Bufedron - wątek ogólny

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Nie wiem jaki sort bufedronu chodził parę lat temu, używałem go pierwszy raz pół roku temu i byłem bardzo zadowolony z efektów, porównałbym je do pentedronu. Dosłownie parę dni temu bufedron pojawił się w ofercie jednego z vendorów od którego zamawiam 80% swoich rc i od razu zamówiłem 5g, również po to żeby odpocząć od pentedronu i mieć na świeżo porównanie tych dwóch prochów.
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Próbował ktoś waporyzacji bufa? Podobno jako jeden z nielicznych b-k nadaje się do tego całkiem dobrze.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Sprzedali ponad pół tony amfetaminy, teraz wyłapuje ich policja

Ponad 560 kg amfetaminy, 120 kg marihuany i 6 kg mefedronu wprowadził do obrotu gang rozbity przez stołeczny wydział antynarkotykowy. Funkcjonariusze zatrzymali w ostatnich dniach ponad 20 osób z tej bandy. Grupa była świetnie zorganizowana.

Aiz

Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 10 / 0

Jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat aktualnego sortu pod nazwą bufedron?
  • 5 / / 0

polecam oralnie w postaci bombki. ćwierć grama dociagniete w 30min sniffem działa wyśmienicie
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

No więc daje radę waporyzować bufa, ale nie chce się ładnie topić jak takie a-pvp, dym jest znośny i efekty dają się zauważyć, ale nie powalają.
  • 49 / / 0

Oczywiście mode nie zaakceptował mojego posta gdzie dawki ktore byly pisane na hypku praktycznie mnie nie ruszyły stan euforyczny pobudzenia trwał tylko chwile a zjazd sporo

Się moda czepił, a alt i szift to co, kiełbasy?

No więc wziałem 2x 50 albo 60 juz nie pamietam. Każdy do jednej dziurki od nosa. No i mnie nawet porobilo. Pobudzenie bylo wieksze,gadalitowosc jeszcze bardziej, euforia troszke ale nadal to nie to co oczekiwalem.

Oczywiscie zjazd był jeszcze gorszy niz poprzednio. Było mi bardzo smutno,ból brzucha. Jak wstawalem z łożka to tak dziwnie przed oczami tak troche ciemno. Nie wiem czy to bylo spowodowane zjazdem czy po prostu szybkim wstaniem z lozka po dlugim lezezniu

Na razie przerwa bo 3dni bez przerwy

scalone z

Coś słabo mnie porobił ten bufedron.

Czy to normalne że stan pobudzenia,euforii,rozgadania trwał tylko około godzien a potem zjazd i uczucie takiego jakbym się mial zaraz pozigać? Może powinien więcej?

Metoda sniff
  • 190 / 1 / 0

Po bufedronie nie ma jakiejś ogromnej euforii. Zjazdy to indywidualna sprawa, każdy odczuwa je inaczej.

To normalne, że buf tyle działał.
  • 49 / / 0

Przepraszam panie modzie ;_;

brutalism pisze:
Po bufedronie nie ma jakiejś ogromnej euforii. Zjazdy to indywidualna sprawa, każdy odczuwa je inaczej.

To normalne, że buf tyle działał.
Rozumiem. Skończę tylko ten 1g i raczej nie kupię więcej. IMO nie dla mnie substancja trochę zawód.
  • 164 / 2 / 0

pierwszy stymulant jaki bralem.. nawet juz nie pamietam kiedy to bylo. pamietam tylko, ze przez chwile wlaczyla mi sie fajna gadka, a potem nagle zaczelismy z kumplem milczec i gapic sie w sciane. typ poszedl do domu nastymulowany, przeszedl z 8km, a ja wtedy jeszvze bez zadnych benzo itd, majac tylko jakas hydroksyzyne :D nie moglem spac i myslalem ze umre bo tak mi napierdalalo serce.
potem juz nie zamawialem chyba bufa...
no ale teraz z sentymentu bym sobie pare kresek zrobil, nie powiem ;P
  • 262 / 1 / 0

nie pamietam gdzie, chyba na wiki, pojawila sie informacja, ze buf powoduje efekty zblizone do metkata, w wielokrotnie mniejszej dawce. Moze zle rozumiem sens tego stwierdzenia, ale moim zdaniem ogromna dawka bufa nie powoduje takich wfektow, jk metkat z 1 acataru/sudafedu.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata