Blokada naltreksonowa

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 195 / 1 / 0

Biorę Naltrexon (aktualnie w dawkach 5mg/d. ) około 2 lat z przerwami . Lek ten pozwolil mi wyrwać się z tramalowej niewoli w której kiedyś tkwiłem . Jak dla mnie SUPER. Polecam wszystkim tym , którzy maja problem z opoidami i alkoholem .
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 366 / 0

Póki nie dopadną Cię psychiczne głody to będzie cacy. Zablokowanie problemu nie oznacza pozbycia się go na dobre. Jak wcześniej pisano - ludzie na naltreksonie często zastępują sobie opiaty innymi używkami po czym wracają z powrotem do nałogu. Naltrekson nie wymaże wspomnień, ani nie zmieni Twojej psychiki. Według mnie to tymczasowy środek, który pomaga zrobić dłuższą (kilkumiesięczną, może kilkuletnią) przerwę. Jeśli w tym czasie pracujesz nad sobą, to jest szansa na względnie normalne życie, tylko powiedz mi ile lat można jechać na naltreksonie, próbując zapomnieć?

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

18-latkowie wzięli po dwie tabletki i zaczęli grać na konsoli

Jeden zapadł w śpiączkę, nie udało się go uratować. 18-latek ze Świdnika odpowie za narażenie życia swoich rówieśników.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 621 uczestników Wejdź na czata