Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 3 z 4
  • 422 / 40 / 0
Lol jaki to jest kosior dla benzoprawiczków XD
Wczoraj poszła uczuleniówka z worka koło 14 (wierzcie mi starałem się jak naj mniej). O 15 narzeczona mi już mówi na wideorozmowie czy jarałem dużo dziś 😂. Potem kima do wieczora i tu się zaczyna akcja, którą nawija przyszła teściowa:

-"O cześć wstałeś w końcu, zjesz kolację jakąś?"

Sreli moreli krecę się po kuchni jako tako nie obijam o szafki, opierdalam kanapki z majonezem i keczupem i siadam przed tv, bo teściowa to fanka postaw na milijon XD. Nagle:
-"A nie masz ochoty na martini?"
U mnie gwiazdki w oczach na samo to słowo, nie wiem ile ojebałem, ale ciężko miała z dobudzeniem mnie XD (100kg). Tyle opowiedziała mi narzeczona z wczorajszego wieczoru. (Amnezja 100000%)

Dziś wstaję na prawo jazdy i japierdolę XD. Tym razem widzę jak obijam się o ściany, ledwo powłóczę nogami i jakbym nie zajebał 500mg kofeiny to pewnie bym zadzwonił, że to pierdole i chuj z tym że stracę dwie jazdy.
Jak już kofa weszła to high life. Byłem uratowany. Ale potem o 10 wróciłem do domu i znowu kima aż do teraz jak zacząłem pisać tego posta i nakurwiam kolejne 250mg kofy bo bym normalnie spał kurwa do piatku chyba.
Ostrożnie z tym szitem. Dozować wolumetrycznie bo będziecie mieć zonka.
Dziś patrzę, wyjebałem 300pln na winyle i trochę głupot popisałem z ludźmi. Ale co tam 😉
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 55 / 16 / 0
Potężny specyfik. Mogę porównać do tych siekaczy jak clonazolam, flualprazolam - tam po dołączeniu alkoholu, stan się ujawniał tym, że nie pamiętałeś sytuacji które się zdarzyły i tak prosto nie usypiał, powodował glupkowate wydarzenia, które zasłyszałeś od współtowarzyszy. Tutaj sprawa prosta 3-5mg i za 30min usypiasz.
Powinni tym leczyć zaburzenia psychiczne wycofując neuroleptyki - najgorsze odmóżdżacze.
  • 482 / 32 / 0
Chcialbym zamówić w proszku rozpuści się w spirytusie? jak dawkowanie?
  • 44 / 13 / 0
Wszystkie lata skubałem sobie lorazepam jak papuga kolbę. Takie parę mg nie więcej w tabletkach wygodnie wiadomo.
Natomiast zeszłej nocy sporządziłem miksturkę dyso + trypamina + bromazolam na koniec. I sypnęło się z hojnej ręki, tak z 12mg.
Trip był transcendentalny, miałem kontakt z innymi szamanami i plemieniem etrusków, również w wymiarze seksualnym.
Natomiast po około 5h rano senność złożyła mnie do snu jak śnieżkę i spałem całe 24h.
Jak na chwilę obecną moje procesy poznawcze wydają się działać już na normalnych obrotach, ale jak wczoraj wybudzałem się w ciągu dnia to jakby Piaskowy Dziadek złapał za końce worka i obróciwszy wysypał całą zawartość wprost na moją twarz.

Faktycznie zrobię sobie roztwór w alkoholu, jak koledzy wyżej pisali, bo trzeba być bardzo precyzyjnym z tym bromozapierdolkiem.
Czymże jest teraz, jak nie efemeryczną pianką zaległą na napięciu powierzchniowym oceanu.
  • 856 / 345 / 6
28 marca 2022syluro pisze:
Chcialbym zamówić w proszku rozpuści się w spirytusie? jak dawkowanie?
W spirytusie rozpuszcza się totalnie, wszystko i wszystkim. Za wyjątkiem tłuszczów może.

Jak masz problem z rozpuszczalnością, to łażnia wodna (ale i tak to pewnie zliwasz do małpki, także gites) i wio. Tylko zakręć tę małpkę przed.

Czyli do gara, gar na gaz i bełtasz i mieszasz, tylko nie odparuj sobie tego spiryta za dużo bo Ci szlag roztwór trafi. I nie do temp. wrzenia bo cały spirytus odparujesz.

Ja tego po wczorajszej sesji NEP-a i pełnym żołądku musiałam zarzucić z 12 mg żeby mnie uśpiło, także potwierdzam tezę Surva o tym że 3x-5x słabsze od alpry. Wiem jak alpra mnie usypiała.

scalono - 505

Dostałam bromazolam po 3g w zielonych grubych tabletkach z przedziałów. Działanie benzo aktywne (ja przypominam benzo dziewica) i po 2 tabsach odbijałam się od ściany. Szukam czego co uśpi mnie po sesji z NEP-em i pozwoli wstać do pracy na 10, bo ostatnio zjadłam 4 i obudziłam się o 13.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 117 / 14 / 0
W czystym spirytusie rozpuść
“Maybe it meant something. Maybe not, in the long run, but no explanation, no mix of words or music or memories can touch that sense of knowing that you were there and alive in that corner of time and the world. Whatever it meant.”
  • 544 / 48 / 0
Mozna z tramcem to?
Predzej martwy niz slaby
  • 856 / 345 / 6
Teoretycznie można, aczkolwiek odradza się miksowanie opio z benzo ze względu na synergiczne (pt. potęgujące się) działanie sedatywne, włącznie z utratą oddechu i NZK po przedawkowaniu. Zaleca się zasypianie lub ułożenie osoby w pozycji bezpiecznej ustalonej.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 856 / 345 / 6
28 listopada 2021paranoiduser pisze:
Benzo i tieno nie są zbanowane, ktos wyzej pisze - przecież teraz normalnie bromazolam, pyrazolam, deschloroetizolam latają w najlepsze w proszku - ale ja nie o tym.
To obczaj ten artykuł. Strona 80. Nie ma za co.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 856 / 345 / 6
Ja w braku laku rozpuszczałam w Ballantine'sie. Wyszła kosa.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 3 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.