Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 408 • Strona 34 z 41
  • 456 / 22 / 0
27 listopada 2017zylo pisze:
MrRabbit a ile tego 3emc poszło jednorazowo?
Hmm różnie wiesz ale idzie mniej niż innych rzeczy które probowalam ta droga podania. 120-150 mg Max i trzyma wyjątkowo długo i działa fajnie ale słyszałam różne opinie odn tej substancji więc najlepiej spróbować samemu.

No hex iv to tak nie bardzo szczególnie że teraz te sorty to tragedia nie hexen.
"One, Two....Rabbit's Coming for You...
Three, Four....Better Lock Your Door...
Five, Six....Grab Your Narcotics...
Seven, Eight....Better Stay Up Late...
Nine, Ten.....Never...Sleep Again..."
  • 8 / / 0
Warto pakować się w IV? Od dawna się nad tym zastanawiam. Dodam, że planuję tą drogą podawać tylko współczesne BK typu 4-CMC, 3-CMC itd..
  • 702 / 56 / 0
To jest ohydne i nie rób tego.
  • 15 / 2 / 0
Chłopaku, daj sobie spokój z tym, mówie poważnie. Po tym już żadne ROA nie da Ci takiej satysfakcji jak I.V nie wspominając o tym że destrukcja Twojego życia nastąpi w ekspresowym tempie. Kiedyś ktoś dobrze napisał tutaj że po spróbowaniu I.V każda inna droga podania jest jak lizanie loda przez papierek. Piszę to wszystko z autopsji więc serio chce Cie przestrzec przed tym złem, przeżyjesz piekło w życiu jeśli to zrobisz. Jeszcze te b-k typu 3cmc... Wiesz pewnie jak żrą śluzówkę te chlorowce więc wyobraź sobie jak to pali żyły
Uwaga! Użytkownik krawczykowa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 608 / 126 / 0
witam! ile radzicie puknąć takiego brązowo-szarego 3cmc , ale tak żeby mnie nie wyjebało z butów, tylko tak o na fazkę , 80 mg ? dodam że nie waliłem nic mocniejszego od kota w przeciągu 2 lat a od 5 miesięcy totalnie nic nie zarzucałem
  • 380 / 88 / 0
Walenie tych brązowych sortów drogą IV to straszna głupota, jak chcesz walić ten syf to lepiej per kichawa
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 608 / 126 / 0
Dlaczego tak uważasz ? na necie jest podane że jest na 98% czyste...nawet jeżeli ta wartość spadła by do 90% to i tak wydaje mi się że zakładając : na 100mg towaru 10mg to jakieś gówno - organizm jest sobie w stanie z tym poradzić , no ale mogę być w błędzie, tak więc czekam na jakieś sensowne argumenty, z drugiej strony waliłem zdecydowanie gorsze rzeczy( nie żebym się chwalił czy coś %-D ) i jakoś żyję, więc nie widzę problemu w tym przypadku
  • 380 / 88 / 0
Napisałem tak bo strułem sie samymi oparami z odpadu po oczyszczaniu trójki, więc idąc logiką myślałem że pakowanie tego IV może bardzo szkodzić. Tak poza tym nawet jak byś miał faktycznie tą czystość 98% to chlorowce same w sobie są ciężko tolerowane przez ludzki organizm.
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 8104 / 899 / 0
metkat i.v. - piękne wejście, nagle wyostrzenie kolorów, uderzenie euforii.Szkoda ze tak krotko działa i.v.

Nie wale juz metkata, ale nigdy nie zapomnę tej fazy.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 608 / 126 / 0
Tz. ja nie twierdzę, że to nie jest szkodliwe dla organizmu - na bank jest to nie ulega wątpliwościom, ale w tym przypadku myślałem że chodzi ci o ten konkretny sort - brązowo-szary...
ODPOWIEDZ
Posty: 408 • Strona 34 z 41
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.