Buprenorfina - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 1 / / 0

Nie wiedziałem, że taka knajpa wgl. jest. Fajnie, ale bura 2mg noskiem mnie nie grzała prawie. Czy te 2mg to już za dużo i działa antagonistycznie? Lepiej trzymać w buzi po uprzednim zalaniu paszczy ciepłą wodą czy wciągnąć? Gdzie większa biodostepność/długość działania? Wiem, że najlepiej i.v, ale jeszcze w praktyce nie umiem. :/

180

• 32 / 2 / 0

Pewnie tolerancja na opiaty spora ja dopiero przy 10mg/podjezykowo czuje się ok. Na pewno stosując bupre tak jak Bóg przykazał działa najdłużej. Sniffem trochę bardziej intensywnie ale chyba krócej(próbowałem z 4-5 razy)

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Ograniczenia w sprzedaży leków z pseudoefedryną są iluzoryczne

Od kilku lat celnicy na granicy polsko-czeskiej zatrzymują samochody z obywatelami Czech, którzy nagminnie wykupują w polskich aptekach leki o działaniu psychoaktywnym. W przygranicznych lasach można znaleźć setki pustych opakowań po nich. Prawo nie działa.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata