Buprenorfina - wątek ogólny

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 4355 Strona 411 z 436
Rejestracja: 2017
  • 428 / 34 / 0


05 marca 2019daammk pisze:
Buu ;( Dlaczego buprenorfina na mnie nie działa? Jakieś 2 miechy temu wpadłem na temat i uznałem że to może być strzał w 10. Kilka lat ciągów na PST, setki detoksów... Właśnie przechodzę kolejny, dzień 2 ale dłużej nie wytrzymam. 2 mięs. temu odstawiłem paroksetynę bo wiedziałem że oslabi/zabije działanie bupry. W tym czasie przeprowadziłem kilka testów, ale nadal nic... Tracę powoli nadzieję na wyjście z opiatów.
Moja teoria jest taka że wątroba musi odpocząć od walenia leków których naduzywam kiedy nie mam maku a które pomagają mi funkcjonować w pracy (DXM + pregabalin). Ostatnim razem po odstawieniu parox, kodeina zaczęła działać po 1,5 miecha, więc chodzi tu o te enzymy wątrobowe cyp2xx cyp3a4. Wtedy nie nadużywałem innych lekow, teraz mnóstwo.

Wie ktoś może o co może chodzić?
Masz wyrobiona tolerancje.
Rejestracja: 2010
  • 387 / 3 / 0


@Mefistoteles1945 Kolego, czyli walniecie powiedzmy 5 mg rozwiąże sprawę? Aż mi się wierzyć nie chce, bo znajomy z podobną tolerancją przyjął 0,8 mg i mówił że było aż za dobrze. Z tym że on w tabletkach

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Przechwycono towar o wartości 3 mln dolarów. Aresztowano personel pokładowy

- To największy przemyt narkotyków z udziałem personelu lotniczego od dekady – informuje służba celna w Hongkongu.
Rejestracja: 2008
  • 973 / 57 / 0


W jaki sposób aplikujesz? Masz tabletki, czy transteki?
Jeżeli transteki dojapnie, to wylicz sobie stosowną dawkę, dzieląc matrycę na kwadraciki (użyj linijki i długopisu). Wsadź sobie pod górną wargę ten kwadracik (samą folijkę) i udaj się na dwugodzinny spacer. Miej głowę pochyloną - to ułatwi powstrzymywanie odruchu połykania śliny. Staraj się jej w ogóle nie przełykać.
Ja tak robiłem. Kłopotliwe, ale działało.
Rejestracja: 2017
  • 428 / 34 / 0


Mialem tabletki. Teraz trzymam fason i nic nie aplikuję ; )
Rejestracja: 2017
  • 364 / 28 / 0


Będę się starać o bupre, polecicie mi bardziej plastry czy tabsy? Wolałbym chyba łykać tabsy i chyba łatwiej je na iv przerobić (choć i tak pewnie tego nie zrobię ale still) + Nie umiem trzymać nic podjęzykowo więc plastry chyba odpadają trochę, chyba że da się to przylepic gdzieś w ustach w ten sposób, żeby nie uciekło. Ale też to powstrzymywanie przełykania śliny godzinami..
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2


Łatwiej plastry ogarnąć i dosyć dobrze się je przerabia do iv. Jak wolisz łykać to wiadomo, że tabsy.

180

Rejestracja: 2017
  • 45 / 3 / 0


Przy plastrach trzeba nie połykać sliny przez 2 godziny przy tabletkach wystarczy 15 minut ale przy tabletkach wydziela się ślina bardziej intensywnie(cytrusowy posmak). Ja rozgryzam tabletkę i rozprowadzam ją między dolną wargą a dziąsłem. Idzie łatwiej ogarnąć ślinę. Przy plastrach aż tak intensywnie się nie zbiera jak go umieścimy gdzieś na wewnętrznej stronie policzka albo na dziąśle. I przed aplikacją płucze całą jape bardzą gorącą wodą (rozszerzają się naczynia krwionośne).
Rejestracja: 2007
  • 379 / 14 / 0


Plastry Transtec są najlepsze w stosunku cena/jakość niezależnie od tego, czy podaje się je I.V S.C czy podjęzykowo. bupra jest dobrą substancją dla ludzi, którzy przestali już nałogowo nadawać i brać co 2-3 tyg, bo przecież organizmowi w takim wypadku to lotto. Plastry trzyma się w pyszczku max 1,5h (dłużej jest bez sensu - większość materiału się wchłania, lepiej już sobie z reszty zrobić "zbroję z plastrów"). Do I.V najlepiej pogotować około 10 min na delikatnym ogniu i uzupełniając odparowującą się wodę. Problem z nadużywaniem buprenorfiny jest taki, że jej dawka progowa nie pozwala przekroczyć pewnego poziomu. Kiedyś - jakieś 6-7 lat temu potrafiłem pukać po 60mg na strzał ale nie widziałem różnicy między 10-20mg podawanymi wcześniej. bupra jest fajna, bo nie daje takiego ciśnienia, ni skrętów jak nawet dosyć łagodna w temacie majka.
Obecnie grzeję sobie buprę co kilka-kilkanaście dni w dawkach mniej więcej 6-10mg I.V i bardzo przyjemnie mnie klepie. Teoretycznie bupra nie ma wjzadu ale dla w miarę czystego organizmu jest odczuwalna specyficzna doza przyjemności po podaniu w kanał (zwłaszcza w miksie z bdz). Nie wiem jak to wygląda pośród obecnych użytkowników, bo od uzależnienia fizycznego jestem wolny od kilku lat ale mi sprawia niezmierną przyjemność zrobienie tego, co powyżej opisałem.
Niemniej powołując się na świadectwo moich znajomych, którzy buprę biorą podjęzykowo potrafi być ona znacznie bardziej zdradliwą substancją - już dwóch kolegów wyciągałem z tego za pomocą enteogenów - ale to inna historia.
Tak czy srak branie buprenorfiny uznaje tylko w postaci plastrów (transtec, nie melodyn - on zawiera tłuszcze) i wychodzę na tym dosyć zdrowo - nie wróciłem do nałogu fizycznego, choć jeszcze kilka lat temu waliłem po 6x 240oxy/200acetylomorfiny I.V
Rejestracja: 2010
  • 387 / 3 / 0


Niech ktoś mi wyjaśni, dlaczego bupra nie działa? ;< Tolerancję mam niską, to pewne. Plaster trzymany pod językiem pół dnia, ponad godzinę bez połykania śliny. Czy możliwe że chodzi o wątrobę i te enzymki cyp? Dodam że ostatnio nadużywałem DXM w dawkach do 150mg. 3 miechy temu odstawiłem paroksetynę.
No sorry że się powtarzam, ale nie kumam... (;
Rejestracja: 2015
  • 395 / 27 / 0


Ile bierzesz bupry? Co brałeś wcześniej, jak długo i ile? Czy między innymi opio a bupra miałeś przerwę?
Posty: 4355 Strona 411 z 436
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości