NDRI: Bupropion (Wellbutrin, Zyban)- Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 1317 Strona 116 z 132
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0


Bolało kogos serce po bupropionie znaczy czy kucia byly?
Rejestracja: 2014
  • 2775 / 213 / 0


Myślę że wiele osób , sam dostałem tachykardii która się utrzymywała odstawiłem i teraz biorę leki na nadciśnienie które może się unormuję za jakiś czas.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Hej, jak się ma zażywanie Wella do okazjonalnego microdosingu LSD?
W sensie jak to drugie wpłynie na kurację Wellem (początek drugiego msc brania leku)?
Rejestracja: 2018
  • 271 / 20 / 0


Nie jest znany mechanizm działania microdosingu LSD i nie do końca bupropionu więc to będzie raczej wróżenie z kart. Ale raczej powinno być OK.
Rejestracja: 2016
  • 6 / / 0


Hej,
Czy jakaś dobra dusza jest w stanie wyjaśnić mi dlaczego na ulotce wellbutrinu jest napisane, żeby nie łączyć tego z benzo?

Zacząłem przyjmować ten specyfik tydzień temu i muszę ratować się alprą z uwagi na lęki po wellbutrinie (miałem kiedyś nerwicę), mam oczywiście zamiar rzucić alprę w cholerę gdy buproprion zacznie wykazywać chociaż delikatne działanie przeciwlękowe ale póki co jest tak sobie.
Rejestracja: 2016
  • 2415 / 491 / 0


Możesz brać alprę doraźnie przed rozkręceniem się bupropionu. Nie licz na jakieś spektakularne działanie przeciwlękowe po tym specyfiku, raczej odwrotnie, nerwica może wezbrać na sile, ale odczekaj co najmniej 4-8 tygów na leku.
Rejestracja: 2016
  • 6 / / 0


28 listopada 2018misspill pisze:
Możesz brać alprę doraźnie przed rozkręceniem się bupropionu. Nie licz na jakieś spektakularne działanie przeciwlękowe po tym specyfiku, raczej odwrotnie, nerwica może wezbrać na sile, ale odczekaj co najmniej 4-8 tygów na leku.
Jest sens delikatnie sugerować psychiatrze jakiegoś przeciwlękowca, którego mógłbym brać razem z buproprionem, czy takie kombo nie ma sensu? Bo teraz to wygląda tak, że biorę to od 12 dni, ale codziennie muszę 'suplementować się' alprą i to w porządnych dawkach (2-4mg), żeby przeżyć jakoś te lęki. Średnio mam ochotę przeżywać potem odstawkę benzo w połączeniu z lękami spowodowanymi buproprionem. Pregabalina miałaby sens?
Rejestracja: 2016
  • 2415 / 491 / 0


Jeśli poziom lęku zwiększył się po bupropionie to jest to powód do odstawki, nie zaleczania efektów leku innym lekiem, broń bosz.
Rejestracja: 2009
  • 279 / 12 / 6


Chyba jako jedna z nielicznych zareagowałam spoko na bupropion ... była chwilowa " zawiecha" z działaniem , ale jest to jedyny anty depr , który działa ... nie czuję żadnego " speeda" , czy bezproduktywnego pobudzenia ... dzięki Well codziennie wstaję z łóżka , nie zalegam w nim tygodniami ( rok temu tak było ) . Pregabalina jak najbardziej ma sens , ja jeszcze na początku brałam Spamilan w max dawce i Trittico . Byłoby pewnie pięknie na tym zestawie , ale musialam oczywiście schrzanić wszystko i wróciłam do pkt. wyjscia ( benzo i meth) . Leki na pewno działały / działają . Jeśli jednak ten stan , ktory opisujesz potrwa dłużej , to faktycznie zmiana leku sugerowana.
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0


Wellbutrin 150mg od miesiąca . Zero działania oprócz pobudzenia i wkurwu. Nie odblokował nic w głowie żeby ruszyć dupę a miał niby działać na dopaminę. Taki chuj.
Posty: 1317 Strona 116 z 132
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości