Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5048 • Strona 503 z 505
  • 2870 / 941 / 0
właśnie dla tego obecnie nie używam teraz Bunondolu, czyli buprenorfiny, bo lepiej i "pełniej" działa właśnie syrop, metadon, bez tej kapryśności wyżej omawianej. Bunondol, to zostawiam, gdyby była jakaś wyższa konieczność awaryjnego wzięcia.

pozdrowiam, przodownik
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 39 / 2 / 0
30 marca 2006Lady_Dealer pisze:
Interesują mnie osoby, które zażywały Bunondol w warunkach innych niż detox w szpitalu... Mianowicie poszukuję namiarów na lekarza, który byłby skłonny ten lek przepisać (jako substytut H.) lub jakiegokolwiek źródła, z którego pomocą mogłabym zdobyć Bunondol!!!!
Z góry dzięki za ewentualną pomoc :)
Suchaj ja byłem leczony bunadolem i co miesiąc w poradni MONAR z lekarzem została wypisywana mi recepta na BUNORFIN 2mg lub 8MG zależy od lekarza. A Jeśli macie problem taki ze poradnia jest daleko to teraz są e-porady,e-wizyty, przez kamerkę indzie wszystko załatwić. Tereba chcieć. m że psychiatra mając wypis z detoxu, podstawy do wypisania leku orbi to bez problrmu napewno w klinice psychomedic czy jakośtak 200zł miesiecznie jeszczxe jakoś idzie przełknać. wykupienie na miesiac bunadoli to też z 200/400zł zalezy od apteki dlatego ptosić o BUNORFIN 2MG cena na miesieczna terapie cos koło 80zł
  • 30 / / 0
Panowie czy biorąc małą dawkę buprenorfiny ok 0.5mg można po 24 godzinach prowadzić samochód? postanowiłem odpocząć od tramadolu dużych dawek nie brałem 2 tabletki skudexy na dzień zazwyczaj przez weekend czy ok 0.5mg buprenorfiny z plastra jest mocniejsze od 150mg tramadolu i 50mg deksketoprofenu? W sumie nie wiem co się spodziewać po tej buprenorfinie z plastra Transtec stan zbliżony jest do tego po tramadolu? jak otworzę opakowanie z plastrem w środku to jak długo może leżeć taki plaster?
  • 1 / / 0
Od 3 lat biorę buprenorfinę od tego czasu mam mniejszy apetyt dodatkowo schudłem ze 121 kg przy wzroście 177 cm do 84 kg jestem bardzo zadowolony. Oczywiście dodatkowo wspomagałem się skudexa oprócz bunondolu i transtecu. Gdzieś w necie czytałem na jednej tylko stronie ,że przeprowadzili badania na szczurach i rzeczywiście po buprenorfinie szczury traciły na wadze. Ludzie mnie nie poznają na ulicy. A to zasługa tylko tego.
  • 30 / / 0
Czy przyjęcie miesiąc, dwa, trzy po terminie plastrów Transtec jest bezpieczne? kończy się termin a na pewno wszystkiego nie zużyję i chciałbym wiedzieć ile mniej więcej czasu po terminie jest bezpieczne przyjmować buprenorfinę z plastrów.
  • 57 / 11 / 0
@PanSlyszacy Po terminie może tylko słabnąć moc ale bardzo wolno, nie przejmowałbym się tym specjalnie jeśli przerobisz to w ciągu pół roku, nawet roku od końca daty. Nie jest jak z winem niestety, że im starsze tym lepsze ale data ma tu ogromny margines błędu też, firmy farmaceutyczne nie wyliczą Ci przecież tego i tego dnia lek się zepsuje/straci moc muszą dać sobie duże zabezpieczenie. A co do pytania z początku listopada ogólnie i w teorii nie można prowadzić po żadnych psychoaktywnach substancjach. W praktyce już różnie jest jeśli chodzi o leki np w tym bupre i metadon. Często wygląda to tak, że jak jesteś na tym codziennie i nie odczuwasz efektów to ludzie normalnie jeżdżą (bo też wyboru nie mają) i są tak samo trzeźwi albo przynajmniej prowadzą z podobnym poziomem skupienia/refleksu jak prowadziliby bez czy co ludzie czyści (oczywiście mówimy tu o jednym poznanym leku, w odpowiednim czasie od jego zażycia i odpowiedzialnej ocenie swojego stanu jak i braku innych substancji zaburzających codzienną rutynę). Dodatkowo w razie kontroli wyglądasz i zachowujesz się normalnie i nic się nie dzieje, podstawowe narkotesty w razie w też tego nie wykryją. Pod górkę robi się jeśli na buprze spowodujesz wypadek, a już nie daj bóg śmiertelny nie będzie się nawet liczyć wtedy czy to Twoja wina, odsiadka i okładki gazet gwarantowane. Nie pomoże nawet udokumentowane wieloletnie leczenie i wypowiedzi specjalistów, że lek ten nie mógł mieć wpływu na Twoją sprawność psychoruchową przy Twojej tolerancji nikogo to już nie będzie obchodzić nawet jak wjebie w ciebie jakiś wariat i będziesz miał 100 świadków nagrania i bezwypadkową wieloletnią jazdę. Smutne to jest, ja jak muszę to jeżdżę oczywiście czując się totalnie trzeźwy ale cała przyjemność prowadzenia zniknęła z buprą w organizmie przez powyższe + jeszcze ten okres półtrwania i wykrywalności kilkanaście dni po zażyciu :(
  • 2510 / 331 / 0
buprenorfinę raz w życiu mi było dane testować jedną tabletkę i powiem tak ma ciekawy profil działania typowo morfinową mgiełkę i ogólnie jest cool. Dobry substytut dla kodeiniarzy.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 30 / / 0
@Zgrzany dzięki za odpowiedź. Ostatnio popełniłem duży błąd po ekstrakcji przyjąłem buprenorfinę niewyspany 20 godzin bez snu i na pusty żołądek po 2 godzinach od wzięcia tak mnie usypiało, że musiałem walczyć z całych sił aby nie zasnąć dodatkowo doszły po czasie wymioty próbowałem coś zjeść od razu zwracałem nawet jak nic nie jadłem to też :rzyg: tydzień wcześniej jak przyjąłem taką samą dawkę wyspany i pojedzony efekty były bardzo zadowalające a ten ostatni raz to tragedia nigdy więcej na pusty żołądek i bez snu w końcu to lek i nie wiem czemu przyjąłem go na czczo ostatni posiłek przed przyjęciem bupry miałem 10 godzin wcześniej.
  • 1907 / 470 / 0
Jest sens walic 4mg bunorfinu naraz czy lepiej 2mg w odstępach czasowych?

Droga podania sniff tabsow skruszonych na jebany pył. 😇
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 75 / 16 / 0
@blokowiska666
Pewnie już za późno, ale..
Zależy od tolerki, wiadomo, ale przy buprze działa zasada less is more, mnie potrafiło lepiej "zrobić"* np. 6mg zamiast 16mg. No i zawsze będzie na dłużej, troszkę ale dłużej hehe

*(cudzysłów bo bpr brałem jako substytut i niezależnie od dawki, drogi podania, ani razu mnie nie ugrzała:/)
ODPOWIEDZ
Posty: 5048 • Strona 503 z 505
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.