Biperyden (Akineton) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 4 / / 0

Witajcie drodzy hiperralowicze.
W tą środę w końcu doczekałem się wizyty u neurologa. Trwała dość krótko, powiedziałem babce że przesadziłem ze stymulantami, wymieniłem jej nazwy, 3mmc, 4cmc, 3cmc, alfa pvl, pentedron i pewnie pare innych jeszcze miksów. Generalnie nie jestem z siebie dumny bo przerobiłem łącznie ponad 200g kryształów z naprawdę różnorodnego pochodzenia, jak ktoś kiedykolwiek zamawiał z " ogłaszamy Warszawa 3mmc 24/h " to wie o czym mówię, przecpalem wszystko co się tylko da zamówić z tej strony z dowozem i jeszcze pare innych źródełek. Generalnie troche mnie pochłonęło zanim zacząłem interesować się zdrowiem. Koniec końców jeszcze sprawa jest taka, że w maju ubiegłego roku rozciąłem sobie rękę pod wpływem alko, miałem 40 szwów, przecinałem mięśnie, powięź, i troche uszkodziłem nerwy. No i dzięki temu tyle napierdalalem tego scierwa bo takie potężne dawki kryształów pozwalały choć na chwile oderwać się od przykrej rzeczywistości, ale troche przegiąłem pałe. Rozwaliłem sobie dały organizm, leczę teraz refluks, wpierdalalem 2 miesiące 40mg esomeprazolu z rana, od wczoraj jeszcze przez miesiąc będę jadł 80mg z rana. No i jak cała sprawa wyglada - jak już się rozpisuje, rozjebalem sobie nos, ciagle mi gwiżdże, nie czuje ciała, nie mogę złapać pełnego oddechu, nie czuje kończyn za to czuje ból. Jestem mega maksymalnie napiety, zacząłem dzisiaj rehabilitacje głosu i jest duża poprawa. Ale wracajac do tematu, lubię sobie czasem opierdolic solidna dawkę xanu. Pierwszy dzień na akinetonie + jakieś 8mg xanu + pare piwek + jointy i po raz pierwszy od jakiegoś roku czułem się naprawdeckurwa sobą, czułem swoje ciało, miałem nad nim pełna kontrole, aż się popłakałem. Mogłem normalnie oddychać, itp. I teraz takie moje pytanie, lekarka nie za wiele powiedziała, zleciła rezonans głowy, w wypisie wspomniała cos o parkinosizmie wtórnym wywołanym innymi lekami. Dawkowanie : pierwsze 5 dni 1/4 tab 2x dziennie , po 5 dniach 1/2 tab 2x dziennie. I jak myślicie, czy leczenie tym ma jakikolwiek sens,czy moje i tak już mega przejebane wszystkie receptory hormonalne nie są maksymalnie " przejarane " i czy nie pogorsze tym jeszcze tylko sprawy? Nie powiem że czuje się " dobrze " po tym, ale dręczy mnie strasznie ten lek bo czuje się po nim jak po tych wszystkich stimach które cpalem. No i jeszcze co myślicie o łączeniu tego z xanem? Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.

Swoją droga, byłem dzisiaj u jednego z lepszych psychoterapeutów w wawie, godzinę mu opowiadałem o sobie aż chłopak przyznał że się poddaje i nie ma pomysłu, mówił że tak posranego przypadku to jeszcze nigdy nie miał i szczerze sam nie wie co powiedzieć i musi to skonsultować z kolegami %-D
  • 351 / 3 / 0

Witam serdecznie, i proszę o szybką odpowiedz.

Czy Akineton podbije faze kodeiny?

Pozdrawiam

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Kryminalni udaremnili transakcję na parkingu sklepowym

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Podejrzanie zachowujących się mężczyzn zauważyli na parkingu sklepowym.
  • 1507 / 210 / 0

nie?
  • 2179 / 399 / 0

Nie.
  • 351 / 3 / 0

koda z Akinetonem bardzo ciekawie sie komponuje, niema takiego miłego ujebania jak po samym opio. Ale za do jest ciekawe pobudzenie z lekką euyforią.
A działa to tak jak bym na morfinie zajebał kreske dobrego włada. Ale nie chce polecać tego gdyż uboki moga być niebezpieczne.
  • 744 / 28 / 0

Ja biorę 4mg od 2miesieccy żeby naprawić receptory dopaminowe bralem haloperidol ek rok i teraz np metkat wpuszczony na kopa z całej paczki daje tylko wjazd... A uboki zamazanY wzrok i lepsze samopoczucie no ale zjadlem benzo i tramca więc moja wypowiedź jest niewiarygodna :cheesy:

Halo nie biorę z 4miesiace a libido słabe stymulanty nie klepia ciekawe kiedy ten mózg wróci do normy
  • 2179 / 399 / 0

Konsultowałeś to z lekarzem? Biperyden może przynieść więcej strat niż korzyści, mądrze byłoby nie stosować go regularnie jeśli nie ma się ostrych objawów parkinsonowskich lub pozapiramidowych. Akineton działa tak, że częściowo niszczy efekt neuroleptyczny.
  • 744 / 28 / 0

Bralem kiedyś haloperidol i stąd mam dostęp do tego leku u halo zniszczył mi życie co z tego ze bylem grzeczny za to po odstawce 4mies temu nadal libido na pół gwizdkaK żre benzo w dużych dawkach żeby zniwelować leki i przy okazji się uwalic
4mg to nie duża dawka a przywraca mi zainteresowanie kobietami na halo były mi obojętne bo bylem wykastrowany haloperidolem......L
Z N euroleptykow biorę kwetiapine czasami żeby wzmocnić benzo i tramal dziś nie wziąłem nie chce zasnac
  • 121 / 3 / 0

Czy wy tez macie nudności po tym leku? Mi sie zbiera mocno na wymioty jak wezme wieksza dawke. Ostatnio zjadłem chyba 10 tabletek - faza jak po małej dawce mj, falowanie pola widzenia, do tego dziwne uczucie w ciele, jakbym nic nie ważył. Gdyby nie te paskudne mdłości...

-------------------------

Dorzuciłem jeszcze trochę... Nieogar totalny, w połowie zdania urywał mi się wątek. Poza tym okazało się że to działa dość mocno halucynogennie (!) Kątem oka wydawało mi się, że moja dziewczyna siedzi koło mnie gdy jej wcale w tym momencie nie było w domu. Dodatkowo tak zapadałem się w myślach że mówiłem do siebie. Generalnie to ciekawa substancja o pewnych psychodelicznych walorach.

Scalono. taurinnn
  • 261 / 32 / 0

Można mixować z DXM?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata