Bieluń - Doświadczenia

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 1387 / 1 / 0

Jeśli tak bardzo Ci zależy, to po prostu próbuj. Zacznij od ćwierć liścia, potem pół itd.
  • 95 / / 0

a po ćwierć liścia za bardzo mnie chyba nie porobi?

NOWA SÓL. Radny miasta podejrzany o posiadanie narkotyków. - Nie czuję się przestępcą - podkreśla

Posiadanie środków odurzających w postaci marihuany – taki zarzut usłyszał nowosolski radny z klubu PiS Jacek Stronka. – Wystąpiłem o zawieszenie mnie w partii. Nie chciałbym nikomu zaszkodzić – mówi radny.
  • 1387 / 1 / 0

No to pal od razu cały. Tylko to nie logiczne, bo jeden palony nie "porobi" Cię tak jak jeden zjedzony.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2011 przez pindyjski, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 95 / / 0

myślałem, że wolę bielunia zjeść. Czy 1/4 liścia wystarczyłoby, żeby mieć wiele realistycznych snów w nocy i nie mieć oczów zajechanych(tzn. źrenic powiększonych)? A jak nie to ile doradzasz zjeść bielunia liści, żeby tylko w nocy mieć realistyczne sny i brak innych efektów?
  • 3965 / 243 / 894

W tej materii nikt Ci nie poda tak precyzyjnej rady, a jeśli poda, to znaczy, że ściemnia.
  • 95 / / 0

a czy według was 1/8 średniego liścia lub 1/4 małego liścia to jest rozsądna dawka na początek?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Na początek czego? Czytał temat? Nie czytał. Tyle odnośnie pierwszego pytania.
  • 95 / / 0

chcę wziąć małą ilość, żeby mieć wiele snów realnych jednej nocy. W takiej ilości bieluń na pewno mi nie zaszkodzi, bo to jest bardzo mała ilość

nie chcę wykraczać poza efekt mikro
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Nie wiem co to jest efekt mikro.
  • 95 / / 0

tu masz o tym więcej:
http://talk.hyperreal.info/pokrzyk-wilc ... 15539.html
chodzi mi o efekt mikro opisywany w tym temacie
I tak myślę, czy ilość 1/10 średniego liścia by wystarczyła, by uzyskać ten efekt?
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata