Beta-ketony - Seks, miłość, erekcja, masturbacja

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 640 / 22 / 0

Mi po każdym bk sprzęt nie chce stanąć po prostu krew nie dopływa musze się wspomagać viagrą albo gieblem
  • 2949 / 393 / 0

Clark pisze:
3-MMC w miksie z gieblem. Przebijesz pannę na wylot, sprawdzone info %-D

Jakie dawki ? co pierwsze gbl czy 3mmc ? jaka droga podania 3ki ? ile czasu przed cały mix aplikować ?

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

"Milionerzy": Pytanie o NARKOTYKI. Odważne ŻARTY uczestniczki

Stres, refleks i pragnienie wygrania wielkich pieniędzy - to właśnie "Milionerzy". Uczestnicy słynnego teleturnieju muszą zmierzyć się z całą listą pytań aby wygrać tytułowy milion złotych. Tym razem uczestniczka dostała ciekawe wyzwanie. Pytanie dotyczyło narkotyków. Ewidentnie rozbawiło grającą.
  • 1359 / 44 / 0

Dawki zależne od tolerki. Jeśli nie masz to przypierdol 250mg oralnie i dopraw sniffem ze 150mg. Najpierw trójka, potem giebels, ale myślę że kolejność nie ma takiego znaczenia.

(A Ty co @believe, miałeś przystopować z dragami %-D odezw się gdzieś, bo gg mi wcięło.)
  • 2949 / 393 / 0

@scAt :D

Teraz dopiero odczytałem, nie no dawki za duże dałeś - po takim czymś to mi nawet nie drygnie :D ostatnio przywaliłem 100mg w nos 3mmc (ale rakiete mam) to przez 20-30min odkurzacz euforii, a gdzie tu do panny mam jechać :D

Tak 100mg oral i 0.5ml GBL myślę w tych granicach.

@btw

No ja myślałem że Cie nie ma albo że się obraziłeś czy coś :D nie było Cię długo na gg to już nie wchodziłem.

No miałem przystopować ale teraz se na balety chodzę :D Za rok, raczej po tym sezonie wiosna/lato przystopuje, chyba XD
  • 4 / / 0

Hej

Co najlepiej podbija libido od czasu delegalizacji A-PVP?

3CMC to jednak nie jest to... Może PV8? Albo A-PVT? Ktoś się wypowie?
  • 13 / 1 / 0

Z innej beczki 4f-MPH - siurek jak struna.
Z matecznika - Hexen, Nep masturbacja tak sobie, chociaż nie wątpię, że jak się wczujesz podczas seksu to może być coś niesamowitego. Z depresantów to [offtopic wycięto - surv]
Ponownie z ketonowej grupy to bk-EPDP jest dość zmysłowe i seks może być po tym fajny. Pamiętam po tym, że jak zobaczyłem fajną dupę w sklepie i tak z nią gadałem, spojrzałem na jej biodra - psiocha, dupa, uda - to tak mi drygnął, że jak później za nią szedłem to kuśtykałem przez 15 minut XD

Ogólnie warto poszukać w innych możliwościach niż tylko BK. Szkodliwość dla zdrowia podobna albo i niższa, a fiut niekiedy przebija stare milfetki na wylot i są wdzięczne, że je wyruchałeś ;)
  • 854 / 98 / 0

U mnie 4cmc zawsze rozpierdalalo wręcz. Za każdym razem po nocce sprzęt spuchniety, obrzekniety ale nic to jedziemy dalej :) ale to było ponad rok temu i tamta czwórka w porównaniu do tych co dzisiaj serwują nam forumowi vendorzy była genialna niczym czysciutkie coco. Ostatnio po dłuższej przerwie testowałem kilka sortow od Aliena i to jest jakiś żart po prostu :)
  • 1 / / 0

26 maja 2017Takisobienick pisze:
Hej

Co najlepiej podbija libido od czasu delegalizacji A-PVP?

3CMC to jednak nie jest to... Może PV8? Albo A-PVT? Ktoś się wypowie?
3-CMC/4-CMC/HEX-EN tylko ciężko teraz dostać deklarowaną zawartość tego co się zamawia
  • 26 / 1 / 0

Jaki typowy stymulant warto dorzucic do 3cmc i GBL na calonocny dziki seks? Dostepne amfetamina i legale. I swoja droga jak erekcja przy takich miksach? Ew sildwnafil pod reka bedzie, ale czy da rade? :D
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 25 / 0

po 3cmc 4cmc hexenie mi nie staje, a na pewno nie tak jak powinien, nadają się do masturbacji ale na pewno nie przy pannie
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata