4-BMC; Brefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1353 / 43 / 0

Można, ale po chuj? Zadziała słabiutko, ewentualnie dowal większą dawkę.

Co wy tak ostatnio wszyscy schizujecie z ZS?
  • 569 / 30 / 0

Nie każdy ma tolerke na księżycu :wall: , zresztą rozsadek podpowiada by zapytać ...
Co powiesz na to, że ja gówien ketonów nie ruszam :cool: Natomiast jak kiedyś spróbowałem, to 150mg 4bmc dało mi ogromna euforie i bał bym się więcej walnąć :finger:

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Branża alkoholowa zaczyna się obawiać konkurencji ze strony marihuany!

Jak stwierdza raport IWSR, lidera badań rynku alkoholowego, stworzony we współpracy z BDS Analytics, amerykańscy Milenialsi konsumują marihuanę i alkohol po równo, w przeciwieństwie do starszych pokoleń, które są zazwyczaj wierne tylko jednej używce.
  • 1939 / 94 / 127

Bierz na uwage tolerke wpisujac dawkowanie Strangled.
  • 1353 / 43 / 0

snowblind pisze:
ile wrzucić brefa żeby było "fajnie" dla osoby z DUŻĄ ttolerancją na ketony? Czytałem, przeglądałem ale wole dopytać, a i nigdy jeszcze sie nie bawiłem z tą substancją
Kolega ma dużą tolerke, umiecie czytać ze zrozumieniem?
  • 108 / / 0

Manto96 pisze:
jak badałem dziś 3mmc to moge teraz brefa? czy grozi to zs?

Komuś to wyda się pojebane , ale ja osobiście jakieś 4 miesiące temu walnąłem oral 500mg bref - jak zszedł to wrzuta oral : 500mg 3-mmc beżowe od wilka i było lajtowo.Zjazdu specjalnego nie uświadczyłem (oczywiście eti , witaminy , tran , przed pójściem spać)
  • 67 / / 0

Czy to możliwe ,ze brefek tak ostatnio się zmienił i to na gorsze, wczoraj śniło mi się że zjadłem 0,250 i po lekkim szumie w głowie ,zachciało mi się spać a potem......usnąłem
  • 42 / / 0

150mg na pierwszy raz i zrobiło swoje. chyba zostanę przy bref na dłużej ;)
  • 839 / 36 / 0

Z rok już nie brałem żadnego ketonu, myślicie że tolerka wróciła do dziewiczego stanu?
  • 1543 / 133 / 0

Dziewiczy stan nigdy nie wraca gdyż jak sama nazwa mówi - jest dziewiczy. :-)

Ale sklepie równo. %-D
  • 839 / 36 / 0

Szkoda. Ale z drugiej strony po tak ogromnej przerwie, dzialanie powinno byc chyba choc zblizone do tych magicznych pierwszych razy.

Pamietam jak bylo cudownie za 1 razem z brefem i chcialbym to powtorzyc :)
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata