Beta-ketony - Seks, miłość, erekcja, masturbacja

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 449 Strona 42 z 45
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0


Oj tak, 3-MMC z gieblem to naprawdę miazga. :-)

Podobnie jak miksy ketonów z sidenafilem, nie żeby bez wspomagania było źle, ale lepiej z bezustannym drągalem.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 110 / 3 / 0


w te chwili z leglanych to zostaje nam 3cmc
Rejestracja: 2014
  • 122 / 19 / 0


3 czy 4-CMC?
Łączyć z gieblem?
Chciałbym możliwe najbardziej zbliżyć się do sytuacji sprzed 1 lipca, gdzie na 1,5g 3-MMC mieliśmy zapewnione 12 godzin sodomy i gomory.

Starej trójki już nie ma, a seks po samym gieblu jest wyjebany, ale brakuje tego czegoś co oferowała trójka. Po niej nawet najbardziej chore skurwysyństwa wydawały się całkowicie naturalne, przy GBL są natomiast sztuczne. Naprawdę dałbym wiele żeby mieć to znowu pod ręką.
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 61 / / 0


szpalek1 pisze:
3 czy 4-cmc?
Łączyć z gieblem?
Chciałbym możliwe najbardziej zbliżyć się do sytuacji sprzed 1 lipca, gdzie na 1,5g 3-mmc mieliśmy zapewnione 12 godzin sodomy i gomory.

Starej trójki już nie ma, a seks po samym gieblu jest wyjebany, ale brakuje tego czegoś co oferowała trójka. Po niej nawet najbardziej chore skurwysyństwa wydawały się całkowicie naturalne, przy gbl są natomiast sztuczne. Naprawdę dałbym wiele żeby mieć to znowu pod ręką.
może spróbuj 2fa lub 3 Fa
Rejestracja: 2015
  • 108 / 8 / 0


3 cmc.
Rejestracja: 2014
  • 26 / / 0


3 cmc w jaki sposob przed stosunkiem lepiej wchodzi?
Rejestracja: 2015
  • 108 / 8 / 0


Patron pisze:
3 cmc w jaki sposob przed stosunkiem lepiej wchodzi?

Polecam sniffować i jeżeli jest to pierwszy sniff to przypierdol dużo, potem szybko ogarnij spływa i możesz ruchac na dobrej fazie, ale sie pośpiesz bo te 3cmc trzyma bardzo krótko i pojawiają się chęci na dojebanie więcej niestety :)

Ps. Najlepiej od pierwzego albo 2, 3 sniffa zacząć robote bo później wytrzymasz i może dłużej, ale kosztem miekkiej pały i paranoji :)
Rejestracja: 2013
  • 57 / / 0


Moja laska po 3mmc dostawala takiego kurewskiego rozumu ze jak tylko zaczynalo jej wchodzic rzucala mi sie na przyrodzenie i przez dwie godziny traktorem nie dalo sie oderwac, mysle z gdyby np wparowaly suki wcale by sie tym nie przejela labo nie zauwazyla i jechala dalej. Ktos pomysli ze nudne ale ludzie ja wtedy po 3ce i gieblu zwiedzalem takie galaktyki ze mialem wrazęnie żę mikogo wczesniej tu nie bylo. Takie "sesje" potrafily trwac kilkanascie godzin. A ja po 100 razy odpadalem coraz dalej i dalej. Niestety obecne legale juz tak nie wplywaja. Oddałbym dużo zeby do tego wrócić.... kurewsko duzo, jedne z tych chwil dla ktorych sie zyje
scalono. /msiv
kasuje bo nie wiem czemu wpadlo dwa razy, w zamian dodam ze o ile na poczatku po ketonach ciezko bylo przyjaciela doprowadzic do stanu uzywalnosci przez co wsspomagalem sie sildenafilem to potem doszla do takiej perfekcji ze sildenafil sie kladl i go porzucilem a miedzy nogami nie mialem jeszcze czegos takiego wielkiego. No dobra koniec juz, musialem sie z kims podzielic bo znajomi z reala orzekli ze jestesmy jebnieci i nie chca o tym gadac.
Rejestracja: 2008
  • 396 / 28 / 0


Z tego co można dostać teraz na rynku z ketonów co jest najlepsze na sex, zależy mi na minimalnym speedzie.
Rejestracja: 2015
  • 108 / 8 / 0


3cmc , VEVP i hexen w mikroilosciach.
Posty: 449 Strona 42 z 45
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości