Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 109 z 111
  • 501 / 25 / 0
a szkoda bo pamietam ze w duzej dawce i.v dopaminowy rzeznik to byl... bez jakis tam efektow ubocznych widocznych
https://www.youtube.com/watch?v=qwAT2Lyhzro Albert Kraner - We live in the Underground
  • 1358 / 45 / 0
Dopaminowy... Przecie to czysta serotonina kartoflu ;-)

To był wybitny keton jak się nie miało tolerancji, wielka szkoda, delegalizacyjne gnidy. Teraz mamy klefedronowe łajno, samo zdrowie.
SESH
  • 501 / 25 / 0
cat ja pisze co ja tam dostalem od wolfow

skroo + 10 skilla + 50kg miesni + dzontra wolta etc wczesniej a-pvp ofc i +
https://www.youtube.com/watch?v=qwAT2Lyhzro Albert Kraner - We live in the Underground
  • 1358 / 45 / 0
Jak dostalem wilczy sort to po zapodaniu 200mg z etylonem w kabel dostałem dziwnych mimowolnych skurczy mięśni na całym ciele, a sam wjazd był jakiś cygański, zero przyjemności. Cały czas tu narzekam po dele, trzeba się czymś naćpać.
SESH
  • 1 / / 0
Siemanko , tak czytam i czytam i niektórym poleciłbym rozbieg i głowa w ścianę ;) jak dla mnie bref jest najlepszym dragiem obok ketaminy i porównywanie go do trojek cmc mmc czwórek i podrabianych mefow które można kupić na ogłoszenia24 to pomyłka i profanacja. Bref wkurwia serotonine , zjazd być musi jak to przy jej braku . Tylko oral i bez dokładek . Obecnie można ten w srebrej folii opisany skład itp.(do szpitala)dostać tylko w czechach. Konia z rzędem i 10 koksu jak ktoś znajdzie ;)
:cool:
  • 1014 / 113 / 0
Bref nie ma startu do najlepszych dragów:)
Za to wsród ketonów ostatniej generacji lubiłem go najbardziej, szkoda tylko że był bardziej toksyczny niż taka trójka np. Ile razy nie zjadłem większej ilości czułem dziwne ciśnienie na nerkach to zdecydowanie fajne nie było.
  • 1761 / 97 / 0
Ktos tu myli brefa z bufem.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 458 / 47 / 0
2g w bialy przezroczystym krysztale 0 pudru ogolnie 5 duzych krysztalow.
500mg do jabnie w chuateccze
20 minut czekania
2 godzina i nie czuje jeszczw ze schodzi.
Pale szluga za szluga ;)
Malo eufori
Chec dobroci czy jak to nzwac xd
Milo przyjemnie, totalny ogat i full luz
Muzyka glosno lepiej brzmi
  • 138 / 4 / 0
Witam,
Przed delegalizacją bref występował w talizmanie 'mountain crystal'. Obecnie ów talizman dalej jest dostępny w stacjonarkach (przynajmniej dwóch w Katowicach). Pytanie, czy możliwe że stacjonarki sprzedają nielegal? Oba "sklepy" mocno "okratowane". Sprzedawane w fiolce, średniej wielkości kryształy, zapach ciężko wyczuwalny...
Uwaga! Użytkownik botak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 652 / 113 / 0
Musieli zmienić skład, żeby móc prowadzić biznes. Gdyby sprzedawali nielegal, po co mieliby się bawić w jakiś brefedron? feta na pewno lepiej klepie.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 109 z 111
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.