Brak orgazmu

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 521 / / 0

WildMonkey pisze:
barczysko pisze:
to juz wiem cmu mnie tak skora dziwnie szczypala na plecach i zebrach caky czas mialem takie uczucie jakbym sie za bardzo spalil sloncem
edit
apropo clona to chyba musze odstawic na jakis czas bo od trzech dni sie wydzieram i placze przez sen a rano nawet podojna kawa nie pomaga.pozdro
to swędzenie albo szczypanie raczej dotyczy wysypu histaminy i reakcji uczuleniowej ale to przy kodzie
Nie zawsze, mnie bardziej swędzi po tramcu niż po kodzie

• 402 / / 0

A co Cie to k**** dziwi, ze nie masz orgazmu skoro cpasz leki? Przeciez wiekszosc lekow, nawet przypisywanych na recke i branych w odpowiednich dawkach moze powodowac okresowe zmiany w ukladzie nerwowym, przez co ma sie zaburzona potencje/brak orgazmu.

To normalne, po prostu badz czysty i minie za kilka/max kilkanascie dni na bank. Organizm musi sie nieco wyregulowac i wszystko wroci do normy spoko.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

"Spokojnie, przeżyjesz": jak przetrwać przedawkowanie konopnych kulinariów

Obecnie większość stanów z legalną marihuaną wymaga, aby przetworzone produkty spożywcze można było łatwo dzielić na mniejsze dawki, jak segmenty batonika lub pojedyncze żelki, aby dzięki temu uniknąć przypadkowego przedawkowania. Nie zawsze to jednak wystarcza...

• 3534 / 15 / 0

To prawda, jeśli odrzucę wszystko to jestem zboczony tak mi się ruchać chce.

• 334 / 4 / 0

a kto by się orgazmem przejmował jak jest tak przyjemnie po zarzuceniu tramca, na tym polega jego urok że nic już więcej do szczęścia nie trzeba a zwolennikom ćpania i ruchania polecam gbl czy meth w umiarkowanych dawkach

• 5301 / 55 / 0

Numan mi się wydaje czy Ty po prostu sobie w życiu dobrze nie poruchałeś? :)

Albo nie próbowałeś morfiny np., choć i ona jakaś rewelacyjna nie jest...

Użytkownik nieaktywny
  • 433 / / 0

@Prezes, akurat przy kodeinie z tym problemu nie było.

Użytkownik nieaktywny
  • 60 / / 0

wy kurwa lepiej powiedzcie co zrobic zeby sie spuscic po tramcu chociaz po 30-40 minutach????????a nie dawajcie dobrych rad jak najmadrzejszy medrzec PEJASZ "badz czysty"zajebiscie stary moze do monaru sie zglos bedziesz cpunow tymi tekstami leczyl :cool:

• 3534 / 15 / 0

[quote="barczysko"]
wy kurwa lepiej powiedzcie co zrobic zeby sie spuscic po tramcu chociaz po 30-40 minutach????????a nie dawajcie dobrych rad jak najmadrzejszy medrzec PEJASZ "badz czysty"zajebiscie stary moze do monaru sie zglos bedziesz cpunow tymi tekstami leczyl ]

nic oprócz zmniejszenia dawek. Podczas długich ciągów działanie przedłużające podobnie jak faza słabnie.

Użytkownik nieaktywny
  • 60 / / 0

dzieki WM,walisz jakis koks teraz pisz na pw to pogadamy.pozdro

• 2312 / 9 / 0

MIT jak huj . Moje pozłacane nasieniowody i prostata z włókna szklanego mówią, że nie prawda to jest . Da się mieć orgazm, tylko trzeba na www.czerwonatuba zapodać kategorię jaką tam kto chce i nacierać aż do skutku . < pierdolnięty post garnkiem ,
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata