Biperyden (Akineton) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 6373 / 551 / 0

[mention]04pain[/mention]
Według mojej strony z miksami leków można łączyć DXM z akinetonem. :tabletki:
  • 1736 / 131 / 0

Ciekawe tylko po co. Pewnie będzie większy nieogar i rozjebana koordynacja ruchowa.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Akcja Europolu – wykryto ponad 13 milionów nielegalnych leków

Europol prowadził akcję „MISMED2” w celu namierzenia grup przestępczych przemycających leki. Akcja była prowadzona od 2018 roku w 16 europejskich krajach. W efekcie śledczy zabezpieczyli ponad 13 milionów nielegalnych leków o wartości około 165 mln euro.
  • 258 / 31 / 0

02 stycznia 2019UJebany pisze:
@04pain
Według mojej strony z miksami leków można łączyć DXM z akinetonem. :tabletki:
mozesz podac link na pw? To samo pytanie tylko ze z kwetiapina, ale mysle ze sam znajde odp z racji popularnosci obu substancji
02 stycznia 2019Dersu Uzala pisze:
Ciekawe tylko po co. Pewnie będzie większy nieogar i rozjebana koordynacja ruchowa.
Akineton biore do stalego zestawu lekow, ten mix nie ma na celu wzmacnianie czy urozmaicanie czego kolwiek
  • 1736 / 131 / 0

Z kwetiapiną na bank większa sedacja.
  • 6373 / 551 / 0

Ja zażywam akineton retard 4 mg i nie czuje, ze go biorę.Żadnej zamuły czy pobudzenia, jakbym brał placebo. :tabletki:
  • 2178 / 398 / 0

02 stycznia 201904pain pisze:
Można mixować z DXM?
Ja bym z kolei nie radziła, ryzyko psychotyczno-delirycznych akcji. Ja po 4mg biperydenu dziennie to dostawałam niesamowitego rushu, ostrej paranoi albo telepki. Lekarze odradzają długotrwałe branie tego, nazwijmy to precyzyjnie - gówna. Jednak jak ktoś ma silne dyskinezy, albo akatyzję uniemożliwiającą funkcjonowanie to może i jest wskazane, ale krótkotrwale, bo jak sobie łykasz jak cuksy ileś lat to jest szansa, że schodząc z tego wykręcisz niezłego twista trwałych dyskinez późnych.
  • 2583 / 284 / 0

Sam akineton tak fajnie też działa ?

Czy mój piękny stan jest od mixu halo + akineton ?.

Tak mógłbym się czuć cały czas ;)
  • 2583 / 284 / 0

Ale wyjebista substancja, długi okres półtrwania, cały dzień z bananem na ryju, coś w stylu łagodnego giebla tylko bez wirnika w głowie itp. Muzyka wchodzi błogo.

Trudno dostępna w aptekach ? Bo być może będę miał kiedyś recke.

A na detoksie do piguły poszedłem opowiadać mój stan xd na pewno mnie jutro też poczęstuje (jak chuj...xd)
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2019 przez polymerase, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 2178 / 398 / 0

Bardzo bieda drug, na oddział w sam raz ;-)
  • 6373 / 551 / 0

Dodam, ze Retardy tak nie działają.Jak brałem 2 mg zwykłej tabletki to czułem coś na styl benzo nasennych, takie zamotanie, senność.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata