Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 14 z 15
  • 223 / 3 / 0
3cmc obecnie najlepsze na rynku ładował ktoś per rectum ? jakie stężenie ?
  • 1026 / 118 / 0
3mc jak teraz sobie przypominam to jedno posiedzenie też zrobiłem. Może miałem średnie sorty, ale 4cmc mi zawsze lepiej wchodzilo niz 3, pr też.

300mg będzie ok w 3cm wody, tylko woda powinna być około 60 stopni Celsjusza, ewentualnie wsadzalem do łaźni.
Im mniej płynu tym łatwiej go podać, a nigdy żadnego pieczenia nie czułem, zadnych dolegliwości też nie miałem, mimo że czwórkę walilem w chorych ilościach, roztwory tak jebaly, że rzygać się chciało, pokój co chwila musiałem wietrzyć.

Przeszukaj ten temat, będą posty moje z tamtego czasu z dokładnymi stężeniami i instrukcjami.

I uważaj, bo wjazd szybko Ci się spodoba. Mocniejsze są już tylko przy iv i paleniu.
  • 223 / 3 / 0
mam 3g to ile mozna zrobic takich wlewów przez noc zeby dupy nie wypaliło?
  • 1026 / 118 / 0
Pr dłużej trzyma niż sniff więc niewiadomo ile nie zrobisz przez nockę chyba, że wszystko chcesz zezrec. Imo się nie opłaca :D
Piec mnie nigdy nie piekło nawet jak w dobę szlo koło 5 gramów, zdecydowanie nie polecam takich ilości.
  • 2705 / 459 / 0
Podobno można opracować technikę zasysania powietrza zadkiem, ciekawe jak by to się sprawdziło, pewnie by zawór przepaliło, ale napewno zadowoliłaby taka opcja heteroseksualnych amatorów.

oh, shut up, i'm kidding
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 1903 / 173 / 0
Jakie jest mniej więcej śmiertelne stężenie metkatynonu podawanego per rectum?
  • 1026 / 118 / 0
Ja pr wprowadzalem kilka cm w głąb bezpośrednio na śluzówke. Żadne zasynia nie mają racji bytu, chyba że w formie dziwnych fetyszow :p
  • 223 / 3 / 0
Wczoraj zajebałem ze cztery kreski, nos zatkany, pewnie mam zajechane śluzówki mimo przerwy 4 miesiące po kilku kreskach ostry nieżyt,zostaje odbyt i obawiam sie przed zajebaniem pr, bo boli mnie gardło przy połykaniu niewiem czy to wina sortu, możliwe, może być lekko żrący,jak to chlor, poprostu dowar bardzo dobry w smaku jak i działaniu, wygląd to biały proszek, lekko wilgotniawy, ktoś go próbował walić pr?
  • 3090 / 465 / 1
30 listopada 2018Dersu Uzala pisze:
Jakie jest mniej więcej śmiertelne stężenie metkatynonu podawanego per rectum?
nie wiem, ale dawkowanie takie samo jak p.o. dla osiągnięcia tych samych efektów/ mocy.
od jednej paczki w dupę się nie przekręcisz. Raczej.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 9 / / 0
Mała aktualizacja dla kogokolwiek zainteresowanego tą drogą podania.
Jeśli chodzi o dawkowanie to moim zadaniem wygląda to następująco na moim przykładzie. Ostatni raz kiedy przyjmowałem klefedron był jakieś 4 miesiące temu. Myślę, że po takim okresie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tolerancja na poziomie 0.
Podałem p.r. 350mg rozcieńczone w 5ml wody. Zanim dobrze weszło musiałem poczekać 15-25 minut, ale było warto. Bardzo, ale to bardzo przyjemne działanie substancji.
Jeśli chodzi o czas działania, to bardzo na plus, ciężko mi podać jakieś dobrze określone cyfry, ale myślę, że czas działania bardzo się wydłuża, taką silną potrzebę na jakieś dorzucenie myślę, że poczułem dopiero po ok 2h od podania.

Z mojego punktu widzenia, to dawka 350mg to dla mnie stanowczo za mało. Następny raz, jeśli będę stosował taką samą drogę podania, to będę celował w 500mg lub nawet 600mg w 5ml wody. W przypadku osób które nie miały styczności z substancją nigdy, to ( przy założeniu podania p.r.) 350 mg na pierwszy raz w życiu z tym specyfikiem jest w 100% wystarczające, myślę, że nawet z mała górką.
ODPOWIEDZ
Posty: 149 • Strona 14 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.