Buprenorfina - podanie per rectum

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 20 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 363 / 0


Biodostępność p.r jest dość spora, ale to też zależy od organizmu, a przede wszystkim od "czystości" jelita. Najpierw lewatywa, potem podawanie wszelkich substancji w dupkę. Nie inaczej, bo tracisz na wartości. Myślę, że musisz się nastawić na te 5mg z 8mg. To nie jest dużo przy Twojej tolerancji i obawiam się, że ta dawka może Cię nie zadowolić. Jeśli napisałbyś, że 600mg kody zwala Cię z nóg i noddujesz cały dzień, wtedy byśmy inaczej rozmawiali, ale skoro jest całkiem ok, to i te 8mg bupry będą całkiem ok.
Rejestracja: 2014
  • 7519 / 925 / 0


5mg bupry to mała dawka? Moim zdaniem zgrzeje się tym do tego stopnia, że będzie miał dosyć na długi czas : )

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Policjanci "zabezpieczyli" grzybki, trawkę i blisko 13 litrów GBL

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.
Rejestracja: 2011
  • 606 / 5 / 0


No i poszło- 5mg wyciągnięte z 8mg plastra (spirytusową metodą lovetki, ale trochę na szybko więc liczę tak straty) zrobiło całkiem ok, ale nie "wystarczająco". Moja tolerka wygląda teraz tak- ok 80-90mg majki oralnie robi mnie dobrze- tzn widać że jestem zgrzany, nie leżę jednak i nie nodduję, chociaż małe przebłyski się zdarzają jak chcę się zdrzemnąć (faza pół jawy=pół snu jest dłuższa i wypełniona przewidzeniami)

Dodam że metabolizm majki mam całkiem dobry. nie walę w ciągach i nie jestem wjebany w opi0, użytkuję 4-5 razy w miesiącu dowolny opioid oprócz heleny i fenta no i oxy (rzadko).

Ofc te 8mg to byłlo czyste marnotrawstwo żeby walić to p.r, więc złąmałem zasady i poleciałem w kanał (2 raz w życiu opio zapodane iv). Wygotowałem 4mg plastra, wyszło jakieś 3, może mniej i podałem- to było to. Mocno, prawie na granicy przesady, niesamowicie przyjemnie jak na buprę. Brak wjazdu rekompensowała ciągła i długotrwała przyjemność, doskonały nastrój i gadulec. Dzisiaj, po 3 dniach siedzę na ostatnim strzale 2.5mg bupry i 1,5mg klona plus 20mg bromazepamu zrobiły mnie al dente, polecam :D
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 43 / / 0


Masterfilter pisze:
Skąd masz dane dot. bajoawelabiylyti? skłont wiesz, że 54%?
No właśnie - ponawiam pytanie.
Bardzo bym prosiła kogoś ogarniętego o rzetelne dane na temat biodostępności per rectum.
Szukam po stronach polskich, zagranicznych i ni chuja.
W ogóle ile napisali o buprze na polskiej wikipedii, a na zagranicznej - przeczytałam tę drugą i tam także nie było, ile się przyswaja daną drogą administracji.

Chciałabym dodać swoje empiryczne dywagacje - przeliczyłam, jak kolega wyżej napisał - z dawki 0.15mg do iv ugotowałam 0.3mg do per rectum - cała noc nieprzespana, skręt jak stąd do Kolumbii. To chyba ta biodostępność 50percent nie wynosi, tylko mniej.
Warto to sprawdzić.

Pozdrawiam
Rejestracja: 2009
  • 510 / 1 / 0


Niechce mi się liczyć kolego, choc nie rozumiem Twego ciagu do tej metody podania to nie martw się, nie przedawkujesz..a jesli to 1szy raz to nawet nie chce rozumiec
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 43 / / 0


Michcioms, proszę Cię... "Nie przedawkujesz", "pierwszy raz"... Walę w kabel od w chuj miesięcy, walę tylko po to, żeby nie mieć skręca, który pojawia się po ok. 6 h po ostatniej iniekcji. Schodzę skrupulatnie od 4 miesięcy z dawki, więc doszłam do 0.2mg rano i 0.15mg wieczorem. Wczoraj uznałam, że stoję od miesiąca w martwym punkcie i mam dosyć bycia praktycznie non stop na skręcie, więc przerzuciłam się na per rectum, bo IV to mi bardziej przedłuża skręta, niż leczy.

A trzymanie w mordzie plasterka 2 h z brakiem możliwości mówienia, z uciekającą śliną i brakiem możliwości jedzenia/napicia się i to KILKA RAZY DZIENNIE po te 2 h mi się nie uśmiecha. A, i jeszcze nie wiadomo, czy jak zadziała, bo próbowałam tak już kilka razy i po 3 h nic z tego nie wychodziło, bo albo plaster krzywo w ryju się zaczął układać, albo coś.

Odczuwam ogromnie każda zmianę dawki o 0.05mg, więc zaszła potrzeba dokładnego przeliczenia dawki po zmianie drogi administracji.

Czy teraz już rozumiesz?
Rejestracja: 2009
  • 510 / 1 / 0


Tak slesz, zle zrozumialem. Moge polecic trzymanie plastra pomiedzy gorna warga a dziąsła. Wtedy jest nie wyczuwalny po przyzwyczajeniu, tylko przed posilkiem trzeba wyjac bo latwo połknąć.Tam nawet jak klona mam to nie rozpuszcza sie mimo wypicia np 2 piwek. Pozdrawiam i zycze wytrwałości niezależnie od metody administracji.
Rejestracja: 2015
  • 5 / / 0


Biodostępnośc przy każdej drodze administracji dla różnych środków jest zawsze RÓŻNA. Np. dla amfetaminy biodostępność, czy tramalu p.r to około 80/90 % Polecam per rectum przy buprenorfinie. Obecnie jestem na Suboxonie 12 mg/dzień. Z podania IV samej buprenorfiny nie ma żadnego rushu ani nic, poprostu dostaje się 98-100% substancji, za to half life ,czyli okres pół trwania wynosi max 6 h. Jechałem IV z buprą prawie rok i było tak, że 8 mg podawałem do 12 a 4 mg ok 17 i budziłem się na skręcie. Opłaca się strzelać, jedynie z 25mg dipherganu lub relanium, wtedy masz zwiechę na dłuższy czas.
Rejestracja: 2015
  • 316 / 15 / 0


biore juz i/v dosc długo b i u mnie skret przychodzi po 24godz od ostatniej iniekcji bez względu na dawke p.r kiedyś brałem ale niewiem czy to działało wogóle bo zaraz pod jezyk kawał plastra szedł i poznie iv only
Rejestracja: 2015
  • 912 / 62 / 19


No, per rectum jest dobre, ja, jak kiedyś schodziłam z tego gówna, to mogłam przejść bezproblenowo z kłucia się kilka razy dziennie na jedno walnięcie per rectum raz dziennie - i, tak, jak oxy77 pisze - skręt pojawiał się dopiero po 24h, a nie za kilka h, jak po i.v.
Posty: 20 Strona 2 z 2
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości