Biperyden (Akineton) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 10 / / 0

Orientuje się ktoś czy przy mixie 2 akinetonów 2mg i mj mogą występować jakieś niepożądane skutki?
  • 391 / 44 / 0

Nasili się suchość w ustach poza tym to chyba jakiś większych interakcji nie ma ale tu lepiej żeby jeszcze ktoś się wypowiedział. Tak z ciekawości po co taki mix ?

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Santa Cruz dekryminalizuje grzyby, pejotl i ayahuaskę

Santa Cruz stało się ostatnio trzecim miastem w Stanach Zjednoczonych, które dekryminalizuje naturalne psychodeliki, takie jak magiczne grzyby, ayahuaska czy pejotl. Regulacja nie dotyczy substancji takich jak LSD czy MDMA.
  • 7235 / 750 / 0

19 czerwca 2019ZeroOsiem pisze:
Orientuje się ktoś czy przy mixie 2 akinetonów 2mg i mj mogą występować jakieś niepożądane skutki?
Nie.Możesz brać Biperyden i palić :liść:
Użytkownik zbanowany
  • 155 / 7 / 0

Ja moge dodac od siebie ze Akineton moze nasilic dzialania niektorych opioidow ( petydyna , morfina ) wyprobowane na sobie choc wiadomo tysiac organizmow tysiac potrzeb ..

--------------------

Jesli chodzi o dzialania niepozadane to tak:
Suchosc w ustach okropna
Problem z widzeniem ( napisanie SMS jest nie MAL nie mozliwe obraz jest rozlany ciezko cokolwiek przeczytac )
Uczucie takiej hmm " nieobecnosci " niby jestesmy w jakis sposob " nacpani " ale nie jest to uczucie jak po opio czy benzo

Scalono. taurinnn
  • 125 / 2 / 0

Czy ten lek nadaje się do czegoś jeszcze oprócz rozluźnienia mięśni?
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Można sobie na nim zabaniować, zależy od konstrukcji mózgu, ale podnosi znacząco poziom dopaminy przez co wywołuje nieprzyjemne halucynacje, niektórym może się spodobać.
  • 2941 / 386 / 0

Przeczytałem 3 strony bo więcej mi się nie chciało, i nie wiem czy ktoś wspomniał o tym - chodzi mi o to jakie są objawy odstawienne po bipery ? Był ktoś w ciągu ? Jak długim i co się działo po odstawieniu ?

Słyszałem że nawet może być tak że na dostawce z braku dopaminke a jak ktoś miał jej i tak mało to może nawet stracić umiejętność rozmowy ? To już jest chore, potwierdzi to ktoś ? u mnie juz niewielka dawka 2mg działa wyraźnie a boje się kurwa jak to odstawie to nie będę mógł np. chodzić o_0 z braku dopaminke.

Lek kiedyś w szpitalu bardzo mi się spodobał i to co jedna osoba tutaj napisała ja miałem podobnie na drugi dzień specjalnie gadałem ze dostałem halo bo to odtrutka i mi dawali przez jakiś czas 3 dni chyba i jedna dosyć ładna pielęgniarka mówi do mnie spodobało się nie ? , staram się zejść z benzo i opio biperydenem ale nie wiem jak to się potoczy... i czy to ma sens bo moje trzeźwe jazdy wykraczają już o czarne myśli.
  • 1794 / 151 / 0

Odstawienne? Generalnie on jest między innymi po to aby przykryć uboki po neuroleptykach (sztywność mięśni, niepokój, ruchowy, dyskinezy) więc jak bierzesz mózgojeby, odstawisz Akineton to będziesz się oczywiście dalej męczył.
Sam w sobie jakichś efektów odstawiennych nie ma, ale może uzależniać psychicznie, ja w psychiatryku spadłem z deszczu pod rynnę bo zero dragów, zero alko, chujowy klimat, wyjebany z dopaminy i ta jedna dwójka Aki naprawdę robiła różnicę i jak nie moglem nijak sobie od kogoś Akinetonu zamieszać to chodziłem wkurwiony i brakowało mi tego.
Byłem w ciągu ale rekreacyjnym, bez neuroli i efektów odstawiennych nie było.
Parę razy srogie przedawy (paczka 50 sztuk dwójek pękała w dzień lub dwa) - wtedy ten miorelaksant zamienia się w deliriant. Rozmawiałem z nieobecnymi osobami, traciłem przytomność, błędnik szalał, miałem problemy z widzeniem (sfokusowaniem widzenia). Nie wiem jakie są zdolność regeneracyjne układu cholinergicznego ale chyba go sobie nie rozjebałem bo pomimo kilku takich akcji jak mnie puściło to nie miałem później problemów ze mową, wzrokiem i motoryką.
Jest jeszcze "brat bliźniak" Akinetonu - Pridinol - w sensie niemal identycznych efektów tyle że bez tego lekkiego nieogaru i zamuły (porównując dawkę 2 mg Akinetonu z 5 mg Pridinolu) i rekreacyjnie chyba Pridinol bym bardziej polecił.
Dla przeciętnego zdrowego człowieka właściwie jedynym uzasadnieniem dzięki któremu możnaby je wypisać jest stosowanie na sajdy przy neuro, tak nie wyrwiesz.
Możesz spróbować schodzić ale pilnuj dawek, imho max 1-1-1.
Nie przeginaj i nie dorzucaj bo jak puszczą ci lejce to możesz sobie przypału na nieświadomce naruchać.

btw generalnie jakbym miał to podsumować to w normalnych dawkach Aki daje taki specyficzny body high i to jest jego największą zaletą, rekreacyjnie ja myślę że do aktywności fizycznej się nadaje i do miksów ze stimami (ketony) też. Ale nie przeginać!
  • 2941 / 386 / 0

Kurde dziś po 4 mg mam szczękościsk, brak apetytu jak na zwale po stimach, a pamięć równa się zeru, dosłownie nie pamiętam co było 5 min temu.

Sporo efektów ubocznych, wiem zmniejsze dawke i to mocno, nie wiem jak ktoś mógł jeść tego XX mg... Bardzo mocny i dziwny lek. Te spoko efekty typu aktywizacja z lepszym samopoczuciem aż tak szybko mija ?
  • 2941 / 386 / 0

27 czerwca 2018Anabolik pisze:
Ja biorę 4mg od 2miesieccy żeby naprawić receptory dopaminowe bralem haloperidol ek rok i teraz np metkat wpuszczony na kopa z całej paczki daje tylko wjazd... A uboki zamazanY wzrok i lepsze samopoczucie no ale zjadlem benzo i tramca więc moja wypowiedź jest niewiarygodna :cheesy:

Halo nie biorę z 4miesiace a libido słabe stymulanty nie klepia ciekawe kiedy ten mózg wróci do normy
27 czerwca 2018misspill pisze:
Konsultowałeś to z lekarzem? Biperyden może przynieść więcej strat niż korzyści, mądrze byłoby nie stosować go regularnie jeśli nie ma się ostrych objawów parkinsonowskich lub pozapiramidowych. Akineton działa tak, że częściowo niszczy efekt neuroleptyczny.
To ten lek naprawia receptory dopaminergiczne czy w końcu jest rozwala ?

Można łączyć go z SSRI i naltreksonem ?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1077 uczestników Wejdź na czata