Buprenorfina - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 754 / 22 / 0

Jak myślicie, po jakim czasie od podania 6mg bupry iv mogę walić fenta? Wiadomo, że nie da się dokładnie określić, ale podejrzewam, że mieliście podobne doświadczenia.
  • 618 / 30 / 0

Wczoraj pierwszy raz styczność z bupra w postaci preparatu o nazwie Bunondol. Rano zarzucone 4mg alpry, południe 1,2mg bupry i 2 piwka. Weszło poczułem się zajebiście jak po kodeinie. Wieczorkiem 1mg alpry, 4 armaty mj. Parę godzin pózniej pod jęzor 0,8mg i 5mg alpry. Cóż za zajebisty stan noddowanie , podwójne widzenie ogólnie b. fajny odbiór muzy po tym mixie :gun:

Pod czterema tonami węgla z Kolumbii ukryte było 225 kilogramów kokainy

Polscy marynarze ofiarami akcji kolumbijskich karteli narkotykowych? Kapitan Andrzej Lasota na początku sierpnia został aresztowany w porcie Altamira w Meksyku. Dowodził statkiem UBC Savannah, na którym znaleziono prawie 225 kilogramów czystej kokainy.
  • 2650 / 128 / 0

Sama bupra z difką potrafi dać wspaniałe noddy.. o ile nie ma się tolerki na nią. Ale strzał z kawałka plastra 2x2cm (tego najmocniejszego, chyba 40mg o ile dobrze pamiętam) jest bardzo przyjemny, mimo braku jakiegoś wjazdu, który trwa do dwóch minut, przez co jego "siły" się nie odczuwa.
  • 618 / 30 / 0

Przyjebałem 2mg dziś a teraz dojadam bupry dalej i WYJEBANE :scared:
  • 11 / / 0

Witajcie, mam parę pytań. Pisałem w innym wątku że mam vendal, ale poza tym dostaję tez plastry melodyn, z tego co mi się wydaje to jest bura. Jak się tym zabawić? w jakisspob tego użyć, by było miło? chodzi mi o spoósb taki prosty, bez jakichś zabiegów ze spirolem i td, poza ty nie chcę w żyłę. Wkładam to pod dolną wargę, p etcm coś czuć, ale to jeszcze nie to. Co mogę z tym zrobić? Mam te z 50 kilka mg w jednym. sorry za chaotycznośc w postach, ale nie widzę praiwe, dlatego używam rpogramu móiącego, ale nie radzę sobie z ni jakoś świetnie. Jest jakiś sposób by rto dobrze weszło? Jesli tak to jaki, jak go przygotować etc. będę wdzięczny, pozdro ;)
  • 36 / / 0

Magicien pisze:
Jak myślicie, po jakim czasie od podania 6mg bupry iv mogę walić fenta? Wiadomo, że nie da się dokładnie określić, ale podejrzewam, że mieliście podobne doświadczenia.
Zgodnie z tym:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/1 ... ted%5B3%5D

"Buprenorphine t(l/2) was 2.75 hours."

Zależnie od dawki, bo przy pewnym stężeniu niższym i części wolnych receptorów można już podawać agoniste. Policzymy czasowo mniej więcej od wyjściowej dawki 6mg:
T.0: 6mg
T.2,75h: 3mg
T.5,50h: 1,5mg
T.8,25h: 0,75mg
T.11,00h: 0,375mg

Od tego momentu imo spokojnie możesz grzać, jak brałem SL w okolicach 3mg, które ma t1/2=30h to następnego dnia już kopał mak, ale słabiej. Jest również kwstia jak bardzo nasączony jesteś - jezeli brałeś IV to dosyć szybko wychodzi to z ciebie. Jak grzałem nieraz rano 10-15mg to wieczorem mogłem zapodać 10mg, a po 6h jakoś nie czuć już działania w ogóle, pod wieczór przy małej dawce masz głód i bywa, że pierwsze objawy skręta.

Mnie natomiast interesuje jak to jest z tym IV suboxonu, bo bupra mocniej wiąże się z receptorem niż nalokson. Wydaje mi się więc, że jest tylko dla picu i przy IV nie zadziała z tegoż powodu. Niestety nie praktykowałem, może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?
  • 1641 / 195 / 0

• 88 / 1 / 0

Stracilem zrodlo :( (ktos cos)
Poki nie znajde dojscia, musze przerzucic sie na kode...
Ile wystarczy kody by dobrze funkcjonowac, bralem 5mg iv
Pozdrawiam
Użytkownik zbanowany
  • 1294 / 15 / 0

450-600
  • 72 / 5 / 0

ja właśnie przy drugim podejściu po ciągu na majce cieszę się brakiem skręta.
myślałam, że to nie wypali. ostatnim razem participated withdrawal mnie tak przeraził, że skończyło się na półrocznym ciągu z h i m i z programem mietkowym. oby się pozbierać.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata