BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2741 / 334 / 0

^ta ale nie tak mocno jak ketony/stimy, wiadomo.
  • 3417 / 354 / 0

pytam o porownanie do giebla. jakby tak dzialal to czemu nie.... czekam na wiecej opini

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Drug Dealer Simulator – były dealer konsultantem merytoryczn

Twórcy Drug Dealer Simulator traktują swoje dzieło bardzo poważnie. Chcąc możliwie najwierniej odwzorować realia życia dealera, zaprosili do współpracy byłego handlarza narkotykami.
  • 445 / 25 / 1

Najprościej pisząc, to wystarczy dawkować x1,5 i będzie jak po gieblu. Na przykład by "zacząć dzień poranną dyskoteką" trzeba polać trójeczkę :)
Doświadczeni userzy będą potrafili rozróżnić działanie obu płynów, ale to już czepianie się na siłę. Ja apeluję tylko o obniżenie cen/pojawienie się konkurencji, bo na chwilę obecną wydajność jest bardzo mała.

Szkodliwości nie zauważyłem, nawet stawy mnie nie bolą, jak to drzewiej bywało po nielegalnym odpowiedniku!
  • 989 / 40 / 0

Da się z tego otrzymać GBL w domu (trudnością porównywalną do GBL -> GHB/w ogóle)?
  • 343 / 11 / 0

Jestem po pierwszym dniu czyszczenia. U mnie 2 ml BDO = 1,5 ml GBL. Działanie zbliżone, ale libido podnosi znacznie słabiej niż GBL. Gdzieś tam czytałem, że działa nawet dopiero po 20 minutach, ja już po trzech czuję. Ze skutków ubocznych jedynie mnie jakoś głowa mocno napierdala przez godzinę od przyjęcia. Zobaczę, czy jakieś się ujawnią po dłuższym stosowaniu. Niemniej jednak ogólnie jest ok. Czas działania dłuższy, GBL mnie trzymał tak 50-60 minut, a to 90. Myślałem, że będzie gorzej, ale daje radę.
  • 61 / 1 / 0

Na polskiej wiki piszą, że jest bardziej toksyczny od gbla - prawda to? Nigdzie indziej nie znalazłem takiej informacji.
  • 14 / / 0

Pomyślcie o tym, że za każdym razem, gdy kupujecie BDO, dajecie vendorom jasno do zrozumienia, że nie macie standardów i można was jebać w odbyt bez żadnego lubrykantu ani gry wstępnej. GBL został zdelegalizowany, ale reguły ćpuńskiego rynku mówią, że prędzej czy później pojawi się ambitny polski chemik, który dostarczy adekwatny produkt wytworzony choćby z GABA. Produkt, który na pewno będzie przewyższał jakością chińskie ścierwo, które wszyscy znamy. Ale, ALE jeśli macie zamiar dalej wydawać twarde pieniądze na BDO, to nikomu nie będzie się chciało kiwnąć palcem w celu polepszenia sytuacji, bo i tak zapłacicie za toksyczne, tańsze gówno, po którym tylko zeszczacie się na brązowo.

Proszę was, ćpuny. Miejcie trochę szacunku do siebie.
  • 61 / 1 / 0

Szkodliwość BDO nie wydaje się większa niż gbla, skąd masz takie info?
  • 3048 / 175 / 0

biologicznyojczym pisze:
Pomyślcie o tym, że za każdym razem, gdy kupujecie BDO, dajecie vendorom jasno do zrozumienia, że nie macie standardów i można was jebać w odbyt bez żadnego lubrykantu ani gry wstępnej. GBL został zdelegalizowany, ale reguły ćpuńskiego rynku mówią, że prędzej czy później pojawi się ambitny polski chemik, który dostarczy adekwatny produkt wytworzony choćby z GABA. Produkt, który na pewno będzie przewyższał jakością chińskie ścierwo, które wszyscy znamy. Ale, ALE jeśli macie zamiar dalej wydawać twarde pieniądze na BDO, to nikomu nie będzie się chciało kiwnąć palcem w celu polepszenia sytuacji, bo i tak zapłacicie za toksyczne, tańsze gówno, po którym tylko zeszczacie się na brązowo.

Proszę was, ćpuny. Miejcie trochę szacunku do siebie.
Lol.
Juz to widze, studencina ktory siedzi w piwnicy i robi Sandmeyera zeby zrobic z GABA GBL. To jakis trol, tak btw?
Na razie sytuacja jest jasna: GBL jest nielegalny, nikt nie bedzie sie bawil w sprzedaz (nawet gdzies w nielegalnych labach pozyskiwanego) giebla na clearnecie.
Chcecie gamma butyrolakton? Ten kto szuka, ten znajdzie.
Pozdrawiam, Piotr Fronczewski
  • 687 / 43 / 0

Teraz z GBLem nie jest źle, dotychczasowi vendorzy jeszcze działają, choć kontakt z nimi jest mocno w kratkę. Problem pewnie będzie za 1-2 miesiące.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata