Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 378 • Strona 38 z 38
  • 2200 / 346 / 0
Te chlory działają i tak z opóznieniem, nie ma tak, że dciskasz tłok i jest faza po pół sekundy.
U mnie się faza rozkręca, nie ma 'pierdolnięcia'.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 358 / 67 / 0
mnie za pierwszym razem z dronem IV tak pierdolnal wjazd, ze poczulam jakbym w przeciagu kilku sekund od docisniecia tloka przeniosla sie duchem i cialem do innego wymiaru.
  • 73 / 26 / 0
Wszystkie bk co mi wpadają w ręce testuje IV, czasem lepiej czasem gorzej
Sometimes life gets fucked up
That's why we get fucked up
I can still feel your touch
I still do those same drugs

:pacman: :kreska: :nos: :skret: :tabletki: :amfa: :extasy: :bongo: :papieros:
All I ever wanted was a Benz and a bad bitch
  • 5037 / 888 / 40
Różne się tak testowało.
Ale i tak metkat ma najlepszy wjazd.
4HMC !
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 104 / 6 / 0
Ketony iv bardzo uzależniają. Potencjał spory mają nawet te odgrzebane czwórki i trójki. Kot iv nie dał mi tego mistycznego "wejścia".
Podniósł mi temperature na kilka minut,przez co czułem się jak w saunie. Euforia porównywalna do 200 cmc iv.
Spróbowałem, a teraz lecą nawet całe noce z igła.
  • 183 / 9 / 0
Powiem wam,że jakoś tak wyszło,że pierwszy raz spróbowałem mixu majki z metkatem. Opio biorę jakieś 10 lat z czego 3 lata temu byłem na leczeniu i przez ten czas brałem może 10 razy. Mix kozacki, strasznie charakterystyczne uczucie gorąca w kroczu i rozlewajacego się ciepła po ciele, a później wybijające się działanie, raz jednej,raz drugiej substancji. No i jak schodzi kot, to majka dalej działa. Nie jest to koka z kompotem i rolkami, ale fajnie robi robotę.
  • 13 / / 0
Cisza w tym temacie oznacza przedawkowania czy psychiczne zrycie? wolicie stężony roztwór czy rozcieńczony? osobiście wolę więcej wody w pompie bo wtedy tak nie pali.
  • 56 / 14 / 0
Też wolę więcej wody. Chociaż i tak robię 200 mg w 2ml, podaje pompką 2ml. I zawsze wody do ciągami prawie na maxa. Ostatnio nie było igieł 0.5 i kupiłem 0.4 , myślałem że mogą jakieś skrzepy się robi i zapytać igłę a tu nic, elegancko idzie tymi 0.4 jestem nimi zachwycony.
ODPOWIEDZ
Posty: 378 • Strona 38 z 38
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.