Bongo - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1004 / 158 / 6

Robię DIY bongo z naczynia porcelanowego.
Skąd najłatwiej wziąć siateczkę metalową, która zabezpieczy towar przed wpadaniem do wody?
Do głowy mi przychodzi zwinąć drut w kłębek (najlepiej żelazny - najmniej szkodliwy) i wsadzić w rurę.
Może wiecie skąd zdobyć 'profesjonalną' siateczkę, taką jak w metalowych fajkach?
  • 656 / 50 / 0

Można znaleźć w trafikach lub na allegro ;)

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Bonus RPK: “Zarzuty są skonstruowane tak, że nie ma możliwości obrony” (+ video)

“Skąd świadek wie, że to w ogóle były narkotyki”? - “Skoro nie było reklamacji na ulicy, to chyba towar był dobry”
  • 568 / 11 / 0

Paliliscie kiedyś z kranu?
  • 118 / 5 / 7

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Postapo-laboratoryjne bongo zrobione dzisiaj. Pierwotnie szukaliśmy czegoś do Szałwi, ale myślę, że ten temat jest dobry :)
  • 1425 / 11 / 0

Perlatory, czyli te końcówki 'spieniające' wodę mają takie siateczki, z jednego 3 sztuki wygrzebałem i gdzieś mi się walają, bo z bongiem to za dużo zabawy. Tylko berło.

Od bidy skladasz folie aluminiową na 2 lub 4 razy i dziurawisz szpileczką - dobre na wodospady terenowe, zwykle czekolada na gastro jest gratis :)
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

słuchajcie polecicie jakieś bongo?

Szukam wodnego, takiego pod solówki żeby za dużo nie ładować najlepiej tyle ile się zmieści w lufce na papierosy (w miarę oszczędnie aby było) tak więc możecie polecić jakieś modele abym sobie podobny znalazł w jakimś sklepie z akcesoriami?

Myślę raczej o mniejszych bongosach (abym mógł poręcznie je schować bez przypału że wielkie co czuć na pół chaty) pozdrawiam
  • 487 / 19 / 0

@Bearfan86 mogę Ci polecić takie bonio, nieduże, ładnie się prezentuje i nie gorzej się z niego pali. :cheesy: czasami warto dołożyć trochę hajsu i mieć dobry sprzęt dosłownie na lata. [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Ładnie sie prezentuje ale obstawialbym jakieś 150 zł minimum taka.przyjemność ;) ja kupiłem juz sobie takie za 25 zł mały ice bong z takim wyciaganym klasycznym cybychem, szklany. Jak na cenę to rewelacja bo buszki schłodzone lodem są zajebiste. :*)

Jedyne co wkurwia to ze trzeba te siateczki kranowe używać.
  • 4 / / 0

Moje drugie bongo w zyciu (pierwsze za 40 zlotych jakies gowniane). Wybór prawie stanął na: http://unikatowebonga.pl/pl/wszystkie/2 ... -7-mm.html . Macie jakieś obiekcje co do niego? Moze znajde cos lepszego w tych zakresie cenowym
  • 4 / / 0

Ewentualnie zastanawiam się nad wersją z dwoma sitami za 200 zł http://unikatowebonga.pl/pl/wszystkie/2 ... -7-mm.html i dokupić do niego bajerki typu dyfuzor: http://unikatowebonga.pl/pl/dyfuzory/23 ... 88-mm.html .
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata