Beta-ketony - Podanie dożylne; iv - Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 365 Strona 33 z 37
Rejestracja: 2010
  • 2984 / 87 / 0


11 marca 2017MoonDack pisze:
I kto nie walil hery z crackiem to nie wie co to wjazd.
Jest jeden speedball, który to przebija i jest to metylon + Twoje ulubione opio (najlepiej jakiś hel albo hydromorfon np.). Zakładając, że masz niską (lub w ogóle) tolerancję na stymulanty, a chcesz się za przeproszeniem upierdolić, przepisem byłoby 200mg metylonu plus dawka opio, a jeśli czytelnika to interesuje, to raczej sam zna tą dawkę. Ten przepis jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla ćpunów. Lepiej odczekać tolerkę na stimy aniżeli zwiększać dawkę metylonu. Again, tylko dla skończonych ćpunów.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0


Aktualnie przymierzam się do podania w jednej pukawce A-PiHP, bkEPDP i Hexa w krysztale żółtym, kombinuje analogowo z proporcjami na karteczce hehe.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Naukowcy ostrzegają kobiety: odstawcie alkohol w ciąży. Nie niszczcie dzieciom życia!

Dokładnie 9 września o godzinie 9:09 na całym świecie przypomina się o zagrożeniach wynikających ze spożywania alkoholu w czasie ciąży. Wiedza o Płodowym Zespole Alkoholowym (FAS), a zwłaszcza o jego rozpowszechnieniu, jest wciąż bardzo mizerna.
Rejestracja: 2010
  • 4183 / 558 / 11


Ja tam nigdy nie pdgrzewam wody do ketona. Wierzę w laboratoryjne 99,9% czystość, vendora. Wsypuje do pompki, dolewam wodę i zakładam kolkę. Nic nie pływa.
Nigdy nie miałem ropnia ani zrostu.
Rejestracja: 2017
  • 46 / 4 / 0


Jak myślę o dziurach, które mam na ręku i tej w przegrodzie nosowej (po trzech miesiącach zabawy) to za żadne skarby świata nie uwierzę w 99,9% czystości. 45% + domestos może i owszem. No chyba, że trafiam na vendorów z Czarnobylu.
Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat. whitealex
Rejestracja: 2009
  • 244 / 31 / 0


31 marca 2017london5 pisze:
Ja tam nigdy nie pdgrzewam wody do ketona. Wierzę w laboratoryjne 99,9% czystość, vendora. Wsypuje do pompki, dolewam wodę i zakładam kolkę. Nic nie pływa.
Nigdy nie miałem ropnia ani zrostu.
Ja rozpuszczałem w mineralce niegazowanej (NiPP i NEP) rozpuszczają się bardzo dobrze. Po około miesięcznym ciągu brak ropni, zrostów czy pirogena. Napewno to lepsze do pukania niż metkat domowej roboty. Nie rozpierdala tak żył. London ma rację.
Rejestracja: 2009
  • 244 / 31 / 0


Kurwa, straszne siniaki się robią po ifałkach... Tym razem robię tylko sniffa, pierdolę, ciepło się robi i wyglądam jak debil w bluzie i pocę się jak świnia. Heparyna sodowa mi dużo pomaga.
Rejestracja: 2016
  • 532 / 58 / 0


^Śniaki? A po wyjęciu igły bierzesz gaze i przyciskasz do miejsca wkłucia? :)
Rejestracja: 2009
  • 244 / 31 / 0


Tak, staram się zachować BHĆ ale wiesz jak to jest, jak się wali ketony w ciągu, i zaczyna schodzić, to załącza się mechanizm "pierdolić wszystko, byle najszybciej". A najgorzej metkat i.v. jak trzeba nieraz wpierdolić 20 ml cieczy... Na szczęście teraz tylko albo oral albo sniff. Na chwilę obecną ślady na łapach się zaleczyły, stosowałem heparynę przez tydzień.

Aha, zawsze walę z igły 0,6. Nie wiem, może zmienić kaliber?
Rejestracja: 2016
  • 532 / 58 / 0


Wiesz co, przede wszystkim pamiętaj o dociskaniu gazy do miejsca przekłucia.
Ja używam 0.40x13mm i ani blizn, ani widocznych wkłuć nie mam. Siniak jak jest to naprawdę mało widoczny (ale ja zawsze dociskam). Raz miałem takiego buraka jak zapomniałem zdjąć stazy przed wlaniem do kanału.
Ale 0.6 to nie jest jakaś wielka róznica miedzy moja 0.4 xD Po prostu dociskaj i tyle. Wyjmujesz, od razu gaze dociskasz. Albo robisz tak - kładziesz i zginasz rękę dociskając ramieniem (tak jak to każą robić po pobieraniu krwi panie lekarki)
Rejestracja: 2014
  • 1751 / 175 / 1


Nie należy zginać ręgi w łokciu po iniekcjach w przegubie. To właśnie funduje siniaka/ wylew podskórny.
Lekarze, z tego co zaobserwowałem, podnoszą rękę w górę po podaniu. Trzymają ją powyżej poziomu serca, krew dużo szybciej dostaje delaya w takie miejsce i zmniejsza szanse na brzydkie konsekwencje.
Posty: 365 Strona 33 z 37
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość