Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 17 z 19
  • 5 / / 0
oczywiście 1mg, missclick sory
A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip.
  • 486 / 67 / 0
bunnyears pisze:
! KU PRZESTRODZE !
4 saszety + 300 mg dxm. ( moje trzecie podejscie do benzo po przerwie ok. 1 roku)
benzo zarzucane z kumplem ktory wdupcyl taka sama ilosc. poprzedniego dnia zaaplikowalam 1050 mg dxm i troche mj jakies 0,5 g. do tego mało snu i jedzenia.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM NIE POLECAM PRZEKRACZANIE TEJ DAWKI. KOBITKI TO SZCZEGÓLNIE DO WAS. NAJGORSZY Z MOICH BAD TRIPOW.
[...]


Eee tam, przesada, moje wszystkie tripy takie były :gun: w sumie gorsze :*)
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 40 / / 0
Na pierwszy raz polecam 1g (2 saszetki), bez żadnego DXM czy czegokolwiek innego. W pierwszym razie chodzi o to, żeby poznać daną substancję, a miksy i megatrippy lepiej odłożyć na później.
Te 2 saszetki wystarczą na ciekawe CEVy i OEVy, głównie będą to efekty świetlne i przewidzenia, żadne wielkie haluny nie powinny zaistnieć. Potem można sobie dojebać.
Bałbym się zajebać 3g benzy ^^
Bono animo es! Adsum auxilio.
  • 5 / / 0
Heh na pierwszy raz najlepiej 3 saszetki moim zdaniem (1.5 grama) bez żadnych wspomagaczy,fajne haluny i dość łatwo jeszcze da się siebie przekonać że to tylko schiza i nic na nas nie poluje jak to się zdarzyło przy większej dawce :-D
  • 56 / / 0
Moim zdaniem na pierwszy raz dwie saszety spokojnie wystarczą. Dla mnie to było nawet odrobinę za dużo. Faza nieziemska, za to zejście koszmarne, kilkudniowe.
Btw, też tak mieliście, że pierwszy raz był najsilniejszy i najbardziej kolorowy a później (mimo zwiększonej dawki) efekty wizualne były już słabsze...?
  • 53 / / 0
Mój pierwszy raz 6 saszet ( 3 g) . Po trochu badrtip. Później kilka razy 2 g ale już słabo.

Dużo zależy od formy konsumpcji. Pierwszy raz większość benzy dodałem do soku i wypiłem. Najlepsze wejście. Aż za dobre. Z opiekunem tripujcie i minimum 2g.
  • 94 / / 0
wg mnie na pierwszy raz 4 saszety powinny starczyc plus pare piwek ;) ladne halunki wchodza i wylaczone funkcje motoryczne cos pieknego ;)
  • 290 / 3 / 0
Mnie tak na prawdę zaczyna robić dopiero 5 saszet a po 6 zaczynam mieć dobrze i zawsze pozytywnie
Z grzybami poniżej pięciu gram już nie zejdę miałem po tych dawkach dwa tripy życia
  • 7 / / 0
ostatnio trafilem na toksykologie po skonsumowaniu 3,5g czystej benzy. Dostalem padaczki i toczylem piane z ryja. Bralem w piatek wieczor, ok 23 zabrali mnie do szpitala, sobote bylem juz aktywny fizycznie, przywiazany do lozka na OIOMIE aczkolwiek nie mialem swiadomosci.... swiadomosc wrocila dopiero w niedziele. Trip skonczyl sie zlamanym zebem, rozpier****** ryjem bo podobno przez godzine nawalem nim o podloge. Nie polecam czystej benzy, lepiej truc sie benzadziejnymi ekstrakcjami z tantum rosy. pozdrawiam
  • 3007 / 7 / 0
Skąd Ty miałeś czystą benze? Przepraszam za offa ale bardzo mnie to ciekawi
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 188 • Strona 17 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.