Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 39 z 40
  • 7 / 1 / 0
30 kwietnia 2023incredibleee pisze:
ile wody na strzał klefa 80 mg ?
2 ml będą git, możesz więcej trochę, żeby stężenie było mniejsze.
  • 2178 / 455 / 0
A skąd się biorą mdlosci po strzale?
Jakieś cmc najprawdopodobniej waliłem.
  • 501 / 52 / 0
Ja tylko raz w życiu miałem akcje że po strzale wzięło mnie na wymioty, były całkiem przyjemne ofc xd. To było z innego źródła i nigdy u mnie się to nie powtórzyło, to chyba reakcja organizmu na pobudzenie konkretnych receptorów, czuję że coś jest nie teges to pierwszy odruch żeby pozbyć się substancji z organizmu którą został zatruty to bełcioch. Podobnie strzelam że jest z opiatami które też słynnie bełta wywołują.

A ciszą w tym wątku chyba po prostu od bana parę lat temu się powiększa, coraz mniej źródeł i coraz gorsze dojścia / gorszą jakość że nawet ketoćpuny może odpuszczają narescie to gówno. To chyba jednyny wątek w którym cisza powoduje u mnie uśmiech na twarzy
  • 5180 / 945 / 40
30 kwietnia 2023Ahpuch pisze:
30 kwietnia 2023incredibleee pisze:
ile wody na strzał klefa 80 mg ?
2 ml będą git, możesz więcej trochę, żeby stężenie było mniejsze.
Ja dał bym 1ml.
1ml na 100mg to spoko.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 59 / 14 / 0
Jak zrobię 35 0mg w 1ml i podam insulinowka to szczypie ale idzie wytrzymać.
Jak zrobię 350mg w 2 ml to tak szczypie że nie jestem w stanie podać. Im mniej do podania tym bardziej komfortowo mi się podaje.
  • 4528 / 690 / 0
Ja bym chlorowce rozpuszczał w jak największej ilości bo to robi z nosem, żołądkiem niezła sieke a co mówić o żyłach .
A jak ma się 3mmc czy inny łagodniejszy dla śluzówki keton to wg upodobań .

Tak w ogóle to w sumie chlorowców bym nie polecał podawać tą roa . Od wielkiego dzwonu, ale wiadomo jak to się skończy .
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 501 / 52 / 0
21 maja 2023KrysztalowyChopak pisze:
Jak zrobię 35 0mg w 1ml i podam insulinowka to szczypie ale idzie wytrzymać.
Jak zrobię 350mg w 2 ml to tak szczypie że nie jestem w stanie podać. Im mniej do podania tym bardziej komfortowo mi się podaje.
Ktoś mi może wyjaśnić jakim cudem bardziej rozcieńczony keton bardziej szczypie niż ten mniej..? To przecie zaprzecza prawom fizyki.. może delikatnie odrobinę przebiłeś żyłę z czubkiem igły, na tyle że wszystko popłynęło ładnie dalej, ale odrobina wyszła tą dziurą? Albo po prostu inny i gorszy /słabiej oczyszczony sort dostałeś? Innej opcji zupełnie tu nie widzę, nie pojmuje w jaki sposób to może bardziej szczypać...
  • 22 / 2 / 0
Brałam dziś jakiś keton, najpierw p.o, potem sniff - dobrze działało i p.o i sniffem, przerobiłam roztwór do podania I.V (Mniej więcej tyle co p.o) NIC nie poczułam, kompletnie nic, dla porównania zrobiłam kolejnego pasa który zadziałał po chwili. Co to może być? Ciężko też się rozpuszczało w zimnej wodzie ale tylko lekko podgrzałam, pomimo tego nie było żadnego wjazdu ani działania :cojest: Wie ktoś, co to mogło być? %-D
Kamień - bardzo jasny brąz/przezroczysty, trochę twardy, nie wywala za mocno z butów, nie ma aż takiego speeda, ale za to czuć mocno euforię..
  • 2523 / 208 / 0
A na 100,% trafiłaś w żyłe?Jeśli wcześniej wciągałaś, jadłaś, ogólnie byłaś porobiona mogłaś nie czuć bólu przy podawaniu w mięsień, czy pod skórę, sprawdziłem empirycznie. Dziwna sprawa z tym bardziej że kolejny wciągniety pasek normalnie podziałał. Z opisu można tylko gdybać, by wiedzieć co się bierze najlepiej zainwestować w testy. Strzelam że masz 4cmc tzw. klefedron. On łagodnie pobudza. Czy przy podawaniu i.v poczułaś po chwili jak by taki hmmm lód o dziwnym smaku przpływający przez gardło, w ustach pojawia się ten smak. Jak takie coś za każdym razem jak podaje 4cmc. Przy 3 cm tego nie ma. I klefedron nie działa od razu po wstrzyknięciu (jak metkata, 3cmc) tylko ma kilkunastosekundowe opóźnienie. Ogółem klefa najlepiej jeść, baty wypala okrutnie. Za to 3cmc i.v jest świetne, wybuch euforii, obraz wiruje, ciutke mniej baty niszczy, świetny do mixów z opio. Pytanie : czy można przechowywać rozpuszczony, zagotowany w wodzie keton ( 3,4cmc) do dnia kolejnego? Nic się z nim nie stanie? Nie wiem czy to moja autosugestia czy faktycznie tak jest ale już 2 raz podałem sobie rostwór który leżał parę godzin i działa dużo słabowj niż zrobiony i podany natychmiast.
  • 2 / 1 / 0
Lubię ketony iv najbardziej uczucie wejścia i spowolniony oddech, uczucie zimna i przyjemny dreszcz. W miksie z heroina albo fentem jeszcze lepiej można sie pobawić.
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 39 z 40
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.