Bycie w ciągu na benzo a XTC

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 18 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2008
  • 1744 / 416 / 0

No ale jak sam mówisz cały Mc zestaw sobie zapakowałeś do papy . Jakby to była jedna tabletka niewinna XTC to bardzo możliwe że benzosy by ją wytłumiły..
Rejestracja: 2019
  • 233 / 14 / 0

17 listopada 2019Mordarg pisze:
A Jak mimo wzięcia piguły zacznę odczuwac brak benzo cały czas beda pod ręką takze nic nie zaszkodzi spróbować ;D
Benzo zbija działąnie MDMA. Weź je dopiero jak emka całkowicie zejdzie i zacznia się zwała.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Wyrok w zawieszeniu zamiast więzienia. "Dzięki medycznej marihuanie leczę bezsenność"

Bartosz Łaniecki, który miał leczyć bezsenność medyczną marihuaną, nie pójdzie do więzienia za posiadanie narkotyków. Najpierw Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał go na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie 288 gramów suszu marihuany i 19 gramów amfetaminy. Wyroku tego nie podtrzymał sąd drugiej instancji, który wymierzył mężczyźnie karę roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Rejestracja: 2008
  • 1744 / 416 / 0

Powiem wam że wziąłem po 13h od wzięcia dawki klona 1.5mg i to nie był najlepszy pomysł. Piguły to było czyste MDMA gdyż miałem 3 i miesiąc temu wziałem jedną po 48h i zadziałała idealnie o tyle teraz zdecydowałem się wziąć jak pisałem bez takiej przerwy. Początkowo myślałem że wgl nie działa ale po 1h włączyła mi się faza ale nie była psychodeliczna i euforyczna. Poczułem taką jakby stymulację - trochę niepokojącą wręcz i dopiero jak dopaliłem i piwkiem popiłem faza stała się znośna po 4h jak już czułem że schodzi i łeb leciał mi do snu wręcz - poszedł drugi po była dopiero 14 no i to znowu dało Powera na kolejne 3h. I po przyjęciu tego drugiego miałem wtedy moment że faktycznie Muza z lapka zaczęła mnie robić a ja złapałem się na tym że tańczę z psem xD ale kurde nie było tej zacnej euforii. Ostatecznie zapiłem dojarałem fest i lulu. Także dzięki temu że tą pierwszą zjadłem jak trza wiem że to były dobre piguły ale jednak póki benzosy krążą w twoich zyłach głupotą jest branie czystego MDMA . ( gdyby tam była feta pewnie bym mocniej poczuł ) Pewien osobnik tutaj powiedział że piki go normalnie robią mimo ciągu - coś mi się wydaje kolega że ty nie dostajesz czystego MDMA. Bo stymulany owszem by zadziałały to wiem na bank ale nie leniwe i euforyczne MDMA jak widać. Także końcowe wnioski jakie płyną z tego wywodu są takie że jeśli bierzesz benzosy - TRZEBA odczekać minimum te 48H Bo inaczej marnuje się cenne XTC a przy okazji pieniądze ;) To taka informacja dla pokoleń .

gbu

Rejestracja: 2007
  • 815 / 46 / 0

Dziwna sprawa, mnie w ciągu na alprze, zawsze dobrze robiło.Może to przez to że klon ma o wiele dłuży half-life, a może akurat ta pixa była po prostu za słaba.Pamiętaj że pixa pixie nie równa.Czasami ten sam sort może się różnić nawet o kilkadziesiąt miligramów. Może powinieneś walnąć od razu dwie albo szybko dorzucić jak była lipa. No ale już po zabawie.Next tajm może zaopatrz się w kryształ - o wiele lepiej odmierzać dawki, no i wiadomo - im większa przerwa od benzo, tym lepsza zabawa ale i tak dziwne że 1.5 klona po 13h 'zabiło' działanie MDMA. Wcześniej czasem nie brałeś większych dawek bo mogło się to skumulować?
Rejestracja: 2008
  • 1744 / 416 / 0

Brałem większe dawki. W końcu jestem w ciągu nie ? ale wgl doszło do mnie że za bardzo jestem uzależniony od opiatów. Ja wcale nie chce tych efektów typu stymulacja, fascynacja światem ( to nie 2010 ). Chce ciepełko i wyjebkę a piguły tego nie dają ;)

gbu

Rejestracja: 2007
  • 815 / 46 / 0

Tobie nie dają;). Ja jak sobie tak ze 2 razy do roku przypierdole to chciałbym by ten stan trwał cały czas a też jestem w jebanym benzo ciągu.
Rejestracja: 2008
  • 1744 / 416 / 0

No a ja na ciągu opio/benzo z czego benzo są brane bardziej z konieczności a nie 4Fun. niestety ale już 8 lat. to musiało zmienić mój mózg. Zanim to wszystko się zaczęło i nawet nie wiedziałem czym jest relanium a z herusów się śmiałem i wzbudzali we mnie obrzydzenie to kochałem np. Grzyby i stan jaki dawały a wielu ludzi twierdzi że jest to stan w dużym stopniu pokrewny z działaniem czystego MDMA ;)
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 420 / 0

18 listopada 2019Ankaaa pisze:
zadziala...nawet dobrze, ze te klony beda gdzies tam jeszcze w tle dzialac. MDMA potrafi porobic, oj potrafi...
MDMA - ma siłę przebicia :zombie:
Posty: 18 Strona 2 z 2
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości