Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 1 z 10
  • 77 / 2 / 0
Wie ktoś coś na ten temat? Najlepeij niech wypowiedzą sie ci, którzy próbowali po niedługim czasie różnych specyfików..
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawka tematu i opisu wątku
  • 153 / / 0
Nieprzeczytany post autor: MeneVes »
Oba środki działają na podobnej zasadzie, więc to raczej oczywiste, że istnieje, niestety.
  • 39 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: alpra »
MeneVes pisze:
Oba środki działają na podobnej zasadzie, więc to raczej oczywiste, że istnieje, niestety.
nie jestem ekspertem, jednak z tego co mi wiadomo, neurofarmakologiczne mechanizmy dzialania metylonu i butylonu nie zostaly jak dotychczas zbadane, jak i nie bylo badan nad wystepowaniem tolerancji krzyzowej pomiedzy mdma a wymienionymi beta-ketonami, wiec nie jest to znow takie oczywiste. mozna jedynie opierac pewne zalozenia na podobienstwach w budowie chemicznej, czy metabolitach, jednak nie opieralbym wnioskow o mechanizmie dzialania na subiektywnych odczuciach. mozna wiec mowic o subiektywnym wrazeniu tolerancji, ale tak samo mozna by powiedziec, ze osoba uzywajaca sporo amfetaminy nie poczuje dzialania mdma tak mocno, jak osoba nigdy jej nie uzywajaca.

badania na temat tolerancji i tolerancji krzyzowej mdma, mda i ma (skopiuj i wklej):
http://dx.doi.org/doi:10.1016/0091-3057(90)90301-W
Uwaga! Użytkownik alpra nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 153 / / 0
Nieprzeczytany post autor: MeneVes »
Po dłuższej sesji z mefedronem (3-4dni), gdzie substancja nie powodowała już większych rewelacji, a czas działania od aplikacji spadł do jakiś 10-15 min (spora tolerancja; wyczerpany organizm), obiekt testowy spróbował metylonu. Efekty były zadziwiająco dobre, metylon zniósł całe zmęczenie i wykopał na dobrych kilka godzin, baaardzo euforycznie, ale i dawka była spora i inna droga administracji, co na pewno miało jakiś wpływ.

Podsumowując tolerancja może wystąpić, ale nie musi, potrzebnych by było więcej badań. Tak czy owak, szkoda zdrowia na takie pomysły. Lepiej odczekać, wypocząć, wtedy na pewno podziała jak trzeba. Wszystko w ciągach traci swoją magię.
  • 2 / / 0
dałeś durny przykład, mefedron akurat jest typowym wypierdalaczem dopaminy, natomiast MDMA - serotoniny, więc to logiczne, że tolerancja krzyżowa w tym wypadku nie będzie występować. Poza tym beta-ketony też różnią się między sobą...
  • 2497 / 43 / 0
mefedron, tak samo jak MDMA uwalnia noradrenaline, serotonine i dopamine jednoczesnie, wiec na bank wystepuje tolerancja, tyle ze sa rozne proporcje w uwalnianianiu neuroprzekaznikow.
mefedron nie zuzywa zbyt duzo serotoniny, wiec nawet po calej nocy na mefie jeszcze troche jej zostaje. W przypadku MDMA zostaje troche noradrenaliny i troche mniej dopaminy, wiec jedno po drugim moze dzialac, ale nie bedzie to pelni mozliwych efektow.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1450 / 15 / 0
myślę, że zamiast katować w każdym wątku o tolerce to można tutaj;)

Do doświadczonych osób- po którym ketonie tolerka najszybciej skacze? Mam na myśli zabawy nosowe :P:P
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 220 / 11 / 0
Np. po bufedronie dosyć szybko (w porównaniu do takiego mefedronu) rośnie tolerancja na BK.
  • 129 / 2 / 0
Jak długa musi być przerwa od ketonów by powróciła jakakolwiek euforia? Po 1-2-3 tygodniowych przerwach metylon/metedron/mef[przed delegalizacją] nie dawały niemal żadnej euforii. Tolerancja permanentna czy po prostu trzeba poczekać dłużej?
  • 2775 / 31 / 0
3 miesiące powinny zbić trochę tolerancję, lecz ona szybko wróci do poziomu wyjściowego
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 1 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.