NDRI: Bupropion (Wellbutrin, Zyban)- Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 1225 Strona 116 z 123
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0


Bolało kogos serce po bupropionie znaczy czy kucia byly?
Rejestracja: 2014
  • 2672 / 200 / 0


Myślę że wiele osób , sam dostałem tachykardii która się utrzymywała odstawiłem i teraz biorę leki na nadciśnienie które może się unormuję za jakiś czas.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkotykowa afera w Anglii. Piłkarz klubu Premier League zażywał kokainę

Angielskie tabloidy ujawniły, że reprezentant Anglii i piłkarz jednego z klubów Premier League podczas świątecznego spotkania z kolegami zażywał kokainę.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Hej, jak się ma zażywanie Wella do okazjonalnego microdosingu LSD?
W sensie jak to drugie wpłynie na kurację Wellem (początek drugiego msc brania leku)?
Rejestracja: 2018
  • 244 / 17 / 0


Nie jest znany mechanizm działania microdosingu LSD i nie do końca bupropionu więc to będzie raczej wróżenie z kart. Ale raczej powinno być OK.
Rejestracja: 2016
  • 5 / / 0


Hej,
Czy jakaś dobra dusza jest w stanie wyjaśnić mi dlaczego na ulotce wellbutrinu jest napisane, żeby nie łączyć tego z benzo?

Zacząłem przyjmować ten specyfik tydzień temu i muszę ratować się alprą z uwagi na lęki po wellbutrinie (miałem kiedyś nerwicę), mam oczywiście zamiar rzucić alprę w cholerę gdy buproprion zacznie wykazywać chociaż delikatne działanie przeciwlękowe ale póki co jest tak sobie.
Rejestracja: 2016
  • 2162 / 388 / 0


Możesz brać alprę doraźnie przed rozkręceniem się bupropionu. Nie licz na jakieś spektakularne działanie przeciwlękowe po tym specyfiku, raczej odwrotnie, nerwica może wezbrać na sile, ale odczekaj co najmniej 4-8 tygów na leku.
Rejestracja: 2016
  • 5 / / 0


28 listopada 2018misspill pisze:
Możesz brać alprę doraźnie przed rozkręceniem się bupropionu. Nie licz na jakieś spektakularne działanie przeciwlękowe po tym specyfiku, raczej odwrotnie, nerwica może wezbrać na sile, ale odczekaj co najmniej 4-8 tygów na leku.
Jest sens delikatnie sugerować psychiatrze jakiegoś przeciwlękowca, którego mógłbym brać razem z buproprionem, czy takie kombo nie ma sensu? Bo teraz to wygląda tak, że biorę to od 12 dni, ale codziennie muszę 'suplementować się' alprą i to w porządnych dawkach (2-4mg), żeby przeżyć jakoś te lęki. Średnio mam ochotę przeżywać potem odstawkę benzo w połączeniu z lękami spowodowanymi buproprionem. Pregabalina miałaby sens?
Rejestracja: 2016
  • 2162 / 388 / 0


Jeśli poziom lęku zwiększył się po bupropionie to jest to powód do odstawki, nie zaleczania efektów leku innym lekiem, broń bosz.
Rejestracja: 2009
  • 267 / 11 / 6


Chyba jako jedna z nielicznych zareagowałam spoko na bupropion ... była chwilowa " zawiecha" z działaniem , ale jest to jedyny anty depr , który działa ... nie czuję żadnego " speeda" , czy bezproduktywnego pobudzenia ... dzięki Well codziennie wstaję z łóżka , nie zalegam w nim tygodniami ( rok temu tak było ) . Pregabalina jak najbardziej ma sens , ja jeszcze na początku brałam Spamilan w max dawce i Trittico . Byłoby pewnie pięknie na tym zestawie , ale musialam oczywiście schrzanić wszystko i wróciłam do pkt. wyjscia ( benzo i meth) . Leki na pewno działały / działają . Jeśli jednak ten stan , ktory opisujesz potrwa dłużej , to faktycznie zmiana leku sugerowana.
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


Wellbutrin 150mg od miesiąca . Zero działania oprócz pobudzenia i wkurwu. Nie odblokował nic w głowie żeby ruszyć dupę a miał niby działać na dopaminę. Taki chuj.
Posty: 1225 Strona 116 z 123
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość