Brak orgazmu

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3534 / 18 / 0

CosmoDo pisze:
MIT jak huj . Moje pozłacane nasieniowody i prostata z włókna szklanego mówią, że nie prawda to jest . Da się mieć orgazm, tylko trzeba na www.czerwonatuba zapodać kategorię jaką tam kto chce i nacierać aż do skutku . < pierdolnięty post garnkiem ,
gwarantuję Ci, że można dojść do takich dawek,że nie tylko nie będziesz mógł uprawiać seksu, ale w ogóle o nim zapomnisz i nawet analne minety nie pomogą, ani stymulacja prostaty palcem hehe

• 298 / / 0

Jestem w prawdziwym ciągu od tygodnia i wczoraj chciałem się spartać, jechałem na ręcznym z 30 minut i nic, a normalnie robię to w dwie minuty. Tylko zrobiła mi się ogromna opuchlizna na kutasie i nie dość że to, to jeszcze wymuszone szczanie na siedząco.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.

d2

Użytkownik nieaktywny
  • 147 / 1 / 0

Tramal to zdradliwe gówno, jak po kodzie, majce czy nawet fentanylu na następny dzień nie miałem najmniejszych problemów z osiągnięciem orgazmu tak po tym nie ma szans, choćby nie wiadomo jak zajebistą laske dmuchać po prostu nie da rady. :-/

• 3534 / 18 / 0

co gorsza nawet jak się człowiek spuści to jest nadal dziwne ciśnienie na dalszy seks

• 343 / 1 / 0

W ogóle samo spuszczenie dziwnie się odczuwa, przynajmniej ja. Sperma wypływa, a nie tryska. Problem podobny jak z sikaniem i opróżnianiem jelit. Jak już jem T, to o seksie nawet nie myślę. A jak się podniecę, to i tak mówię wprost: nie dzisiaj, bejbe :) Wyjątek bym zrobił dla jakiejś nimfomanki albo jakby dziewczę po prostu poprosiło o użyczenie kutasa :)

• 298 / / 0

Dla mnie to akurat nie jest problem. Przyjemność jaką daje mi tramadol, ten spokój i błogostan, te nody nijak mają się do jakiegoś gównianego ruchania. Zresztą mam 21 lat i nigdy się nie ruchałem i w najbliższym czasie nie zamierzam. Są rzeczy dużo prostsze i dające dużo większą przyjemność.

• 749 / 3 / 0

Tak sobie tłumacz prawiczku.

Ja proponuję Panowie, przy braku orgazmu po prostu go udać. hehe

• 3534 / 18 / 0

a ja proponuję ruchać na tramalu ile wlezie, jak dzikie małpy :*)

• 370 / 3 / 0

Sex jest zajebisty zwłaszcza z inteligentną kobietą do której się coś czuje. Ja niestety nie mogę ale mam wielką ochotę (chory jestem). Nie mam kompleksów ani większych zahamowań w łóżku mimo rozstępów i wałków tłuszczu (jebane kortykosteroidy). Najważniejsze to wyłączyć myślenie i dać się ponieść naturze. Po meth i ghb jestem jak pierdolone zwierzę. Kocham cipkę jest jak żywe stworzenie fascynuje mnie.

• 287 / 1 / 0

co sie nie da jak sie da ...
Mirtazapine (Remeron, Avanza, Zispin) - niestety trzeba to brac z tydzien do dwu zanim zacznie dzialac :D
ale i tramadol nie bedzie przeszkoda w dojsciu po opiatach czy innym gownie ... powodzenia haha
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata