Buprenorfina – preparat Bunondol

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 8499 / 1137 / 0

^
Wygląda jak Bunondol.
  • 259 / 19 / 0

Staż opio 10-letni (w moim przypadku, a meine frau 7) i po roku całkowitej abstynencji od opiatów, zmęczeni nieskutecznością, ubokami i całym syfem powiązanym z benzodiazepinami, przypadkiem łapnęliśmy 1 tab 0,4 buno.

Przyjęliśmy ją po połowie donosowo i efekty nas zaskoczyły, choć były podbite klonami. Kiedy jeszcze rok wcześniej nawet 6 bunondoli podawanych i.v. nie robiło na mnie wrażenia, teraz obydwoje doszliśmy do wniosku, że to jedno z najbardziej intensywnych zopiaceń w naszych splątanych żywotach. Skołowaliśmy sobie opakowanie i z miejsca praktycznie wyzerowaliśmy się z klonów - o ile wcześniej szło 5-10 dwójek dziennie plus alkohol, tak od pory powrotu do "najgorszego" z nałogów nie przekroczyłem 2 tabletek, a i to dopiero jak ktoś mnie ostro wnerwił; jutro kończymy z klonami na po 1 miligramie.

Pytanie: JAK to możliwe, aby tak niewielkie dawki (ja maksymalnie 0,4 mg i pół dnia nodowałem, a moja połowica 2x0.1) przyjmowane donosowo działały tak mocno? (czy to efekt nałożenia działania buprenorfiny na efekty odstawienne BDA?). Meine frau efekty wręcz w pewnym momencie przeraziły, gdyż odczuła coś na smak "wejścia", połączony z tak niemiłymi objawami jak np. ból głowy (charakterystyczne "łupnięcie" z tyłu czaszki), przez chwilę niemożność swobodnego oddychania i ogólna słabość (otworzyła drzwi balkonowe na oścież i położyła się na podłodze), drżenie stóp i dłoni a także wiotkość żuchwy.
Kiedy przyjęła ćwiartkę tabl. 0,4 o godzinie 3 nad ranem, tak o 6 przy piciu kawy i porannego papierosa odczuła, że gdzieś odlatuje, mdleje, ten nieogar trwał jakieś 5 min. Oprócz tego obydwoje doświadczamy podczas nodów wizji typowo psychodelicznych. Wklejam jeden z takich zapisów, wykonany przeze mnie w pociągu:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lekarze: Pierwszy udokumentowany przypadek osoby, która wydala alkohol

Kobieta z Pittsburgha stała się pierwszym udokumentowanym przypadkiem osoby z nietypową chorobą, w której alkohol naturalnie powstaje w pęcherzu z fermentacji drożdży
  • 8499 / 1137 / 0

buprenorfina to bardzo nietypowa substancja. Krąży takie powiedzenie "less is more" w odniesieniu do niej. Coś w tym chyba jest : )
  • 322 / 34 / 1

Tak. Ostatnio zauważyłem ze wole wziąć dwie 0.4 niz cztery. W dziwny sposob po dwojce jest.. lepiej. A roznica miedzy tymi dawkami jest praktycznie nie do wykrycia. Dawka efektu pulapowego zaczyna sie na 12mg.
  • 128 / 12 / 0

Ile na raz tego przykurwić na pierwszy raz, tolerki brak? I.V lub P.O Na czasie zależy.
  • 483 / 29 / 0

jedna tab w nos wystarczy bez tolerki
  • 8499 / 1137 / 0

Tzn to pierwszy kontakt z opio i już chcesz ładować iv ? : )
W każdym razie zgadzam się z przedmówcą.
  • 5 / / 0

Czy po miesiącu (nie całym ) brania bunondolu będę miała długo skręty ?
  • 159 / 18 / 0

A wcześniej brałaś jakieś opio?
Skręty pewnie sie pojawią. Ważne też ile bupry brałaś, jakie dawki czy cos jeszcze i czy przed buprą było inne opio.
buprenorfina jak każde opio powoduje skręta a miesiąc to sporo czasu.
  • 561 / 68 / 0

Mam pytanie jak wyglada spożywanie alkoholu w trakcie branie bunondolu? Czy można np. wypić ćwiartke wódki biorąc dziennie 1.2 mg? Wiem że jest to łączenie depresantów ale poza tym są jakieś inne przeciwskazania?
@Amnezjaaa ile czasu musi upłynąć od ostatniej dawki bunondolu żeby brąz palony normalnie zadziałał? Jeszcze jedno czy na substytucji buprą bierze się jakieś leki antydepresyjne ,chodzi o sytuację gdzie na bupre wchodzę po ciągu na heroinie i Tramalu.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata