Buprenorfina - podanie per rectum

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 363 / 0

Biodostępność p.r jest dość spora, ale to też zależy od organizmu, a przede wszystkim od "czystości" jelita. Najpierw lewatywa, potem podawanie wszelkich substancji w dupkę. Nie inaczej, bo tracisz na wartości. Myślę, że musisz się nastawić na te 5mg z 8mg. To nie jest dużo przy Twojej tolerancji i obawiam się, że ta dawka może Cię nie zadowolić. Jeśli napisałbyś, że 600mg kody zwala Cię z nóg i noddujesz cały dzień, wtedy byśmy inaczej rozmawiali, ale skoro jest całkiem ok, to i te 8mg bupry będą całkiem ok.
  • 7519 / 925 / 0

5mg bupry to mała dawka? Moim zdaniem zgrzeje się tym do tego stopnia, że będzie miał dosyć na długi czas : )

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Policjanci "zabezpieczyli" grzybki, trawkę i blisko 13 litrów GBL

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.
  • 606 / 5 / 0

No i poszło- 5mg wyciągnięte z 8mg plastra (spirytusową metodą lovetki, ale trochę na szybko więc liczę tak straty) zrobiło całkiem ok, ale nie "wystarczająco". Moja tolerka wygląda teraz tak- ok 80-90mg majki oralnie robi mnie dobrze- tzn widać że jestem zgrzany, nie leżę jednak i nie nodduję, chociaż małe przebłyski się zdarzają jak chcę się zdrzemnąć (faza pół jawy=pół snu jest dłuższa i wypełniona przewidzeniami)

Dodam że metabolizm majki mam całkiem dobry. nie walę w ciągach i nie jestem wjebany w opi0, użytkuję 4-5 razy w miesiącu dowolny opioid oprócz heleny i fenta no i oxy (rzadko).

Ofc te 8mg to byłlo czyste marnotrawstwo żeby walić to p.r, więc złąmałem zasady i poleciałem w kanał (2 raz w życiu opio zapodane iv). Wygotowałem 4mg plastra, wyszło jakieś 3, może mniej i podałem- to było to. Mocno, prawie na granicy przesady, niesamowicie przyjemnie jak na buprę. Brak wjazdu rekompensowała ciągła i długotrwała przyjemność, doskonały nastrój i gadulec. Dzisiaj, po 3 dniach siedzę na ostatnim strzale 2.5mg bupry i 1,5mg klona plus 20mg bromazepamu zrobiły mnie al dente, polecam :D
Użytkownik zbanowany
  • 43 / / 0

Masterfilter pisze:
Skąd masz dane dot. bajoawelabiylyti? skłont wiesz, że 54%?
No właśnie - ponawiam pytanie.
Bardzo bym prosiła kogoś ogarniętego o rzetelne dane na temat biodostępności per rectum.
Szukam po stronach polskich, zagranicznych i ni chuja.
W ogóle ile napisali o buprze na polskiej wikipedii, a na zagranicznej - przeczytałam tę drugą i tam także nie było, ile się przyswaja daną drogą administracji.

Chciałabym dodać swoje empiryczne dywagacje - przeliczyłam, jak kolega wyżej napisał - z dawki 0.15mg do iv ugotowałam 0.3mg do per rectum - cała noc nieprzespana, skręt jak stąd do Kolumbii. To chyba ta biodostępność 50percent nie wynosi, tylko mniej.
Warto to sprawdzić.

Pozdrawiam
  • 510 / 1 / 0

Niechce mi się liczyć kolego, choc nie rozumiem Twego ciagu do tej metody podania to nie martw się, nie przedawkujesz..a jesli to 1szy raz to nawet nie chce rozumiec
Użytkownik zbanowany
  • 43 / / 0

Michcioms, proszę Cię... "Nie przedawkujesz", "pierwszy raz"... Walę w kabel od w chuj miesięcy, walę tylko po to, żeby nie mieć skręca, który pojawia się po ok. 6 h po ostatniej iniekcji. Schodzę skrupulatnie od 4 miesięcy z dawki, więc doszłam do 0.2mg rano i 0.15mg wieczorem. Wczoraj uznałam, że stoję od miesiąca w martwym punkcie i mam dosyć bycia praktycznie non stop na skręcie, więc przerzuciłam się na per rectum, bo IV to mi bardziej przedłuża skręta, niż leczy.

A trzymanie w mordzie plasterka 2 h z brakiem możliwości mówienia, z uciekającą śliną i brakiem możliwości jedzenia/napicia się i to KILKA RAZY DZIENNIE po te 2 h mi się nie uśmiecha. A, i jeszcze nie wiadomo, czy jak zadziała, bo próbowałam tak już kilka razy i po 3 h nic z tego nie wychodziło, bo albo plaster krzywo w ryju się zaczął układać, albo coś.

Odczuwam ogromnie każda zmianę dawki o 0.05mg, więc zaszła potrzeba dokładnego przeliczenia dawki po zmianie drogi administracji.

Czy teraz już rozumiesz?
  • 510 / 1 / 0

Tak slesz, zle zrozumialem. Moge polecic trzymanie plastra pomiedzy gorna warga a dziąsła. Wtedy jest nie wyczuwalny po przyzwyczajeniu, tylko przed posilkiem trzeba wyjac bo latwo połknąć.Tam nawet jak klona mam to nie rozpuszcza sie mimo wypicia np 2 piwek. Pozdrawiam i zycze wytrwałości niezależnie od metody administracji.
  • 5 / / 0

Biodostępnośc przy każdej drodze administracji dla różnych środków jest zawsze RÓŻNA. Np. dla amfetaminy biodostępność, czy tramalu p.r to około 80/90 % Polecam per rectum przy buprenorfinie. Obecnie jestem na Suboxonie 12 mg/dzień. Z podania IV samej buprenorfiny nie ma żadnego rushu ani nic, poprostu dostaje się 98-100% substancji, za to half life ,czyli okres pół trwania wynosi max 6 h. Jechałem IV z buprą prawie rok i było tak, że 8 mg podawałem do 12 a 4 mg ok 17 i budziłem się na skręcie. Opłaca się strzelać, jedynie z 25mg dipherganu lub relanium, wtedy masz zwiechę na dłuższy czas.
  • 316 / 15 / 0

biore juz i/v dosc długo b i u mnie skret przychodzi po 24godz od ostatniej iniekcji bez względu na dawke p.r kiedyś brałem ale niewiem czy to działało wogóle bo zaraz pod jezyk kawał plastra szedł i poznie iv only
  • 912 / 62 / 19

No, per rectum jest dobre, ja, jak kiedyś schodziłam z tego gówna, to mogłam przejść bezproblenowo z kłucia się kilka razy dziennie na jedno walnięcie per rectum raz dziennie - i, tak, jak oxy77 pisze - skręt pojawiał się dopiero po 24h, a nie za kilka h, jak po i.v.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata