Beta-ketony - Podanie dożylne; iv - Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 364 Strona 5 z 37

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0


el borro pisze:
Na serio? :-p Przeżył czy tylko prawie?

edit. nie no, nie wierzę w jakiej ilości płynu by to musiał rozpuścić...
http://www.erowid.org/references/refs_v ... artID=6934
Rejestracja: 2006
  • 1199 / 1 / 0


LOL dali mu tylko 1 mg lorazepamu na uspokojenie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Eksperci: sztuczna inteligencja może wspomóc leczenie uzależnienia od alkoholu

W Internecie dostępna jest darmowa aplikacja, która może wspomóc osoby uzależnione od alkoholu w zmaganiach z nałogiem. "To unikatowe rozwiązanie, jedno z dwóch na świecie opartych na sztucznej inteligencji".
Rejestracja: 2006
  • 3255 / 60 / 8


Nie no, chlorowodorek mefedronu się bardzo dobrze rozpuszcza w wodzie, tyle że jak podawał domięśniowo taki stężony roztwór, to musiało sprawiać ładny ból. Ale chyba był po prostu kretynem, więc może i walił w mięsień ze 20 ml. Wskazuje na to to zatrucie "rtęcią".
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0


Witam.Właśnie, dosłownie 5 minut temu zaaplikowane i.v. 120mg butylonu.Z butylonem nie obcuję często, jeśli już to jako składników mixów, wówczas dawki od 100mg do 200mg do tej pory zawsze oralnie.
Pierwsze wrażenia: wejścia brak( podane szybko ), natomiast po około 15 sekundach takie trwające może z minutę 'miniwejście' - delikatne wkręcanie się ożywienia. Obecnie, czyli po paru minutach odnotowuje lekkie pobudzenie, ustało 'zmęczenie dniem', większa chęć do wzięcia się za coś, pogadania( gdyby ktoś był obok :) ); ot, wrażenia pewnie podobne jak po oralnym przyjęciu. Myślicie, że większa dawka, na przykład 200mg-250mg na strzał i.v. dałaby coś więcej? czy tak jak ja uważacie, że więcej od tej substancji po prostu wymagać nie można, bez względu na drogę podania?
I ewentualnie, gdyby ktoś pośpieszył z pilną radą - czy warto dorzucić coś i.v. na przykład po godzinie? pół godzinie? czy 2 godzinach? Słyszałem opinie, że butynolu w ogóle nie ma sensu dorzucać, ale nikt chyba nie potrafił wyjaśnić dlaczego.
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0


Jakie dawki metylonu i.v. testowaliście? dużo mniejsze niż zazwyczaj oralnie?
Rejestracja: 2010
  • 116 / / 0


150mg M1 imo wydaje się dobrą dawką do podania i.v.
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0


Ja zazwyczaj oralnie przyjmuję ok.300-350mg, w porywach do 400mg, i to prawie zawsze w mixie z butylonem lub/i lab x( MeOPP + pFPP ). Kilka dni temu spróbowałem na pierwszy raz ostrożną dawkę 100mg, w 1ml, podane szybko. Bez wejścia, za to jakieś tam wkręcanie się, które zaczęło się kilkanaście sekund po strzale i trwało może z minutę czy dwie. Raz w życiu zażywałem dawkę 100mg metylonu oralnie i efekt podania i.v. tej samej dawki był właściwie identyczny, ale zdecydowanie krócej trwała cała przygoda. Zastanawiam się czy dawka rzędu 200-250mg da efekt lepszy niz podobna oralnie?, ale po doświadczeniu z dawką 100mg przypuszczam, że chyba nie.
Rejestracja: 2009
  • 990 / 17 / 0


Metylon:
W: Bardzo przypomina wjazd mefedronowy.
C.d: 40-60min
Z: Praktycznie jak i przy mefedronie. Czasem może być lekko psychotyczny.
O: Gdyby było czuć ten mefedronowy smak przy strzale nie spposób by było odróżnić m1 od mefa. Dawka na pierwszy raz 150mg jest bardzo dobra. Mniejszych nie ma sensu pukać.
Rejestracja: 2006
  • 1199 / 1 / 0


a 3,4 dmmc ktos probowal ?

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0


pierwsza strona
3,4 dmmc:

W: Bardzo słaby mefowy wjazd.
C d: Nie działa.
Z: Nie ma zjazdu bo nie działa, ale jest ciśnienie na mefa. Czuje sie słabiutki wjazd a nie czuć działania - chce się kurewsko zajebać.
O: I.v. nie ma sensu, nie wiem jak inne drogi administracji.
Posty: 364 Strona 5 z 37
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość