Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 1564 • Strona 155 z 157
  • 246 / 33 / 0
@Morfeo ojj tak melatonina kupiona w aptece wiele pomaga. Jak rzucałem palenie papierosów, to przez 3 tygodnie przyjmowałem przed snem 3mg. Ludzie zapominają o tak prostej substancji w aptece. Kiedyś rozmawiałem z Aptekarzem. Mówił mi, że przyjmowanie melatoniny codziennie przez ok. 3 tygodnie nie spowoduje uzależnienia, a może polepszyć wydzielanie melatoniny, po prostu nasz organizm nauczy się wydzielać ją w większej ilości. Jak odstawiłem, nie czułem efektów ubocznych, tak samo dobrze mi się spało.
  • 4395 / 669 / 0
Także potwierdzam że melatonina dziala, dużo łatwiej mi się zasypia, co prawda przebudzam się w nocy jak zwykle 2 czy 3 razy ale wstaje wypoczęty. Kilka tygodni temu odstawiłem trazodon i myślałem że będę miał olbrzymie problemy ze snem, a wcale tak nie było. Teraz na melatoninie mi się dużo lepiej śpi niż na tym psychotropie.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 1187 / 206 / 23
No ja odstawiłem midasa i z-tki. Myślałem, że już nigdy nie będę spał bez nasennych. Dobrze, że się pomyliłem i koszmar się skończył po 3 latach. Tyle, że muszę trzymać się twardo higieny snu
  • 88 / 11 / 0
Melatonina działa, ale u mnie wystarczyło odstawić gaba jebacze i zasypiam w 5 minut.
Zero problemów ze snem na trzeźwo.

Jak zachleje raz palę, to budzę się co 2h.
Uwaga! Użytkownik Jarandos77 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 153 / 36 / 0
Z łatwo dostępnych smakołyków to melatonina jest dla mnie najbardziej skuteczna. Przerabiałem już melisę, rumianki, CBD, waleriany itd.
Kupiłem sobie opaskę do spania po nocnej zmianie zobaczymy czy poprawi to jakość snu tego antyludzkiego wysrywu jakim są nocki.

Btw profesor Huberman poleca l teanine i magnez na sen aczkolwiek w moim przypadku dupy nie urywa. Melatonina mnie kładzie najlepiej. Mam jeszcze mianserynę i trazodon ale to na ciężkie czasy. %-D
  • 8 / 2 / 0
Mnie kiedyś dawno dawno usypiał nasen tylko teraz jest chyba wydawany tylko na receptę. Aktualnie ciężko mi normalnie przespać noc, chodzę spać koło 3/4 i wstaje po 7 bez budzików-ketrel nie działa, klony także zawiodły. Kiedyś brałam mianserynę ale tez przestała po jakims czasie dawać efekty :(
Only an entity
  • 30 / 3 / 0
10 dni po odstawieniu miansy (po której na koniec brania i tak miałem wrażenie że nie śpię całą noc). Wskoczyłem na melato 1mg i zacząłem spać 6-7 godzin, często się budzę i mam całą noc sny. Tak jakbym miał odbicie REM po miansie, która mi tez REM ubiła (?). Jednocześnie czuję się wyspany.
Dzisiaj z kolei miałem jakąś nerwówkę w głowie i zarzuciłem Pikamilon 100mg - nic nie dało, pospałem 2-3h.
  • 2180 / 209 / 210
A ktoś ma problemy ze wstawaniem, jeżeli pójdzie spać o innej godzinie niż wcześniej? Czyli jak pójdziecie szybciej spać, to potem macie problem, że budzicie się wieczorem/ w nocy i już nie możecie zasnąć?
deep mod
  • 2390 / 346 / 0
Ja ostatnio obudziłem się po 2 w nocy i już tylko 8-9 dospałem godzinkę, budzik na leki dzwoni mi o 8mej a i tak wyłączam najczęściej i dosypiam godzinkę półtora i najchętniej to bym wogóle nie spał. Ja mam trochę problem w drugą stronę, za dużo śpię i tylko organizm i jego potrzeby które trudno raczej ominąć mnie ograniczają. Ewentualnie jak wieczorem biorę leki to głowa już woła spać a ja zasnąć nie mogę bardzo często. Ale np jak powróciłem do kilkugodzinnego chodzenia z opaskami obciążeniowymi to ostatnio zasnąłem w 15 minut chyba. na wywołanie senności chyba najlepsze jest zmęczenie fizyczne.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2180 / 209 / 210
To ja nie, bezsenności nigdy jakiejś mocnej nie miałem. Bardziej miałem niedosypanie, bo wcześniej trzeba było wstać, a za długo siedziałem. Aktualnie w trybie robo, to idę spać najpóźniej 22:00 i tak się staram robić. Jak pójdę później, to czuje się niedospany i finalnie zmęczony. 20' nie zrobi różnicy, ale już 1-2 godziny tak.

Bezsenność miałem kiedyś, jak sporo stresu było na głowie (najczęściej np. partnerka na imprezie) no niestety, taki poryty łeb się miało i chujowymi rzeczami przejmowało.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 1564 • Strona 155 z 157
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.