Beta-ketony - Seks, miłość, erekcja, masturbacja

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1199 / 2 / 0

Wazokonstrykcja?
  • 413 / 19 / 0

Z tego co zostało polecam 3cmc. Kreska, faza puszcza i wtedy można walić jak się patrzy. Ja po 3cmc nie czuje kardiozwaly albo osłabienia organizmu. Wiec dlatego.najlepiej mi się rucha na zejściu. Bo.na.peaku jest ogromna ochota. Masakra

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Pregabalina może uzależniać. Matka samobójcy ostrzega

Młody mężczyzna łamie szczękę. Po zakończeniu leczenia skarży się na przewlekły ból, więc lekarze przepisują mu pregabalinę. Pięć lat później chłopak odbiera sobie życie. Zdaniem jego matki to skutek uzależnienia od leku przepisywanego na receptę.
  • 1357 / 44 / 0

Potwierdzam. Ochota na peaku jest naprawdę ogromna!

Możliwości też są bardzo dobre, przynajmniej w moim przypadku.... piczoniak czy siusiak, polecam 3-cmc do seksu bardzo mocno :*)
  • 498 / 13 / 25

Ochota może i ogromna, ale 15 sekund i po wszystkim :-/
  • 1357 / 44 / 0

Chyba u Ciebie :diabolic:

ale nie martw się :hug:
ktoś mi zgłasza, że post nic nie wnosi do dyskusji, ale muszę wyjaśnić, że wnosi - użytkownikowi chodzi o to, że po 3-cmc można bawić się całkiem długo, toteż nie wywalam posta. /F.
  • 261 / 8 / 0

Pewnie mod mi usunie tego posta bo to niezupełnie w temacie ale napiszę wam że w moim przypadku najlepszy seks miałem zawsze nie po beta ketonach, a po marihuanie najlepiej w połączeniu z nieduża ilością alkoholu.
  • 1332 / 48 / 0

Może po prostu zaopatrzcie się w benzodiazepiny na zjazdy?
  • 985 / 149 / 6

Po 1 lipca nie ma żadnych ciekawych beta-ketonów.
Ktoś pisał że 3-CMC się nadaje do seksu ale każdy kto testował ze znajomych narzekał na zjazd.

Lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania: traffka + mała ilość kaszlodynu (90-120mg DXM).
no i ryzyko wazokonstrykcji ~ 0 :yay:
  • 2338 / 1 / 0

mefedron.

zwierzecosc.

O, i 3mmc z 6-APB bylo bardzo zajebiste, ale przy 3 musze sie wspomagac sildenafilem, gzie po mefie jest jak po sildenafilu, bez sildenafilu.
  • 128 / 11 / 0

3-MMC w miksie z gieblem. Przebijesz pannę na wylot, sprawdzone info %-D
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata