Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 125 z 127
  • 1965 / 450 / 0
trydzyk pisze:
Na necie możesz znaleźć zdjęcia kolesia ze Szwecji, który przeżył tripa. Musieli mu usunąć parę palców i część dłoni. To nie był odosobniony przypadek po bromoważce
Tylko , że według nieoficjalnego raportu dla erowida do tego incydentu doszło poprzez to, że mężczyźni odmierzali substancję na oko. Umoczyli palec w worku i oblizali go przyjmując bliżej nie określoną ilość. Tripowali we dwójkę jeden zmarł, a drugiego udało się uratować chociaż wymagał wspomnianych amputacji.

Sporo zatruć bromo-DragonFLY było też spowodowanych przez to, że była ona błędnie sprzedawana jako 2c-b-fly. Co prowadziło do tragicznych w skutkach przedawkowań.
  • 1291 / 223 / 0
Jest też raport o dziewczynie, która wzięła dwa kartony i ledwo ją odratowali...
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 34 / 5 / 0
Witam

Wiecie jak jest teraz z dostępnością? Szukałem w necie (w polskim i zagranicznym) i ni chuja, nic nie znalazłem. Legalne to jest jeszcze dalej w ogóle? Też o tym informacji nie ma za bardzo...
Kiedyś mędrzec powiedział: -o kurwa, ale faza! :old: :old:
  • 4821 / 253 / 0
Z tego co wiem substancja jest w Polsce legalna, ale nie zmienia to faktu że kupienie jej zawsze było i dalej jest problematyczne.
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 965 / 81 / 0
[mention]TheLight[/mention]

To trza zacząć sprowadzać :P ( na własne potrzeby ofkorst )

Miałem okazję kilka razy testować. Ogólnie 4-HO- mipty i pochodne - bardziej mi pasowały , łacznie z 2cb :heart:
Ale ważka miała ten swój urok. Jeśli nikt się nie bał 12h + tripu rodem z piekieł :) Jak najbardziej :diabolic:
  • 121 / 4 / 0
https://doi.org/10.1016/j.toxlet.2018.07.018

Otwórzcie sobie na sci-hub.tw , Br-Dragonfly jest prawdopodobnie inhibitorem MAO-A. ważka nie jest również metabolizowana w wątrobie.
  • 341 / 53 / 0
ważka, ważeczka... mialam znajomą, która miala wszystkie RC-ki, odczynniki i inne fajne rzeczy to sie jezdzilo testowac :P nie powiem co teraz robi oprocz tego ze kosi hajs na swojej fazie bo wyjdzie kto to, ale psychodeliki niezle na leb siadly dziewczynie, gratulacje ze zrobila z tego maszynke do hajsu można? można! :)

nie mowilo sie wtedy o amputacjach i przedawkowaniach to byly czasy tuz po delegalizacji mefa, gdzie motylek (metylon) jeszcze na legalu byl chyba bo jako odczynnik latał, z metedronem do spóły po ktorym prawie umarlam, ah ta neurotoksycznosc. MDPV bralo sie zamiast fety a ważki i homety zamiast kwasiora wlasnie...
i powiem Wam, ze naprawde piekne chwile przezylam na bromo... mam piekny trip raport z tego... naprawde zadny psychodel mnie nie trzymal tyle godzin wieczor noc i nastepnego dnia do poludnia jeszcze cos nie bylo normalnie, nie poszlam do pracy w stanie nie bylam.. nie opowiem tego bo sie nie da, raczej namaluje kiedys wspomnienia... chetnie powtorzylabym trip wazkowy ... ale tez nie wiem ani skąd ani z kim :) heh
Codzień mówisz słodko weź mnie lub się skręć
nie chciałam rozstania przez miłość do ciebie
odkryłam druga twarz ma na imie śmierć
duszy ci nie oddam, w narkomańskim niebie

by kometh
  • 370 / 20 / 0
Oj mówiło, mówiło - kiedy był bum na mefa i generalnie sklepy stacjonarne oraz łatwy dostęp do RC, jeszcze w tych czasach odszedł Jon i kilka innych osób - niektóre z niewiedzy, niektóre na własne życzenie.

Co do samego B-Df - próbowałem obu izomerów (choć S tylko jeden raz i muszę powiedzieć, że jest lepszy - mniej spidujący i bardziej psychodeliczny w "jasną", nie "mroczną" stronę). jakoś chyba najwięcej między 2008 a 2011 i co dla niektórych może być ciekawe mam przyjemne doświadczenia z tą substancją, choć moja tolerka sięgała już 3-5mg na raz. Bardzo fajnie ważka miksuje się z DOI/DOC, swego czasu spędziłem jednego z lepszych sylwestrów w moim życiu na podkładzie 3mg BDF i ok 4 DOI. Podczas żadnego z moich ważkowych tripów nie miałem nigdy jakichś koszmarnych wizji (choć wiele osób wspominało o takim dziwnym uczuciu, wrażeniu rozkładu mięsa - generalnie mocno turpistyczne obrazy) ani też nie miałem większych problemów ze snem lub z za długim, męczącym tripem (po prostu jadłem klonazepam i dobranoc). Chyba bardziej w tej dziedzinie pozamiatało mnie 2C-P (zwłaszcza przy podawaniu sobie 30mg iv) ale nawet i standardowe, zalecane przez większość "10-12mg p.o" powodowało dosyć nieprzyjemny bodyload i podobne do ważkowych, choć znacznie zintensyfikowane wizualizacje. Dfa wspominam jako takiego mniej groźnego kuzynka 2C-P, który nie ma samym sobą zbyt wiele do zaoferowania ale w miksach potrafił działać bardzo przyjemnie. Tak czy srak obecnie ani jednego ani drugiego bym nie tknął - czasy eksperymentów i posiadania kilkuset blotterów w lodówce mam już daawno za sobą, z opio została jedynie rekreacyjna bupra a jeżeli chodzi o psychodeliki to wróciłem do ayahuaski, Grzybów oraz changi. I dobrze mi z tym - nawet do LSD mnie specjalnie nie ciągnie - bo w sumie po co jeżeli ma się medycynkę w kieszeni? ;)
  • 1291 / 223 / 0
Na te wizje wymyśliliśmy nawet termin: "mięsna faza".
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 610 / 55 / 0
Fajna zabawka musi być, jesz sajko a tu zdychasz XD Ładne zdziwko
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 125 z 127
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.