Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 529 • Strona 50 z 53
  • 317 / 73 / 0
No ja sobie też zrobiłam dzisiaj krzywdę, oczywiście przez własną głupotę i ćpuńską łapczywość. Mam podobny problem- też bardzo cienkie, pochowane żyły. Ogólnie trafiłam za 4 razem i to by było jeszcze do zaakceptowania ale, że waliłam kota iv to szybko pojawiła się chęć dorzutki. No i tu pojawił się problem, bo już za cholerę nie mogłam znaleźć dobrej żyły no i narobiłam sobie strasznego syfu.
A tyle czytałam o bhp i tak dalej... No i co, ćpuńska głupota zwyciężyła [emoji23]
Smaruje heparyną, może też spróbuj, ja mam nadzieję że mi to w miarę szybko zejdzie
  • 1188 / 122 / 0
@w@walas902 , jakbyś był tak uprzejmy, to pierdolnij, proszę, fotkę gdzie dokładniej tę głębinówkę masz umiejscowioną. Masz grube łapy? Wbijasz się równolegle do płaszczyzny ciała? Dzięki.
@up
oprócz heparyny, moim zdaniem, może sobie tylko wmawiam, a może faktycznie pomaga, a chodzi o traktowanie newralgicznych miejsc gorącym, niemal parzącym prysznicem. Później szare mydło i później znowu gorący strumień i tak ze trzy razy.
Po tym oczywiście heparyna na dobranoc. W moim mniemaniu bardzo skuteczne :świnia:
  • 2200 / 346 / 0
Ktoś by mógł by w sumie nagrać film instruktazowy jak walic iv szczegoloy po polsku
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 317 / 73 / 0
Jak długo wam się leczą siniaki po kłuciu? 14 dni wystarczy żeby doprowadzić łapki do poprzedniego stanu?
  • 2506 / 331 / 0
Igla zawsze musi byc styrylna. Przy otwarciu z opakowania gdy spadnie na podloge nie jest juz styrylna mozemy sie przeziebic.

Aktualnie nie wale fety w kable tzn nic juz nie wale ale u mnie to bywala kwestia czterech dni.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1041 / 160 / 0
W tydzień po już nie ma śladu. Dwa razy mi urósł bąbelek ( robione w tym samym miejscu, melina starego helupa, brak higieny), który po przebiciu rósł ponownie, pare miesięcy sie utrzymywał. Już się cykać zacząłem, ale zniknął. Ogólnie staram się nie kłuć, minęła mi zajawka,.że wszystko co wpadło w łapy waliłem po kablach. Najbardziej odstrasza właśnie ten wygląd. A zajebista opcja niedaleko, mają cztery zestawy. Dwa z nich mają aluminiowe łyżeczki do podgrzewania, kwasek cytrynowy, dobre pompki. W jednym zestawie są same pompki, w dodatku chujowe. Raz byłem świadkiem sceny, kiedy dwóch Anglików dostało wlaśnie ten chujowy zestaw bo innego nie było to scene zrobili, jak tak można?! Zbulwersowali się w chuj. 😂
Patrze na te zdjęcia i kurwa ludzie... jak to was nie zniechęca do IV to ja nie wiem.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 53 / 9 / 0
@Jaylin
Kilka lat temu temu na samym początku mojej przygody z podaniem iv to siniaki miałam prawie zawsze, raz większe, raz mniejsze, czasem niemal nie widoczne ale zawsze. Teraz gdy każda moja iniekcja jest przeprowadzona z dużą dokładnością i wiedzą jak podejść do tematu to nie mam siniaków w ogóle, nawet śladów po wkłuciach nie widać zbytnio, a wale iv co najmniej 2 razy dziennie od kilku lat z malutkimi przerwami. 14 dni na spokojnie wystarczy i ślady znikną, u mnie znikały najczęściej już po niecałym tygodniu.
  • 16 / 3 / 3
@helli to jak ja ale na wątrobówce lewej ręki mam małego siniaka od 2 lat- ciągle mniejszy ale nadal jest ale o wejśćie w nią to raczej pomarzyć mogę. Jeśli ktoś mi IV robi to na całych rękach a mi najlepiej i zazwyczaj bez problemu ręce i zegarówki. Choć teraz się odtruwam od majki 1 msc to już kusi by wrucić do IV nawet wody.... Więc wszyscy co zaczynacie to jest kolejne uzależnienie- nie uzależnisz się tylko od substancji IV ale i od podania samego w sobie.
Przepis Klepsydry
  • 2430 / 560 / 155
Robiłam wczoraj iniekcję do żyły łokciowej, zaciągnęłam do kontrolki, upewniłam się, że jestem w żyle i strzeliłam, wszystko ładnie poszło. Ale jest jeden problem - mniej więcej od dzisiejszego ranka przy poruszaniu tą ręką czuję ból idący jakby od miejsca iniekcji do niemal obojczyka. Mam dość długi staż w iniekcjach, a coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz. Ropień to na pewno nie jest, bo miejsce wkłucia wygląda bardzo ładnie, praktycznie zero śladu, jedynie mały siniaczek. Jakieś pomysły? Może zamentionuję @Ivival?
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 916 / 133 / 0
^Nie mam pojęcia. Chętnie bym pomogła, ale I can't do it.
Taurinka, co teraz bierzesz?


Ja dalej walę w centralę, już z pół roku, nie wiem jak ona żyje ale niech jeszcze wytrzyma te 6dni, czyli z 12 strzałów.


Dodam jeszcze mały dopisek.
Od heparyny lepsza maść arnikowa
1)wydajniejsza
2)skuteczniejsza

Tyko taka w okrągłym pudełeczku, coś a'la landrynkowe pudełko, a nie tuba!
Słuchaj, malutki, nie będę ci tłumaczyć życia.
ODPOWIEDZ
Posty: 529 • Strona 50 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.