Uzależniona od fluo..? :-\

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

sem

• 807 / 21 / 0

Spróbuj kurkumy.
  • 133 / 3 / 0

Schudłaś 2 kg w 2 dni? To akurat nie rzutuje, bo dobra kupa + odwodnienie spowoduje większy spadek masy w tak krótkim okresie "badania".

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Mężczyzna postrzelił się w jądra. Podczas operacji balon z marihuaną wypadł mu z… odbytu

Po przyjęciu na izbie przyjęć policja aresztowała go, gdy personel szpitala poinformował funkcjonariuszy, że w trakcie operacji z odbytu wypadła mu torebka z marihuaną – donosi The Independent.
  • 3 / / 0

Bardziej chodziło o jadłowstręt.
  • 9 / / 0

Niacyna w dużych dawkach ale nie odrazu powoli zwiększać to witamina z grupy B poczytaj na necie i zdaj relacje
  • 3 / / 0

Piąty miesiąc brania fluo w dawce 10 mg. Przez ten czas udało mi się dostać pracę, na której mi zależało i zmienić mieszkanie. Nie stał się cud i nie dostałam skrzydeł, ale paradoksalnie fluo wyciszyło mi negatywne emocje - mniej się przejmuję. Jest trochę łatwiej... ale tylko dwa tygodnie przed okresem. Im bliżej do miesiączki - tym gorszy nastrój - z myślami samobójczymi włącznie (sięgam wtedy po alprazolam - 'na przetrwanie'). I brak energii do czegokolwiek - co martwi najbardziej, bo muszę się intensywnie szkolić. Tydzień temu zaczęłam brać 15 mg i rozważam zwiększenie dawki do 20 mg, lub dołożenie wenlafaksyny w dawce 37.5. Co ciekawe - przytyłam ( choć zazwyczaj się chudnie). Być może dlatego, że objawy silnej nerwicy złagodniały i zaczęłam normalnie jeść. Libido zmalało, ale nie ma problemu z osiągnięciem orgazmu (nie mam ochoty na seks, ale gdy już zaczynam, to dociera, jak bardzo mi tego brakowało). Czy jest jakieś miejsce w necie, gdzie można kupić Seronil bez recepty? Nie mam czasu na lekarzy, a nie chcę brać wolnego - zależy mi na utrzymaniu pracy.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata