Beta-ketony - Seks, miłość, erekcja, masturbacja

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 219 / 7 / 0

Jak po miksie 4CMC z hexenem mi nie staje to jest sens eksperymentowac z 3CMC? Blagam o odpowiedz bo pytanie dosc pilne :p
  • 632 / 25 / 0

ja bym spróbował :)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

MSWiA przestrzega młodych ludzi przed narkotykami i dopalaczami (+video!)

– Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty – to główne hasło ruszającej właśnie kampanii edukacyjno-profilaktycznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kampania jest adresowana przede wszystkim do młodych ludzi.
  • 3185 / 262 / 0

Jest. Sort sortowi nie równy ale niektóre hexeny tak mają i 4 cmc. Wszystko zależy też od organizmu czy wypoczęty ( neuroprzekaźniki i sen) oraz sortu. Trafiałem hexeny i 4cmc które wywalały libido i takie które nie ruszały . 3 cmc tak samo. Na pewno nie bierz brązowego kryształu tylko szukaj takiego z nalotem beżowym vide dopy
  • 106 / 1 / 0

3cmc + HEX-EN +mexedrone
  • 7 / 1 / 0

To tylko opuznia wytrysk a kobieta sie meczy przy trzepaniu wacka lub robieniu lodzika
  • 7 / 1 / 0

Opuznienie wytrysku krucej wacek stoi
  • 7 / 1 / 0

Sluchajcie nawet bez amfy i tych innych prochow dobze wacek staje mi nawet twardnieje jak kobieta dobieze sie do mojego wacka potrafi do kilku godz sterczec na bacznosc wiecej spermy tryska czasem 3lub 4 razy sie spuszcze w. cipke albo jak mi zaczyna ssac wacka to do buzi sie spuszczam jeszcze mi oblizuje resztki mojej goroncej spermy lubi lykac mojo sperme smakuje jej a ja wzamiam cipke lize az do orgazmu tez polykam jej slodki soczek z cipusi
  • 259 / 20 / 0

Z rzeczy legalnych tylko 3-CMC i zabawy tylko solo. Inaczej średnio wychodziło. Zawsze coś nie pasowało, dogadanie się jeszcze trudniejsze niż na trzeźwo. Nachodzi mnie faza pod tytułem "wszystko ma być tak jak ja chcę, jeżeli nie akceptujesz, to spierdalasz" (w sumie tak jest nie tylko z łóżkiem, po ketonach mam takie podejście do wszystkiego, dlatego zwyczajnie fazuję na tym sama sobie...).

...ale pomimo samotności nie narzekałam. Narzekałam jedynie na to, że w przyszłości za częste bawienie się po ketonach zupełnie zagłuszy mi przyjemność tego wszystkiego na trzeźwo, więc ze smutkiem w oczach, ale jednak zrezygnowałam.
  • 146 / 4 / 0

A co polecacie na opoznienie dojscia? 3cmc myslicie, ze jest ok ? zalezy mi na jebansku non stop, zebym sie natrudzil z dojsciem, dajcie jakies patenty, bo kurwa za szybko dochodze taka suczka jest sliczna i slodziutka..
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

^zmień na brzydką i odrzucającą.

mimo, że teoria jest inna, to mi doświsdczenie mówo, żd w zasadzie wszystkie stimy, może nie tyle pomagają wydłużyć czas stosunku, co po prostu opóźniają orgazm.

poza tym GBL.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata