Bieluń dziędzierzawa (Datura Stramonium) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 457 Strona 37 z 46
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

Próbowałem i bielunia i benzydaminy i wilczej jagody i nie ma sie czym jarać. To zwykłe trucizny, zatruwają organizm i do tego jednym z efektów są bardzo mocne halucynacje.

Dużo lepiej wydać kilkanaście złotych i mieć jakieś normalne "zdrowsze" psychodeliki, nie wiem jakie są teraz modne więc nie polecę. A jak wyda się kilkadziesiąt złociszy i kupi legalne teraz lizergamidy to już wogóle luxusowa faza, żadnego zatrucia, żadnego body loadu tylko zabawny i abstrakcyjny trip.
Rejestracja: 2015
  • 1974 / 287 / 9

Lavvie pisze:
Jeśli chcesz to mogę Ci wysłać ziarna. Mam tego troche i sam też kiedyś chcę spróbować ale to musiałbym chyba mieć mega zajawe i duużo wolnego czasu.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

W polskich aptekach znowu pojawiła się medyczna marihuana. Cena za gram zwala z nóg

Po paru miesiącach przerwy do polskich aptek trafiła kolejna partia medycznej marihuany. Kilogramy suszu pokonały sporą drogę: od Kanady, przez Niemcy do Polski. Według najbardziej optymistycznych scenariuszy takie zapasy jednak starczą na maksymalnie cztery miesiące.
Rejestracja: 2014
  • 75 / 10 / 0

Oczywiście chętnie bym przyjoł troche ziaren :-p nawet jak wpadniesz w tą mroczną chęć zażycia tego diabelstwa to możemy razem potripować %-D
Zbierałeś je tamtego lata?w takim przypadku nie będą słabiej działać?
Gdy napisałem tu co chce zrobić to wszyscy zaczeli mnie odciągać od tego pomysłu czuje się jakbym napisał conajmniej że chce
się zabićXD
Rejestracja: 2015
  • 1974 / 287 / 9

Zebrałem je na jesień tamtego roku. Nie wiem czy będą słabsze. Większość jest czarna, niektóre są brązowe. Powinny jebnąć w dekiel. Nie słuchaj wszystkich bo będziesz nikim. Be odklej! Zgienty rzecze: good idea man! Tylko z jakiego rejonu polszy jestes?
Rejestracja: 2014
  • 75 / 10 / 0

Kujawsko-pomorskie
Rejestracja: 2009
  • 441 / 18 / 0

i jak bylo , mnie brazowe nasiona wypierdolily w bardzo mocna otchlan halucynacji
Rejestracja: 2016
  • 2 / / 0

Czy ktos moze mi podac stosunek (mniej wiecej) mocy nasion Inoxi w odniesieniu do Stramonium? Tak, wiem że bywa różny. Chodzi mi o tak okolo, po to by ustalic optymalna, ale i sensowna dawke kontrolna.
Rejestracja: 2014
  • 2940 / 386 / 0

"Po LSD czy grzybach masz świadomość tego, co się dzieje z tobą i twoim ciałem. Wiesz, że to wytwór twojej wyobraźni i w razie potrzeby jesteś w stanie się sprężyć, by to skontrolować. Nic innego jak barwne wizje, kolorowe i poruszające się obiekty, tylko w twojej głowie, nic poza tym. Natomiast po tej diabelskiej roślinie żyjesz w tej halucynacji. Nie kontrolujesz jej w ogóle, płynie ona tempem twojego umysłu, a ty podążasz za nią jak zahipnotyzowany szczeniak. Halucynacje są rozbudowane do granic szczegółowości. To nie kręcące się kolorowe obrazki. To sytuacje złożone z ludzi, w których to ty grasz główną rolę"

:heart:
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 115 / 0

Równie dobrze możesz zmiksować DXM (lub inny dysocjant) z benzydaminą i DMH/difenhydraminą (z 5 tabsów). Identyczne haluny jak w tym opisie powyżej, a nie rozpierdolisz sobie wątroby do końca życia. Ja nie wiem co to za moda na autodestrukcję?
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

bieluń jest modny bo jest darmowy i można go sobie dość łatwo znaleźć.
Posty: 457 Strona 37 z 46
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 1069 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości