupić kryształki i mieć dokładnie to, co powinno być w pigułach.

A co do małolatów, to widząc wpisy chociażby na tym forum, zgadzam się z przedmówcą, że przyjebią wszystko co kopie w jakikolwiek sposób.

Edit:
Osobiście nie wiem jak się kształtują ceny tablet w moim mieście, ale za to gówno co jest obecnie nie dałbym nawet 1zł.

8-10 lat temu dobre dropsy kosztowały na ulicy 4-5zł, w hurcie ok 2zł a na baletach 10zł. No chyba że o późnej godzinie w klubie jak już nikt nic nie miał to cwaniaki sprzedawały po 15zł.
  • 115 / 1 / 0

trzeba byc jebn***, zeby w tych czasach dalej bawic sie w kupowanie pigul
  • 291 / / 0

nasza kasa a was gówno to obchodzi za przeproszeniem;-)
  • 1530 / 1 / 0

Teoretycznie tak, ale przez was nie można kupić nic fajnego. Dill się nie stara o dobry towar skoro wiem, że rynek wszystko przyjmie - nawet apap pomieszany z tabletą na rzyganie czy sranie...
  • 65 / / 0

myszki na 2C-B to jeszcze w porzadku sa, ale jak sprzedaja grochy na piperazynach jakis zwalowych to tylko zajebac takiego:/
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

13 lat temu, za kółka dawalismy 30-40 zł na prowincji, starczała 1 na 2 osoby-i to było dość :) , teraz tylko krysztal
  • 1514 / 4 / 0

U mnie zawsze były po dyszce. Niestety nie miałem jeszcze okazji spróbować jakoś wcześniej nigdy mnie nie ciagnęło, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. No ciekawe jak z jakością bedzie
  • 291 / 1 / 0

Czerwone myszki miki-10zł,Białe Versace-20zł.Warszawa
Ostatnio zmieniony 17 października 2011 przez Szczaw999, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata