BHP dawania po kablach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 19 / 1 / 0

Ja tak tu z innej bajki niż o kontrolkach ale temat powiązany, jakby co to założyłam nowe konto, dlatego pierwszy mój post.
Myśle ze zapadła mi się żyła na lewym zgięciu, nie mam pojecia bo wale od początku stycznia to w sumie nie jest długo (?) jeszcze od połowy stycznia miałam przerwe. irytuje mnie już strasznie jak igła wkłuwa się w „pustkę”. Nawet dziś dałam to przyjaciółce tez nie mogła mi się wkłuć. Poza tym wczoraj miałam krew w kontrolce, wbiłam pare mm głębiej a i tak roztwór zamiast do zyly wszedł pod skore oczywiście ból jak cholera, przeklinanie się i wkurw
oczywiście roztworu minimalnie jak najmniej poszło kiedy mnie zaczęło napierdalac, zrobił się siniak i żyła od tamtego momentu jakby niedostępna. Na drugim zgięciu również mam siniaka bo ta sama sytuacja kiedy się wbiłam ale nie poszło.. wiec teraz pojecia nie mam gdzie się wkluwac, nie wiem czy przedramię byłoby dobre skoro jest poniżej tych siniaków. ;_;
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

07 sierpnia 2017bromek97 pisze:
Daje iv w przegub i gdzies w okolicach barka czuje jakby taki bombel i taki smieszny dźwięk jak z kanalizacji :?: Co to może być :
Tylko czasem to mam.
Najczesciej przy morfinie i powyżej 3 ml/
wlasnie, ktos zna odpowiedz na to pytanie? miewam czasami podobnie, nie ma reguły co wstrzykuje ani ile, czasami w tym barku coś chrząknie lub chlupnie i zaczyna mnie to niepokoic

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Narkotyki przemycano do więzienia w martwych szczurach

Do więziennego przemytu wykorzystywano już piłki tenisowe czy gołębie, ale narkotyki w wypatroszonych martwych szczurach brytyjska służba więzienna znalazła po raz pierwszy.
  • 18 / / 0

@krawczykowa zauwazyłem ze dzieje sie to tylko w przypadku prawej reki(duzo mocniej zjechanej) jak daje w lewa to wszystko jest okej.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1612 / 261 / 154

Ja czasem słyszę takie bulgotanie przy zaciąganiu krwi do kontrolki, podobnie przy pobieraniu. Może to po prostu dlatego, że ściskamy krew w żyle? Staza zamyka światło naczynia, by kable się pokazały, ale krew przecież też zostaje w tych kablach ,,przyduszona”. ;-D
  • 3992 / 460 / 11

Jak wam wyszły jakieś baty, czy syfy to zróbcie foto i wrzućcie tutaj.
Łatwiej ocenić.
  • 2 / / 0

Gdzie oprócz przedramion są żyły głębinowe?
  • 42 / 5 / 0

Praktycznie w całym ciele, akurat w przedramionach znajdują się cieniutkie głębinówki. Im bliżej serca tym promień żyły jest większy. Proponuje następnym razem użyć wyszukiwarki albo jeszcze lepiej powtórzyć sobie anatomię ludzkiego organizmu z poziomu szkoły podstawowej. Jeśli z taką wiedzą eksploatujesz okablowanie (lub masz taki zamiar) to robisz sobie krzywdę, to naprawdę elementarna wiedza
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata