Blokada naltreksonowa

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 195 / 1 / 0

Biorę Naltrexon (aktualnie w dawkach 5mg/d. ) około 2 lat z przerwami . Lek ten pozwolil mi wyrwać się z tramalowej niewoli w której kiedyś tkwiłem . Jak dla mnie SUPER. Polecam wszystkim tym , którzy maja problem z opoidami i alkoholem .
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 358 / 0

Póki nie dopadną Cię psychiczne głody to będzie cacy. Zablokowanie problemu nie oznacza pozbycia się go na dobre. Jak wcześniej pisano - ludzie na naltreksonie często zastępują sobie opiaty innymi używkami po czym wracają z powrotem do nałogu. Naltrekson nie wymaże wspomnień, ani nie zmieni Twojej psychiki. Według mnie to tymczasowy środek, który pomaga zrobić dłuższą (kilkumiesięczną, może kilkuletnią) przerwę. Jeśli w tym czasie pracujesz nad sobą, to jest szansa na względnie normalne życie, tylko powiedz mi ile lat można jechać na naltreksonie, próbując zapomnieć?

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Koszerna marihuana sposobem na ominięcie absurdalnych przepisów

Przepisy nie pozwalają określić marihuany jako „organicznej”. Przedsiębiorcy znaleźli inny sposób na podkreślanie jakości produktu.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 101 uczestników Wejdź na czata